Жива музика 2019

Результати оцінювання
ХVІІI Всеукраїнського конкурсу юних композиторів-виконавців «Жива музика»
24 травня 2019 року, м. Київ


25 травня 2019 року, субота
12.00 – церемонія нагородження та заключний концерт лауреатів та дипломантів конкурсу юних композиторів-виконавців “ЖИВА МУЗИКА”
Без призів ніхто не піде 🙂

1. Фортепіанна музика

1. ШЕВЧЕНКО Кіра 8 років (Мол. вікова категорія) КЗ Сумська дитяча музична школа №2 дипломант
2. ЛЕБЕДЬ Марія 9 років (Мол. вікова категорія) КЗ Сумська дитяча музична школа №2 дипломант
3. СИДОРИК Гавриїл 10 років (Мол. вікова категорія) КПНЗ «Святопетрівська дитяча школа мистецтв» 3 місце
4. ЩАСЛИВА Емілія 10 років (Мол. вікова категорія) КПНЗ «Святопетрівська дитяча школа мистецтв» 1 місце
5. ГОРОБЕЦЬ Мирослава 10 років (Мол. вікова категорія) Запорізька ДМШ №7 дипломант
6. САДИХОВА Софія 10 років (Мол. вікова категорія) Київська ДМШ №35 2 місце
7. ІВАНОВ Клим 10 років (Мол. вікова категорія) Київська дитяча Академія мистецтв імені М.Чембержі 1 місце
8. АСЄЄВА Анна 10 років (Мол. вікова категорія) Запорізька ДМШ №7 дипломант
9. АРТЕМЕНКО Богдана 11 років (Мол. вікова категорія) Київська дитяча Академія мистецтв імені М.Чембержі дипломант
10. КОРОЛЬКО Анастасія 11 років (Мол. вікова категорія) Київська ДМШ №10 дипломант
11. РИЖОВА Вікторія 11 років (Мол. вікова категорія) Запорізька ДМШ №7 2 місце
12. ДМИТРЕНКО Кіра 11 років (Мол. вікова категорія) Запорізька ДМШ №7 3 місце
13. ШУПИК Марія 11 років (Мол. вікова категорія) Запорізька ДМШ №7 дипломант
14. ПОПОВИЧ Юліана 11 років (Мол. вікова категорія) Рівненська ДМШ №1 ім. М.Лисенка дипломант
15. СТАДНІЙЧУК Тимофій 11 років (Мол. вікова категорія) ДМШ №10 м. Києва дипломант
16. ЧУПРІНА Марія 12 років (Мол. вікова категорія) ДМШ №10 м. Києва 3 місце
17. ТОВСТИГА Олександра 12 років (Мол. вікова категорія) КПНЗ Святопетрівська дитяча школа мистецтв дипломант
18. БОНДАР Злата Амалія 13 років (Сер. вікова категорія) МЗВО «Київська Академія мистецтв» 3 місце
19. ЖУРАК Антоніна 13 років (Сер. вікова категорія) Тернопільська МШ№1 ім. Василя Барвінського дипломант
20. ГНАТЮК Оксана 13 років (Сер. вікова категорія) ДМШ Енергодарської міської ради Запорізької області 2 місце
21. ВІНИЦЬКИЙ Іван 13 років (Сер. вікова категорія) Київська ДМШ №27 1 місце
22. ГОРЄЛОВА Єлизавета 14 років (Сер. вікова категорія) МЗВО «Київська Академія мистецтв» 3 місце
23. ПАХОМОВА Мілана 14 років (Сер. вікова категорія) Київська ДМШ №27 дипломант

2. Музика для струнно-смичкових інструментів

1. ДЬОМКІН Петро 11 років (Мол. вікова категорія) Київська ДМШ №27 1 місце
2. МЕЛЬНИК Дарина 12 років (Мол. вікова категорія) Сумська ДМШ №4 2 місце
3. ЧЕРТОПОЛОХ Софія 12 років (Мол. вікова категорія) Черкаська музична школа №1 ім. М.Лисенка 3 місце
4. МОВЧАН Аліса 14 років (Сер. вікова категорія) Сумська ДМШ №2 дипломант
5. КАСПРІВ Софія 17 років (Ст. вікова категорія) ДМШ Енергодарської міської ради Запорізької області 2 місце

3. Музика для духових інструментів

1. БЕЗПАЛЬ Артем 9 років (Мол. вікова категорія) Запорізька ДМШ №3 2 місце
2. СИДОРИК Гавріїл 10 років (Мол. вікова категорія) Школа джазового та естрадного мистецтва (м. Київ) дипломант
3. ДАРНИЦЬКИЙ Ілля 10 років (Мол. вікова категорія) Київська ДМШ №3 ім.В.Косенко дипломант
4. СТАДНІЙЧУК Тимофій 11 років (Мол. вікова категорія) ДМШ №10 міста Києва 1 місце
5. ЄЛШАНСЬКА Олеся 12 років (Мол. вікова категорія) Сумська ДМШ №2 3 місце
6. ПЛЕТЕНЬ Роман 13 років (Сер. вікова категорія) Запорізька ДМШ №3 2 місце
7. НАУМОВ Володимир 14 років (Сер. вікова категорія) Запорізька ДМШ №3 дипломант

4. Музика для народних інструментів

1. ЩАСЛИВА Емілія 10 років (Мол. вікова категорія) КПНЗ Святопетрівська дитяча школа мистецтв 3 місце
2. ТОРБАНЮК Назар 10 років (Мол. вікова категорія) КПНЗ Святопетрівська дитяча школа мистецтв дипломант

5. Вокальна музика, солоспів

1. КРАСИЛИЧ Дарій 9 років (Мол. вікова категорія) Київська ДМШ №3 ім. В.Косенка дипломант
2. БОНДАР Софія 9 років (Мол. вікова категорія) Київська дитяча Академія мистецтв імені М.Чембержі 3 місце
3. ДАРНИЦЬКИЙ Ілля 10 років (Мол. вікова категорія) Київська ДМШ №3 ім. В.Косенка 2 місце
4. ІВАНОВ Клим 10 років (Мол. вікова категорія) Київська дитяча Академія мистецтв імені М.Чембержі дипломант
5. АРТЕМЕНКО Богдана 11 років (Мол. вікова категорія) Київська дитяча Академія мистецтв імені М.Чембержі 3 місце
6. ШУПИК Марія 11 років (Мол. вікова категорія) Запорізька ДМШ №7 дипломант
7. МЕЛЬНИК Дарина 12 років (Мол. вікова категорія) КЗ Сумська ДМШ №4 дипломант
8. ТОВСТИГА Олександра 12 років (Мол. вікова категорія) КПНЗ Святопетрівська дитяча школа мистецтв дипломант
9. ГУСЄВА Катерина 12 років (Мол. вікова категорія) Черкаська МШ №1 ім. М.Лисенка дипломант
10. БОНДАР Злата Амалія 13 років (Сер. вікова категорія) МЗВО «Київська Академія мистецтв» 3 місце
11. ЖУРАК Антоніна 13 років (Сер. вікова категорія) Тернопільська МШ №1 ім. Василя Барвінського 2 місце
12. НЕСХОДОВСЬКИЙ Іван 13 років (Сер. вікова категорія) Київська дитяча Академія мистецтв імені М.Чембержі дипломант
13. ГОРЄЛОВА Єлизавета 14 років (Сер. вікова категорія) МЗВО «Київська Академія мистецтв» дипломант
14. МОВЧАН Аліса 14 років (Сер. вікова категорія) КЗ Сумська ДМШ №2 3 місце
15. СИРОТЕНКО Анна 15 років (Сер. вікова категорія) Київська дитяча Академія мистецтв імені М.Чембержі дипломант

6. Джазова музика

1. ГУСЄВА Катерина 12 років (Мол. вікова категорія) Черкаська музична школа №1 ім. М.Лисенка 3 місце
2. ПРУДКИЙ Богдан 12 років (Мол. вікова категорія) Міський комунальний заклад культури «Дніпровська ДМШ №11» 1 місце


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *