^ Нагору

Форма входу

Реєстрації доступна після запиту на нашу електронну адресу, вказану в контактах

Лічильник

Відвідувачі
6
Статті
56
Перегляди статей
185863

Онлайн

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

Міжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми»

Національна всеукраїнська музична спілка, управління культури виконкому Криворізької міської ради, Криворізька міська музична школа №4, благодійний фонд «Громадська ініціатива  мешканців Кривбасу» запрошують на Міжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми», який відбудеться у м. Кривий Ріг 05‑07 квітня 2019 року.

 

Вже традиційно, вшосте, у Кривому Розі відбудеться конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми» для мистецьких шкіл, музичних коледжів та академій, цього року у статусі міжнародного.

Міжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми» рекомендований Міністерством культури України, проводиться з ініціативи адміністрації комунального позашкільного мистецького навчального закладу «Криворізька міська музична школа № 4» Криворізької міської ради, благодійного фонду «Громадська ініціатива  мешканців Кривбасу», за підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради, Металургійної районної у місті Кривому Розі ради, Національної всеукраїнської музичної спілки.

До складу журі конкурсу входять провідні майстри баянного та акордеонного мистецтва України та Європи, а саме:

Габніс Едуардас – професор, проректор Литовської академії музики, представник Асоціації європейських консерваторій; в даний час успішно поєднує концертну діяльність з викладацькою (Литва, Вільнюс).

Антіпов Трофім – лауреат міжнародних конкурсів, член спілки музичних діячів Республики Білорусь, артист Гомельської обласної філармонії, лауреат спеціальної премії президента Республіки Білорусь діячам культури та мистецтва (Білорусь, Гомель).

Мурза Володимир – заслужений артист України, лауреат міжнародних конкурсів, баяніст-педагог, професор кафедри народних інструментів Одеської національної музичної академії ім. А.Нежданової, соліст Одеської обласної філармонії (Укрїна, Одеса).

Мирончук Борис – баяніст, композитор, викладач ДМА, член Національної всеукраїнської музичної спілки (Україна, Житомир).

Єчкалова Лідія – викладач-методист Криворізької міської музичної школи №8, член Національної всеукраїнської музичної спілки, нагороджена нагрудним знаком «За заслуги перед містом» 3-го та 2-го ступенів (Україна, Кривий Ріг).

У рамках фестивалю проводяться конкурсні прослуховування гри на баяні, акордеоні, гармоніці; солісти та ансамблі; живе виконання та під супровід фонограм. А також за бажанням учасники конкурсу мають можливість один із творів конкурсної програми виконати у супроводі ударних інструментів (барабани, перкусія), наданих організаторами конкурсу.

В рамках конкурсу також відбуваються безкоштовні майстер-класи та концерти членів журі та запрошених гостей. Слухачі майстер-класів отримують відповідні сертифікати.

Для участі у конкурсі необхідно до 15.03.2019 року надіслати заявку разом із додатками на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . До заявки додаються: фото учасника для оформлення друкованої продукції (буклету); сканована копія квитанції про сплату благодійного внеску; сканкопію свідоцтва про народження (паспорта) та ідентифікаційного коду (дитини або одного з батьків).

З детальною інформацію про умови конкурсу можна дізнатись із Положення та на офіційній сторінці конкурсу у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/suchasni.rytmy. Телефони, Viber для довідок: 098‑246-94-12, 097-278-77-58.


Міжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми»

05-07 квітня 2019 року у м. Кривий Ріг відбудеться Міжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми» для мистецьких шкіл, музичних коледжів та академій.

Конкурс рекомендований Міністерством культури України, проводиться за ініціативою адміністрації КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №4» КМР, Благодійного фонду «Громадська ініціатива  мешканців Кривбасу», за підтримки Національної всеукраїнської музичної спілки, управління культури виконкому Криворізької міської ради, Металургійної районної у місті Кривому Розі ради.

Просимо сприяти розповсюдженню інформації про конкурс серед зацікавлених осіб.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Міжнародний конкурс юних баяністів,
акордеоністів та ансамблів
«Сучасні ритми»
для мистецьких шкіл, музичних коледжів та академій

Місце проведення: Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Віталія Матусевича, 32А, концертна зала КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 4» КМР.

Дата проведення: 05-07 квітня 2019 року.

Міжнародний конкурс юних баяністів, акордеоністів та ансамблів «Сучасні ритми» рекомендований Міністерством культури України, проводиться за ініціативою адміністрації КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 4» КМР, Благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», за підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради, Металургійної районної у місті Кривому Розі ради, Національної всеукраїнської музичної спілки.

Мета конкурсу: пропаганда баянного та акордеонного мистецтва, розвиток виконавської майстерності, розширення репертуару виконавців, популяризація творів сучасних українських та зарубіжних авторів, створених композиторами для баяна та акордеона, виявлення обдарованих дітей та молоді, обмін досвідом в організації навчання гри на баяні та акордеоні.

І. Номінації конкурсу та вікові категорії
У рамках фестивалю проводяться конкурсні прослуховування гри на баяні, акордеоні, гармоніці.
Конкурс проходить у наступних номінаціях та вікових категоріях:
СОЛІСТИ
І категорія
(молодша)
6 – 9 років ІІ категорія
(середня)
10 – 12 років ІІІ категорія
(старша)
13 – 15 років
ІV категорія V категорія
А
І-ІІ курси
ВНЗ І-ІІ рівня акредитації В
ІІІ-ІV курси
ВНЗ І-ІІ рівня акредитації А
І-ІІ курси
ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації В
ІІІ-ІV курси ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації С
Магістри, аспіранти
ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації

Ансамблі малої форми (до 6 учасників) та великої форми повинні складатися переважно з інструментів за профілем (баян, акордеон, гармоніка).
АНСАМБЛІ
І категорія
учні шкіл естетичного виховання ІІ категорія
студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитації ІІІ категорія
студенти ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації
УВАГА! Конкурсні виступи у супроводі фонограм оцінюватимуться в окремій номінації.

II. Конкурсні вимоги
СОЛІСТИ: І-ІІІ вікових категорій два твори:
1) твір фольклорного характеру, бажано в аранжуванні і викладі сучасних авторів;
2) оригінальний твір за власним вибором естрадного напрямку.
СОЛІСТИ: ІV-V вікових категорій три твори:
1) поліфонічний цикл з фугою;
2) твір фольклорного характеру, бажано в аранжуванні і викладі сучасних авторів;
3) оригінальний твір за власним вибором естрадного напрямку.
АНСАМБЛІ: два твори естрадно-популярного напрямку (виконання без участі викладачів).

За бажанням учасники конкурсу мають змогу один із творів конкурсної програми виконати у супроводі ударних інструментів (барабани, перкусія), наданого організаторами конкурсу. Для цього необхідно надіслати ноти оргкомітету до 15 березня 2019 року за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

III. Час виступу
СОЛІСТИ
І категорія
(молодша)
до 8 хв. ІІ категорія
(середня)
до 10 хв. ІІІ категорія
(старша)
до 12 хв.
ІV категорія V категорія
А
до 20 хв. В
до 20 хв. А
до 20 хв. В
до 20 хв.

IV. Програма конкурсу

1-й день 10-00 Конкурсні виступи учасників
2-й день 10-00 Конкурсні виступи учасників
3-й день Майстер-класи, концерти, конференції провідних майстрів музичного мистецтва України та Європи
Нагородження переможців конкурсу та гала-концерт лауреатів

V. Склад журі

Провідні майстри баянного та акордеонного мистецтва України та Європи.

VI. Обов'язкові умови до учасників

1. Переможці конкурсу минулих років, які отримали Гран-прі та Дипломи за І місце до участі у тій же віковій категорії наступних конкурсів, не допускаються.
2.Члени журі не беруть участі в обговоренні та оцінюванні конкурсних виступів своїх учнів.

VІI. Критерії оцінювання

Конкурсні виступи учасників оцінюються за загальними критеріями: технічна майстерність, артистизм, складність репертуару, втілення художнього образу, відчуття та дотримання стилю твору.
Рішення журі є остаточним, оскарженню не підлягає.

VІII. Нагородження

Учасники конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками.

ІХ. Фінансове забезпечення конкурсу

Благодійний внесок за участь у конкурсі складає:
- для учасників І, ІІ, ІІІ категорій у номінації «солісти» - відсутній;
- для учасників І категорії у номінації «ансамблі» - відсутній;
- для учасників IV, V категорій у номінації «солісти» - 200 грн.;
- для учасників ІІ, ІІІ категорій у номінації «ансамблі» - 300 грн.

Банківські реквізити для перерахування благодійного внеску за участь у конкурсі:
Отримувач: БФ «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу»
Код ЄДРПОУ 37861765
Р/р № 26000053513515 у Криворізькій філії ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 305750
Призначення платежу: благодійна допомога від (Прізвище, Ім'я, По-батькові повністю)
Важливо!!! У призначенні платежу зазначати Прізвище, Ім'я, По-батькові учасника конкурсу, а не платника!!! У разі, якщо учасником конкурсу є колектив, у призначенні платежу зазначати прізвище керівника!!!

Х. Організаційні питання

Оргкомітет надає допомогу в організації проживання та харчування учасників. Всі витрати конкурсантів, викладачів та супроводжуючих осіб здійснюються за рахунок відрядника чи за власний рахунок.
Оргкомітет залишає за собою право вносити зміни в порядок проведення конкурсу, запису та трансляції конкурсних виступів, а також їх розповсюдження.
Журі залишає за собою право відбору учасників для виступу у гала-концерті.
Для участі у конкурсі необхідно до 15.03.2019 року надати заявку разом із додатками на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .
До заявки додаються:
• фото для оформлення друкованої продукції (буклету);
• сканована копія квитанції про оплату благодійного внеску;
• сканкопію свідоцтва про народження (паспорта) та ідентифікаційного коду (дитини або одного з батьків).

Важливо!!! У день реєстрації конкурсанту при собі обов'язково мати копію свідоцтва про народження та ідентифікаційний код дитини (у разі відсутності ідентифікаційного коду дитини, при собі мати ксерокопію паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків).

Адреса оргкомітету: 50065 м. Кривий Ріг вул. Віталія Матусевича, буд. 32А
Контактні телефони: +38(0564)94-70-41, (098)246-94-12, (097)278-77-58, (067)562-41-46
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


I етап прослуховування VIII Всеукраїнського хорового конкурсу ім. М.Леонтовича

Місто

Для областей

Дата

Місце

Контактна особа

1

Дніпро

Дніпропетровської

Запорізької

Кіровоградської

20.10.18

о 10.00

у приміщенні Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки, м. Дніпро, вул. Ливарна, 10, (ауд. 419)

Хмилюк Тарас Васильович 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

2

Івано-Франківськ

Івано-Франківської

Чернівецької

20.10.18

об 11.00

у кіноконцертній залі «Арена-центр» за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 46

Щербій Оксана Олександрівна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

3

Київ

Київської

Черкаської

Чернігівської

20.10.18 

об 11.00

 Факультет мистецтв ім. Героя України Анатолія Авдієвського НПУ ім. М. П. Драгоманова, ауд. 4-13 за адресою: м. Київ, вул. Тургеньєвська, 11

Андрійчук Петро Олександрович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4

Маріуполь

Донецької

Луганської

19.10.18

о 12.00

в концертній залі КПСМНЗ Маріупольської школи мистецтв за адресою: м. Маріуполь, проспект Миру, 48

Хоруженко Олександра Олександрівна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

5

Одеса

Одеської

Миколаївської

Херсонської

20.10.18

об 11.00

у приміщенні "Одеського муніципального театру духової музики імені народного артиста України О. Саліка", вул. Приморська,59

Шпак Галина Сергіївна 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6

Рівне

Рівненської

Волинської

Житомирської

20.10.18

об 11.00

у Залі органної та камерної музики за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 137

 

Одинець Олександр Олександрович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7

Тернопіль

Тернопільської

Львівської

Хмельницької

Вінницької

19.10.18

об 11.00

у Тернопільській обласній філармонії за адресою: м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 11

Ороновський Анатолій Ігорович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

8

Ужгород

Закарпатської

20.10.18

об 11.00

в Ужгородському музичному коледжі ім. Д. Задора за адресою: м. Ужгород, вул. Волошина, 13

Контактний телефон: (03122) 3-42-09

9

Харків

Харківської

Полтавської

Сумської

21.10.18

об 11.00

у приміщенні ХССМШі (Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат), вул. Благовіщенська,19

Прокопов Сергій Миколайович 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

  За підтримки Українського культурного фонду. 


ПОЛОЖЕННЯ про VIII Всеукраїнський хоровий конкурс імені Миколи Леонтовича

ПОЛОЖЕННЯ

про VIII Всеукраїнський хоровий конкурс

імені Миколи Леонтовича

м. Київ, 30 листопада - 1 грудня 2018 р.

 

Всеукраїнський хоровий конкурс носить ім’я видатного українського композитора, хорового диригента, музично-громадського діяча, педагога, фольклориста Миколи Дмитровича Леонтовича (1877-1921).

Головними засновниками і організаторами Конкурсу виступають Міністерство культури України, Національна всеукраїнська музична спілка та Хорове товариство імені Миколи Леонтовича. За підтримки Українського культурного фонду.

Головна мета Конкурсу - сприяння подальшому розвитку хорового мистецтва, продовження і збагачення традицій української музично-хорової культури, зростання її значення у духовному житті суспільства, ініціювати створення додаткового мистецького простору можливостей для молодих співаків і диригентів України.  А також, розширення спектру музичних напрямів, стилів і шкіл хорового виконавства, піднесення художнього рівня та вдосконалення виконавської майстерності хорових колективів України.

Проект спрямований на виховання нової мистецької еліти України, зміцнення творчих і особистих зв’язків серед хормейстерів та молодих людей, що обрали своїм фахом українських хоровий спів, усвідомлення ними хорового мистецтва, як корінного жанру української культури через відродження з небуття пластів української духовності.

Організаційні засади участі у Конкурсі

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

Мішані хори (від 33 до 50 співаків);

Камерні хори (від 14 до 32 співаків);

Однорідні хори (жіночі академічні хори та чоловічі академічні хори від 25 до 40 співаків).

 

Перший етап конкурсу проходить в регіонах України у наступних містах:

м. Дніпро. Для Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської областей;

м. Івано-Франківську. Для Івано-Франківської, Чернівецької областей;

м. Київ. Для Київської, Черкаської, Чернігівської областей;

м. Маріуполі. Для Донецької, Луганської областей;

м. Одесі. Для Одеської, Миколаївської, Херсонської областей;

м. Рівне. Для Рівненської, Волинської, Житомирської областей;

м. Тернополі. Для Тернопільської, Львівської, Хмельницької, Вінницької областей;

м. Ужгороді. Для Закарпатської області;

м. Харкові. Для Харківської, Полтавської, Сумської областей.

Прослуховування першого етапу Конкурсу повинні бути завершені до 22 жовтня 2018 року.

Організацію проведення Конкурсу на першому етапі забезпечують місцеві Оргкомітети та затверджені ними регіональні журі, які здійснюють відбіркові конкурсні прослуховування хорових колективів і визначають кандидатів для участі у другому етапі Конкурсу у м. Києві.

Рекомендації від місцевих Оргкомітетів та заявки кандидатів на участь у другому етапі конкурсу в м. Києві, приймаються Оргкомітетом Конкурсу до 17-00 26 жовтня 2018 року.

Другий, заключний етап Конкурсу проходить у місті Києві 30 листопада – 1 грудня 2018 року.

Анкети-заявки на участь у другому етапі Конкурсу (бланк додається) приймаються до 17-00 01 листопада 2018 року за адресою: Оргкомітет Всеукраїнського хорового конкурсу ім. М. Леонтовича, вул. Пушкінська, 32, м.Київ, 01004, тел. факс (044) 234-49-61, 234-22-60, е-mail: muzunion@i.ua

До заявок додаються:

  1. Стисла творча біографія хору (не більше 1000 знаків у Word format);
  2. Стисла творча біографія керівника (не більше 500 знаків у Word format);
  3. Якісне кольорове фото колективу та керівника (мінімум 300 pixels).

Всі документи подаються в електронній формі на е-mail: muzunion@i.ua

На пошту Оргкомітету Всеукраїнського хорового конкурсу імені М.Леонтовича, вул. Пушкінська, 32, м.Київ, 01004 надсилаються: анкета-заявка з підписом керівника та по п’ять екземплярів партитур творів, заявлених на Конкурсі.

До участі у другому етапі Конкурсу у м. Києві допускається не більше 20 хорових колективів-учасників.

Хори, що не вчасно прислали, чи не повно, не належним чином підготували Анкету-заявку та необхідні документи — не допускаються до другого етапу Конкурсу.

Коштами на відрядження до Києва і на зворотний шлях (проїзд, добові, проживання колективів-учасників і супроводжуючих осіб) забезпечують організації, що відряджають колективи на Конкурс.    

Програма Конкурсу

На першому етапі Конкурсу колективи виконують обов’язковий твір М.Леонтовича і за вибором твір одного з пунктів програми другого етапу (окрім 5 пункту). Решта творів добираються довільно. Тривалість виступу колективу на першому етапі Конкурсу не повинна перевищувати 20 хвилин загального перебування на сцені.

На заключному етапі Конкурсу кожний колектив виконує програму тривалістю до 25 хвилин, яка включає:

1.     Обов’язковий твір М. Леонтовича:

-  Для Мішаних хорів: М. Леонтович “Літні тони” та вірші Г. Чупринки, або “Льодолом” на вірші Г. Чупринки (на вибір);

-  Для Камерних хорів: М. Леонтович “Тебе, Бога, хвалим” (з Молебну подячного);

-  Для Жіночих хорів:  М. Леонтович, обр. української народної пісні “Ой, матінко моя”, або “Ой, сивая зозуленька” (на вибір);

-  Для Чоловічих хорів:  М. Леонтович, обр. української народної пісні “За річкою, за Дунаєм”, або “Гаю-гаю, зелен розмаю” (на вибір).

2.  Хоровий твір західно-європейського композитора від XV до середини XVIII ст. (мовою оригіналу).

3. Духовний концерт українського композитора доби класицизму від другої половини XVIII до першої половини XIX ст. (для мішаних та камерних хорів).

4. Хоровий твір українського композитора другої половини ХХ – ХХІ ст.

5. Один твір на вибір колективу (при умові дотримання регламенту в часі).

Всі конкурсні прослуховування проводяться публічно.

Журі Конкурсу

Прослуховування та оцінювання хорових колективів на другому етапі Конкурсу здійснює журі у складі провідних українських хорових диригентів, музикознавців, музично-громадських діячів. Склад Журі затверджується Оргкомітетом Конкурсу і працює відповідно до цього Положення.

Оцінювання конкурсних виступів Журі здійснює за наступними критеріями: інтонація, інтерпретація твору, стильова точність, ансамбль, підбір репертуару, сценічна культура, складність репертуару.

Не дозволяється змінювати тональність творів заявлених у програмі виступу.

Рішення Журі є остаточним і не підлягає перегляду.

Журі може присудити спеціальні нагороди засновниками яких можуть бути інші організації та інституції.

Організаційно-творче, фінансове забезпечення Конкурсу

Організаційно-творче (організація, підготовка, запрошення і робота з конкурсантами,  проведення конкурсних відбіркових прослуховувань, рецензування конкурсних програм тощо) та фінансове забезпечення Конкурсу на першому етапі здійснюють місцеві органи культури, територіальні осередки Національної всеукраїнської музичної спілки та регіональні відділення Хорового товариства імені М. Леонтовича. Другий етап конкурсу – здійснюють Міністерство культури України, Український культурний фонд, Національна всеукраїнська музична спілка та Хорове товариство імені М.Леонтовича.

Організаційно-технічне забезпечення Конкурсу

Організаційно-технічні заходи по проведенню Конкурсу (прийом та оформлення заявок конкурсантів, підготовка документації для роботи членів Журі і Оргкомітету, оформлення викликів і запрошень, організація роботи  засідань Оргкомітету і Журі, підготовка приміщень та концертних залів для роботи Конкурсу, зустріч і розміщення в готелях іногородніх учасників і членів Журі, підготовка матеріалів для виготовлення друкованої продукції, розповсюдження запрошень, листів, афіш, програм, рекламування заходів Конкурсу, виготовлення друкованої продукції та спеціальних пам’ятних медалей з барельєфом М. Леонтовича, інше) забезпечує група організаційно-технічної роботи, яка затверджується Оргкомітетом.

Нагородження  переможців  Конкурсу

За підсумками прослуховування учасників другого етапу Конкурсу визначається колектив володар Гран-прі Конкурсу, якому Журі присуджує звання Володар Гран-прі, Диплом та грошову премію у розмірі 10 000 грн.(Журізалишаєзасобоюправоневизначатицієїнагороди)

 

В кожній номінації визначаються кращі колективи, яким Журі присуджує відповідно звання:

У номінації Мішані хори:

Лауреат  І ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 8 000 грн.

Лауреат ІІ ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 5 000 грн.

Лауреат ІІІ ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 3 000 грн.

 

У номінації Камерні хори:

Лауреат  І ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 6 000 грн.

Лауреат ІІ ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 4 000 грн.

Лауреат ІІІ ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 3 000 грн.

 

У номінації Однорідні хори:

Лауреат  І ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 6 000 грн.

Лауреат ІІ ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 4 000 грн.

Лауреат ІІІ ступеня, Диплом Лауреата та грошова премія 3 000 грн.

 

Інші колективи нагороджуються Дипломами учасника Конкурсу.

Всі колективи нагороджуються спеціальними медалями Конкурсу і  пам’ятними призами.