^ Нагору

Форма входу

Реєстрації доступна після запиту на нашу електронну адресу, вказану в контактах

Лічильник

Відвідувачі
6
Статті
56
Перегляди статей
185863

Онлайн

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

Хорові концерти Максима Березовського

Шановні колеги,

 

Наприкінці минулого року відбулася значна подія у культурному житті України: було видано друком 9 віднайдених хорових концертів Максима Березовського та видано компакт-диск.

Хорові концерти віднайдені та відредаговані хормейстером та музикознавцем Мстиславом Юрченком, який працює над відтворенням творчості М. Березовського вже 40 років. Він же й диригував об’єднаним хором: Патріаршим хором УГКЦ та хором «Українського фонду духовної музики», що здійснив запис. Видання здійснене Видавничим домом «Комора» та «Українським фондом духовної музики».

2-го грудня відбувся концерт-презентація у Михайлівському соборі, де хор «Українського фонду духовної музики» виконав 5 з 9-ти концертів під керуванням Мстислава Юрченка.

Ноти збірки можна отримати безкоштовно на сайті Видавничого дому "Комора": Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Новою Поштою. Треба буде заплатити лише за перевозку). Краще, якщо ви знайдете людину, щоб відвезла збірку до вас, звертайтесь туди ж або до Юрченка Мстислава Сергійовича (тел.: 095-313-0750).

Продивитися концерт-презентацію можна на сайті: https://Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. /festivals/berezovsky-new-concerts

На цьому ж сайті можна прослухати усі концерти, що записані на компакт-диску: https://ufdm.org.ua/collection/disk-berezovsky-new-concerts

Хорові твори Максима Березовського – це класична музика найвищої художньої якості. Саме на таких високохудожніх зразках треба виховувати наших дітей і саме такі твори прикрасять репертуар любого доброго хору.

 

Це українська музика!


Додати коментар


Захисний код
Оновити