^ Нагору

Форма входу

Реєстрації доступна після запиту на нашу електронну адресу, вказану в контактах

Лічильник

Відвідувачі
5
Статті
52
Перегляди статей
181241

Онлайн

На сайті 44 гостей та відсутні користувачі

Осередки спілки

Територіальні

осередки Спілки

Голова

Заступник голови

Адреси

1. Вінницьке

обласне

відділення

КОНДЮК

Анатолій Степанович – заслужений артист України

(0432)

сл. 27-35-52

т./ф. 66-13-49

(097) 556-49-90

НІКІТІНА

Валентина Костянтинівна

(0432)

сл. 27-35-52

 

 

2. Волинська

обласна

організація

ШИМАНСЬКИЙ

Петро Йосипович

050-218-49-99

КОРНИЛЮК

Ярослав Євгенович –

заслужений працівник культури України

(0332)

сл. т./ф. 72-55-92

(067) 332-32-77

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    

3. Дніпропетровська

обласна

організація

НОВІКОВ

Юрій Михайлович – заслужений діяч мистецтв України

(0562)

сл. т./ф. 47-34-01

(067) 562-62-16

СОЛОДОВНИК

Лілія Валентинівна –

сл. 47-34-76

(067) 563-39-68

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4. Житомирське

обласне

відділення

КРУТОУС

Олександр Гнатович –

заслужений працівник культури України

(0412)

сл. т./ф. 37-48-55

(068) 218-43-18

 

 

5. Закарпатське

обласне

відділення

СТЕГНЕЙ

Світлана Нуцівна –

заслужений працівник культури України

(03122)

сл. т./ф. 3-42-09

ГАЙДУК

Василь Михайлович –

заслужений діяч мистецтв України

(03122)

сл. т./ф. 3-42-09

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6. Запорізьке

обласне

відділення

ПЕЛЮК

Сергій Олександрович– заслужений працівник культури України

(0612) сл. 33-31-35

(067) 810-80-13

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

7. Івано-Франківське

обласне

відділення

КОВАЛЬ

Ярема Іванович

(0342) сл. 2-47-09, 2-23-77

(098) 405-42-65,

(095) 050-87-41

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

8. Київське

обласне

відділення

РОМАНЧИШИН

Василь Григорович –

заслужений діяч мистецтв України, кандидат культурології, доцент

сл. 280-76-92

(099) 623-75-85

(067) 538-66-75

РУБАНЕНКО

Сергій Миколайович –

заслужений працівник культури України

сл. 280-60-27

(067) 266-75-24

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

9. Кіровоградське

обласне

відділення

ГОЛІУСОВА

Лариса Іванівна –

заслужений діяч мистецтв України

(0522) сл. 24-19-90

т./ф. 22-29-01

(050) 241-65-75

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

10. Луганська

обласна

організація (Полтава)

СТАШЕВСЬКИЙ

Андрій Якович –

заслужений діяч мистецтв України,

доктор мистецтвознавства, професор

(050) 242-08-25

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

11. Львівське

обласне

відділення

КУЛИК

Микола Васильович –

заслужений діяч мистецтв України, професор

(0322) сл. 255-32-73

(050) 513-52-35

ДОСЕНКО

Тетяна Іванівна

(067) 406-36-17

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

12. Миколаївське

обласне

відділення

ОСАДЧА

Вікторія Василівна

(0512) сл. 24-70-59

(050) 318-02-55

 

КОМІНАРЕЦЬ

Ольга Валентинівна

(0512) сл. 37-34-41

(097) 217-25-21

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

13. Одеське

обласне

відділення

СОКОЛ

Олександр Вікторович –

заслужений діяч мистецтв України, доктор мистецтвознавства, академік, професор

(048) сл. 777-10-27

т./ф. 726-78-76,

т./ф. 726-78-87

(067) 485-75-89

ЩЕРБАКОВА

Ольга Костянтинівна – заслужений діяч мистецтв АР Крим, кандидат мистецтвознавства

(048) т./ф. 747-24-93

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

14. Полтавське

обласне

відділення

ЮРЧЕНКО

Герман Юрійович –

Народний артист України

(050) 563-40-09

СЛІПАК

Володимир Олексійович –

заслужений працівник культури України

(066) 663-43-38

(099) 349-62-68

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

15. Рівненське

обласне

відділення

ПАСТУШЕНКО

Андрій Семенович –

заслужений працівник культури України

(066) 816-30-69

ХАРИТОН

Ігор Миколайович –

кандидат філософських наук, доцент

(068) 763-18-47

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

16. Сумське

обласне

об’єднання

ДЕЙНЕКА

Іван Григорович

(0542) т./ф. 63-13-44

(050) 407-12-17

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

17. Тернопільський

обласний

творчий осередок

МАЛОВІЧКО 

Сергій Миколайович –

кандидат мистецтвознавства, доктор філософії

(0352) 25-40-94

(067) 750-18-12

 

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

18. Харківське

обласне

відділення

КУЗНЕЦОВА Ольга Алексіївна – в.о.голови, доктор філософії, кандидат педагогічних наук 

 

(050) 323-01-38

 

ВЕРБИЦЬКА-ШОКОТ

Ірина Володимирівна –

кандидат мистецтвознавства

(066) 996-02-30

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

19. Херсонське

обласне

відділення

ЗИМОВЕЦЬ

Юрій Миколайович –

доцент

(0552) д. 23-32-18

ГРЕБЕНЮК

В’ячеслав Дмитрович –

заслужений працівник культури України

(0552) сл., т./ф. 22-45-57

(050) 721-71-37

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

20. Хмельницьке

обласне

відділення

ЛЮШНЯ

Михайло Петрович

(0382) сл. 65-25-02

(067) 384-41-37

БЕРНАЦЬКИЙ

Віктор Юрійович

(0382) сл. 65-83-50

(096) 784-83-73

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

21. Чернівецьке

обласне

відділення

 

МОКРОГУЗ

Інна Миколаївна –

кандидат мистецтвознавства, доцент

(095) 863-41-02

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

22. Чернігівське

обласне

відділення

СУХОВЕРСЬКИЙ

Володимир Михайлович –

заслужений діяч мистецтв України

(04622) сл. 67-63-99

(097) 911-34-92

ТЕРЕБУН

Сергій Іванович –

заслужений працівник культури України

(04622) сл. 67-58-03

(050) 448-10-65

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

23. Черкаська

обласна

організація

ТРОФИМЕНКО

Леонід Миколайович –

заслужений діяч мистецтв України

(0472) сл. 45-01-16,

сл. 37-20-21

(050) 076-28-70

НЕСКРЕБІНА

Ніна Семенівна

(0472) сл. 50-26-38

(067) 881-21-19

(068) 307-28-63 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

24. Київська

міська

організація

ЧЕЧЕНЯ

Костянтин Анатолійович –

заслужений діяч мистецтв України, професор

(096) 625-70-27

КУЗНЄЦОВА

Інна Володимирівна – кандидат філософських наук, доктор філософії Ph.D, відмінник освіти України

сл. 235-72-28

(093) 129-22-94

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

25. Криворізьке

міське

відділення 

РАКІТЯНСЬКА

Людмила Володимирівна

(0564) сл., т./ф. 90-05-34

(067) 843-55-58

(050) 874-14-63

МЄСРОПОВА

Тетяна Олександрівна

(098) 957-37-63

(066) 223-03-27

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.