Результати VІI Міжнародного двотурового учнівського та студентського конкурсу музичного мистецтва «Дніпровські хвилі» 17–19 грудня 2021 року м. Дніпро

1 Зведений дитячо-юнацький хор «Axios» КЗСМО «Музична школа №4» КМР та недільної школи храму преподобного Сергія Радонежського змішана м. Кривий Ріг ГРАН-ПРІ
2 Ірха Віталій (духові, труба) молодіжна м. Харків ГРАН-ПРІ
3 Чен Давей (фортепіано) молодіжна Китай ГРАН-ПРІ

Фортепіано

1 Іванюк Яна дебют м. Одеса 2 місце
2 Корницька Діана дебют м. Запоріжжя 3 місце
3 Калина Марія дебют м. Київ 3 місце
4 Нагорна Марія молодша А м. Полтава 1 місце
5 Сірик Марія молодша А м. Харків 1 місце
6 Онищенко Ксенія молодша А м. Харків 2 місце
7 Світлова Софія молодша А м. Київ 2 місце
8 Штанько Поліна молодша А м. Миколаїв 2 місце
9 Римарчук Єлизавета молодша А м. Івано-Франківськ 2 місце
10 Арабаджийська Альона молодша А м. Запоріжжя 2 місце
11 Сухоносенко Варвара молодша А м. Запоріжжя 2 місце
12 Чуприна Микола молодша А м. Одеса 2 місце
13 Ковальчук Анна молодша А м. Одеса 2 місце
14 Бугай Евангеліна молодша А м. Чернігів 2 місце
15 Кронда Іванна молодша А м. Чернігів 3 місце
16 М’ясна Софія молодша А м. Одеса 3 місце
17 Белгородська Альбіна молодша А м. Одеса 3 місце
18 Михайлова Мілана молодша А м. Запоріжжя 3 місце
19 Самойленко Анна молодша А м. Українка 3 місце
20 Мельниченко Остап молодша А м. Івано-Франківськ 3 місце
21 Цимбалюк Анна молодша А м. Київ 3 місце
22 Маслова Вероніка молодша А м. Київ дипломант
23 Зубань Еліна молодша А м. Суми дипломант
24 Сторчай Наталія молодша А м. Слов’янськ дипломант
25 Сидорова Єлизавета молодша В с. Святопетрівське 1 місце
26 Меланіна Анастасія молодша В м. Херсон 1 місце
27 Портненко Надія молодша В м. Краматорськ 1 місце
28 Бандура Аліса молодша В м. Миколаїв 1 місце
29 Петровська Софія молодша В м. Івано-Франківськ 1 місце
30 Ланський Євген молодша В м. Одеса 1 місце
31 Боловіна Олександра молодша В м. Дніпро 1 місце
32 Двалішвілі Діана молодша В м. Харків 1 місце
33 Дяченко Марина молодша В м. Полтава 1 місце
34 Мусієць Тимофій молодша В м. Узин 2 місце
35 Сібагатова Маргарита молодша В м. Слов‘янськ 2 місце
36 Петренко Ярослав молодша В м. Запоріжжя 2 місце
37 Коломієць Анастасія молодша В м. Чернігів 2 місце
38 Яковенко Вікторія молодша В смт. Чорнобай 2 місце
39 Рогожнікова Маргарита молодша В м. Харків 2 місце
40 Зайчикова Вероніка молодша В м. Черкаси 2 місце
41 Загребельна Марія молодша В м. Лозова 2 місце
42 Красюк  Дар’я молодша В м. Українка 2 місце
43 Глотова Анна молодша В м. Слов‘янськ 2 місце
44 Бугорська Соня молодша В м. Дніпро 2 місце
45 Палійчук Поліна молодша В м. Запоріжжя 2 місце
46 Єфремова Тетяна молодша В м. Київ 3 місце
47 Рудник Богдана молодша В м. Івано-Франківськ 3 місце
48 Котенко Єва молодша В м. Харків 3 місце
49 Воскова Анісія молодша В м. Одеса 3 місце
50 Кізіль Дар’я молодша В м. Дніпро 3 місце
51 Петруленкова Олександра молодша В м. Київ 3 місце
52 Акуленко Віталій молодша В м. Краматорськ 3 місце
53 Москальова Дар’я молодша В м. Мелітополь 3 місце
54 Вашурін Ярослав молодша В м. Миколаїв 3 місце
55 Пашинін Лев молодша В м. Запоріжжя 3 місце
56 Горохівець Олександр молодша В м. Запоріжжя 3 місце
57 Котовська Маргарита молодша В м. Кривий Ріг 3 місце
58 Пилипчук Ангеліна молодша В м. Сарни дипломант
59 Чикар Михайло молодша В м. Дніпро дипломант
60 Дацева Ольга молодша В м. Дніпро дипломант
61 Безбородова Євгенія середня м. Полтава 1 місце
62 Богдан Марія середня м. Херсон 1 місце
63 Матюшина Кіра середня м. Херсон 1 місце
64 Ланська  Олена середня м. Одеса 1 місце
65 Ільєнко Олександра середня м. Чернігів 1 місце
66 Діденко Дар’я середня м. Лозова 1 місце
67 Шевченко Вероніка середня м. Харків 1 місце
68 Кутковська Лариса середня м. Херсон 1 місце
69 Черних Марія середня м. Харків 1 місце
70 Мойсюк Катерина середня м. Бровари 1 місце
71 Довга Софія середня м. Генічеськ 1 місце
72 Цибух Кристина середня м. Харків 1 місце
73 Крутов Сергій середня м. Харків 1 місце
74 Люзович Анастасія середня м. Соснівка 1 місце
75 Сторожук Ярослава середня м. Івано-Франківськ 1 місце
76 Котрікова Єлизавета середня м. Дніпро 1 місце
77 Барабаш Марія середня м. Нікополь 1 місце
78 Порсова Катерина середня м. Суми 1 місце
79 Суворова Маргарита середня м. Херсон 1 місце
80 Журжа Поліна середня м. Дніпро 1 місце
81 Щеглова Ганна середня м. Маріуполь 2 місце
82 Григораш Михайло середня м. Українка 2 місце
83 Сарбаш Злата середня м. Волноваха 2 місце
84 Гончаренко Георгій середня м. Харків 2 місце
85 Твердохлєб Ганна середня м. Херсон 2 місце
86 Корольова Марія середня м. Харків 2 місце
87 Цапенко Марія середня м. Одеса 2 місце
88 Дубова Ярослава середня м. Сєвєродонецьк 2 місце
89 Попова Олександра середня м. Запоріжжя 2 місце
90 Грязнов Михайло середня м. Дніпро 3 місце
91 Оголяр Михайло середня м. Дніпро 3 місце
92 Муленко Анна середня м. Запоріжжя 3 місце
93 Болотян Олександр середня м. Чернігів 3 місце
94 Захарчук Влада середня м. Новоград-Волинський 3 місце
95 Мельникова Юлія середня м. Херсон 3 місце
96 Юрова Юстина середня м. Львів 3 місце
97 Головко Юлія середня м. Волноваха 3 місце
98 Гонтар Софія середня м. Ромни 3 місце
99 Кузик Вікторія середня смт Короп 3 місце
100 Шеховцова Анастасія середня м. Харків 3 місце
101 Вятчанінов Юрій середня м. Київ 3 місце
102 Левченко Таїсія середня м. Київ 3 місце
103 Шуригіна Єва середня м. Маріуполь 3 місце
104 Приступа Софія середня м. Черкаси 3 місце
105 Савіцька Олександра середня м. Хмельницький 3 місце
106 Ковалевська Марія старша м. Миколаїв 1 місце
107 Борис Тетяна старша м. Львів 1 місце
108 Юшковський Юрій старша м. Волноваха 1 місце
109 Єфремов Георгій старша м. Миколаїв 1 місце
110 Козловський Іосиф  старша м. Київ 2 місце
111 Міллер Софія старша м. Херсон 2 місце
112 Берко Микола старша м. Городище 2 місце
113 Хабенко Вікторія старша м. Білицьке 2 місце
114 Малик Ілля старша м. Дніпро 3 місце
115 Карабаджак Марія старша м. Одеса 3 місце
116 Глінка Єлизавета старша м. Кривий Ріг 3 місце
117 Онуфрієнко Марія старша м. Київ 3 місце
118 Миголь Карина старша м. Київ 3 місце
119 Грабар Катерина юнацька м. Вінниця 1 місце
120 Бобрішова Інеса юнацька м. Харків 1 місце
121 Петров Аркадій юнацька м. Харків 2 місце
122 Гвініашвілі Валерія юнацька м. Харків 3 місце
123 Сахновська Олександра юнацька м. Харків 3 місце
124 Смелянська Яна молодіжна м. Харків 1 місце
125 Заморська Вікторія молодіжна м. Бахмут 1 місце
126 Смагіна Ася молодіжна м. Одеса 1 місце
127 Su Wtnyuan молодіжна Китай 1 місце
128 Кузнецова Марина молодіжна м. Дрогобич 2 місце
129 Привалова Катерина молодіжна м. Одеса 2 місце
130 Fuhao молодіжна Китай 2 місце
131 Коновалова Вікторія молодіжна м. Харків 2 місце
132 Зарниця Софія молодіжна м. Харків 3 місце
133 Маліченко Катерина професійна м. Херсон 2 місце
134 Дует Белгородська Альбіна ,     Чуприна Микола           молодша А м. Одеса 2 місце
135 Дует Тютюнник Надія,           Лотиш Павло молодша А м. Роздільна 3 місце
136 Дует Хаджинова Софія           Троценко Марія молодша В м. Волноваха 2 місце
137 Дует Довга Софія          Лебедєва Юлія середня м. Генічеськ 1 місце
138 Дует Карпова Марія,           Мойсюк Катерина середня м. Бровари 1 місце
139 Дует Привалова Катерина           Смагіна Ася молодіжна м. Одеса 1 місце
140 Дует Мерзликіна Ірина,    Русановська Поліна                           молодіжна м. Одеса 1 місце
141 Дует Сірик Софія,           Іващенко Ганна змішана м. Миколаїв 1 місце

Композитор-виконавець

1 Арабаджийська Альона молодша А м. Запоріжжя 1 місце
2 Комар Марія   молодша В м. Запоріжжя 1 місце
3 Шевченко Вікторія середня м. Дніпро 1 місце
4 Асєєва Анна середня м. Запоріжжя 1 місце
5 Пидорич  Поліна середня м. Запоріжжя 1 місце
6 Дон Андрій середня м. Запоріжжя 2 місце
7 Щербаков Артем середня м. Запоріжжя 2 місце
8 Рижова Вікторія середня м. Запоріжжя 2 місце
9 Ніщеретова Злата середня м. Харків 2 місце
10 Даньков Олександр старша м. Запоріжжя 2 місце
11 Журак Антоніна старша м. Тернопіль 2 місце
12 Жаболенко Олександр юнацька м. Запоріжжя 2 місце
13 Тітенко Арсеній молодіжна м. Київ 1 місце
14 Погребна Поліна молодіжна с. Софіївська Борщагівка 3 місце
15 Скотник Маркіян Скотник Квітослава змішана м. Івано-Франківськ 3 місце

Камерні ансамблі

1 Григоренко Олександра (фортепіано), Діаковський Іона (скрипка) середня м. Одеса 3 місце
2 Тригубенко Олександра ,  Журба Альона юнацька  м. Чернігів 2 місце
3 Подлубна Жозефіна,  Висоцька Олександра молодіжна м. Одеса 1 місце
4 Тодорова Даяна (флейта), Кудлач Ганна (фортепіано) змішана м. Одеса 1 місце

Концертмейстер

1 Давід Мішель Ермес середня м. Запоріжжя 1 місце
2 Диниско Діана старша м. Горішні Плавні 1 місце
3 Кофанов Іван юнацька м. Запоріжжя 2 місце
4 Маліченко Катерина професійна м. Херсон 2 місце
5 Пилипенко Ольга професійна м. Миколаїв 2 місце
6 Захарова Ірина професійна м. Миколаїв 2 місце

Музично-теоретична композиція: юний музикознавець

1 Федак Софія молодша В м. Жовква 2 місце
2 Дудукін Давид молодша В м. Дніпро 2 місце
3 Ютіна Анна середня м Нова Каховка 1 місце
4 Іл’їна Валерія середня с. Балки, Запорізька область 1 місце
5 Носік Софія середня м. Київ 2 місце
6 Головата Аліна середня м. Тлумач 2 місце
7 Бутюк Анна середня м. Івано-Франківськ 2 місце
8 Терещенко Дарія середня м. Хорол 3 місце
9 Федорова Софія середня м. Харків 3 місце
10 Науменко Анна середня м. Білицьке 3 місце
11 Нищик  Анастасія середня м. Жовті  Води 3 місце
12 Чебикіна Марія старша м. Кропивницький 1 місце
13 Місюра Андрій старша м. Костянтинівка 1 місце
14 Тимошенко Валерій середня м. Дніпро 1 місце
15 Тріщук Софія старша м. Івано-Франківськ 2 місце
16 Антонова Анна старша м. Маріуполь 3 місце

Джаз-інструментал

1 Хаджинова Софія молодша В м. Волноваха 1 місце
2 Троценко Марія молодша В м. Волноваха 2 місце
3 Білоусов Артур середня м. Волноваха 1 місце
4 Опалько Вікторія старша м. Волноваха 2 місце

Вокал: Академічний спів

1 Марченко Микита дебют м. Запоріжжя 2 місце
2 Сапко Златослава дебют м. Запоріжжя 3 місце
3 Кривозуб Дар’я дебют м. Дніпро 3 місце
4 Моісеєнко Анна молодша А м. Запоріжжя 1 місце
5 Качан Мирослава молодша А м. Запоріжжя 1 місце
6 Крицька Марія молодша А м. Кривий Ріг 1 місце
7 Чілінгарян Іларія молодша А м. Запоріжжя 1 місце
8 Запорожець   Вікторія молодша А м. Запоріжжя 1 місце
9 Смольянинова Арина молодша А м. Запоріжжя 1 місце
10 Михайлюк Анастасія молодша А м. Івано-Франківськ 1 місце
11 Сатаріна Анастасія молодша А м. Запоріжжя 2 місце
12 Гарбуз Марія молодша А м. Запоріжжя 2 місце
13 Зінченко Таїсія молодша А м. Запоріжжя 2 місце
14 Ткачук Глорія молодша А м. Кривий Ріг 2 місце
15 Куляба Діана молодша А м. Запоріжжя 2 місце
16 Курило Поліна молодша А м. Суми 2 місце
17 Полякова Каміла молодша А м. Суми 2 місце
18 Базільська Діана молодша А м.  Нова Каховка 2 місце
19 Полянчикова Вікторія молодша А м. Харків 2 місце
20 Хропот Ілля молодша А м. Харків 2 місце
21 Стоєва Марія молодша А м. Запоріжжя 3 місце
22 Слободчикова Марія молодша В м. Запоріжжя 1 місце
23 Зінченко Марія молодша В м. Харків 1 місце
24 Куцак Андрій молодша В м. Запоріжжя 1 місце
25 Краснянська Злата молодша В м. Одеса 1 місце
26 Щурінова Варвара молодша В м. Кривий Ріг 1 місце
27 Воложанінова Олександра молодша В м. Запоріжжя 1 місце
28 Пащенко Олександр молодша В м. Суми 1 місце
29 Лятишевська Соломія молодша В м. Івано-Франківськ 1 місце
30 Юрків Софія молодша В м. Івано-Франківськ 1 місце
31 Сластіна Софія молодша В м. Запоріжжя 2 місце
32 Гончаренко Варвара молодша В м. Дніпро 2 місце
33 Гребенюк Максим молодша В м. Дніпро 2 місце
34 Крівєнков Захар молодша В м. Дніпро 2 місце
35 Міхеєв Юрій молодша В м. Дніпро 2 місце
36 Матковська Єлизавета молодша В м. Запоріжжя 2 місце
37 Ільків Артемій молодша В м. Івано-Франківськ 2 місце
38 Добрунова Марія молодша В м. Харків 2 місце
39 Пархоменко Олеся молодша В м. Запоріжжя 2 місце
40 Кльокта Єкатерина молодша В м. Харків 2 місце
41 Бороденко Дар’я молодша В м. Харків 2 місце
42 Шаменкова Дар`я молодша В м. Запоріжжя 2 місце
43 Гаркуша Валерія молодша В м. Маріуполь 2 місце
44 Гайдук Евеліна молодша В м. Харків 2 місце
45 Родименко Михайло молодша В м. Запоріжжя 2 місце
46 Іванова Луїза молодша В м. Харків 3 місце
47 Чурсіна Єва молодша В м. Харків 3 місце
48 Свинаренко Віра молодша В м. Запоріжжя 3 місце
49 Комар Вероніка молодша В м. Дрогобич 3 місце
50 Ніколов Віталій середня м. Запоріжжя 1 місце
51 Смірнова Поліна середня м. Запоріжжя 1 місце
52 Андрійченко Наталія середня м. Кривий Ріг 1 місце
53 Ульянова Владислава середня м. Запоріжжя 1 місце
54 Сулхдост Лайлі середня м. Харків 1 місце
55 Кундіус Ангеліна середня м. Харків 1 місце
56 Теслюк Анна середня м. Черкаси 1 місце
57 Онищук Дарія середня м. Ізяслав 1 місце
58 Агаркова Поліна середня м. Миколаїв 2 місце
59 Семикоз Анастасія середня м. Запоріжжя 2 місце
60 Кошманенко Олеся середня м. Дніпро 2 місце
61 Мороз Мар’яна середня м. Дніпро 2 місце
62 Лесюк Вікторія середня м. Івано-Франківськ 2 місце
63 Міхненко Даніела середня м. Дніпро 2 місце
64 Терещенко Карина середня м. Запоріжжя 2 місце
65 Павлова Вероніка середня м. Енергодар 2 місце
66 Жежеря Катерина середня м. Харків 2 місце
67 Карась Вероніка середня м. Глухів 2 місце
68 Тіторенко Єва середня м. Харків 2 місце
69 Пряхіна Зоряна середня м. Київ 2 місце
70 Матейко Поліна середня м. Запоріжжя 2 місце
71 Бабенко Дар’я середня м. Запоріжжя 3 місце
72 Чубенко Мілана середня м. Запоріжжя 3 місце
73 Лошакова Лада середня м. Южне 3 місце
74 Літвіненко Ірина середня м. Харків 3 місце
75 Кравченко Олександр середня м. Запоріжжя 3 місце
76 Тимофєєва Анастасія середня м. Дніпро дипломант
77 Козловський Іосиф  старша м. Київ 1 місце
78 Перетятко Анастасія старша м. Запоріжжя 1 місце
79 Волосник Софія старша м. Харків 1 місце
80 Мацюра Мілена старша м. Запоріжжя 1 місце
81 Пархоменко Софія старша м. Харків 1 місце
82 Квартет «Калейдоскоп» старша м. Харків 1 місце
83 Абрамян Родіон старша м. Харків 2 місце
84 Буштрук Варвара старша м. Чернігів 2 місце
85 Сватовська Анна старша м. Київ 2 місце
86 Єлісєєва Аліса старша м. Миколаїв 2 місце
87 Міщенко Катерина старша м. Одеса 2 місце
88 Осипенко Герман старша м. Запоріжжя 2 місце
89 Шерстюк Руслан старша м. Дніпро 2 місце
90 Коновалова Софія старша м. Дніпро 2 місце
91 Степаніченко Микита старша м. Запоріжжя 2 місце
92 Федоренко Анастасія старша м. Харків 3 місце
93 Митрофанова Софія старша м. Запоріжжя 3 місце
94 Смик Михайло юнацька м. Кривий Ріг 1 місце
95 Жаболенко Олександр юнацька м. Запоріжжя 1 місце
96 Шептун Єлизавета юнацька м. Дніпро 1 місце
97 Ренгач Діана юнацька м. Запоріжжя 3 місце
98 Кривошеєва Єлизавета юнацька м. Дніпро 3 місце
99 Лебедєва Дар’я молодіжна м. Дніпро 1 місце
100 Бесчастна Маргарита молодіжна м. Одеса 1 місце
101 Олефір Віра молодіжна м. Полтава 1 місце
102 Ванькович Христина молодіжна м. Дрогобич 2 місце
103 Хор „Браво“ молодша А м. Мелітополь 1 місце
104 Вокальний ансамбль «Perle» молодша В м. Харків 1 місце
105 Вокальний ансамбль “Калейдоскоп» молодша В м. Харків 1 місце
106 Хор дівчат «Ліра» середня м. Харків 1 місце
107 Вокальний ансамбль «Campanelli» середня м. Харків 2 місце
108 Вокальний ансамбль «Домінанта» середня м. Харків 3 місце
109 Хор молодших класів «Крила» змішана м. Кривий Ріг 1 місце
110 Хор «VIVA VOCE» старша м. Харків 2 місце

Народний спів

1 Аверіна Аріна молодша  А смт. Чорнобай 1 місце
2 Полянська Мілена юнацька м. Дніпро 1 місце
3 Цвіркун Ганна молодіжна м. Дніпро 1 місце
4 Сусіденко Анастасія молодіжна м. Дніпро 1 місце

Естрадний спів

1 Федоткова Вероніка молодша А м. Дніпро 1 місце
2 Стефуняк Ірина молодша А м. Дніпро 1 місце
3 Штефан Анна молодша А м. Дніпро 2 місце
4 Бондаренко Анастасія молодша А м. Лубни 2 місце
5 Нестерова Анна молодша А м. Звенигородка 2 місце
6 Жепко Володимир молодша А м.  Чугуїв 2 місце
7 Вичалковська Вікторія молодша А м. Дніпро 2 місце
8 Мініна Грета молодша А м. Дніпро 2 місце
9 Сахарова Юлія молодша А м. Дніпро 2 місце
10 Ліщенко Наталія молодша А м. Одеса 3 місце
11 Мирошник Мар’яна молодша А м. Дніпро 3 місце
12 Богданова Ніколь молодша А м. Дніпро дипломант
13 Душин Іван молодша В м. Дніпро 1 місце
14 Душин Іван молодша В м. Дніпро 1 місце
15 Панченко Дар’я молодша В м. Дніпро 2 місце
16 Карліна Валерія молодша В м. Добропілля 2 місце
17 Пророк  Злата молодша В м. Дніпро 2 місце
18 Бояркіна Ярослава молодша В м. Дніпро 3 місце
19 Іваницька Анастасія молодша В м. Дніпро 3 місце
20 Провора Марія молодша В м. Лубни 3 місце
21 Третяк Кароліна молодша В м. Кривий Ріг 3 місце
22 Захарчук Адель молодша В м. Дніпро дипломант
23 Радченко Катерина молодша В м. Дніпро дипломант
24 Мороз Анастасія молодша В м. Звенигородка дипломант
25 Анисєнков Антон молодша В м. Добропілля дипломант
26 Круглій Вікторія середня с. Миролюбівка 1 місце
27 Ротанова Арсенія середня м. Запоріжжя 1 місце
28 Багдасарян Римма середня м. Жовті Води 1 місце
29 Любашевська Ганна середня м. Теплодар 1 місце
30 Острівна Вікторія середня с. Партизанське 2 місце
31 Дем`яненко Дар`я середня м. Добропілля 2 місце
32 Пінькало Артур середня м. Кривий Ріг 2 місце
33 Робозьорова Єлизавета середня смт. Чорнобай 2 місце
34 Сватовська Марія середня м. Київ 2 місце
35 Мельник  Вікторія середня м. Звенигородка 2 місце
36 Позднякова Ольга середня м. Дніпро 3 місце
37 Кащук Ангеліна середня м. Шаргород 3 місце
38 Метановська Єва середня м. Миколаїв 3 місце
39 Шебаніц Афіна середня м. Харків 3 місце
40 Украдиженко Валентин старша м. Запоріжжя 1 місце
41 Ковтуненко Олександра старша м. Миколаїв 1 місце
42 Павленко Дмитро старша м. Київ 1 місце
43 Бабурнич Анастасія старша м. Дніпро 2 місце
44 Лебедєва Валерія старша м. Дніпро 2 місце
45 Туболець Поліна старша м. Маріуполь 2 місце
46 Чаган Валерія старша м. Київ 2 місце
47 Васильєва Марія старша м. Краматорськ 2 місце
48 Плахотнік Кира старша м. Київ 2 місце
49 Шинкаренко Ельвіра юнацька м. Бахмут 1 місце
50 Чемеренко Ярослава юнацька м. Миколаїв 2 місце
51 Гавриленко Даяна юнацька м. Київ 2 місце
52 Кудрич Крістіна молодіжна м. Харків 1 місце
53 Чжан Муян молодіжна Китай 1 місце
54 Шоу-група «KOLIBRI» молодша А м. Дніпро 1 місце
55 Тріо «МODNIKI» молодша В м. Дніпро 2 місце
56 Шоу-група «KRASKI» молодша В м. Дніпро 3 місце

Духові та ударні інструменти

1 Чупіков Марк дебют м. Дніпро 1 місце
2 Васянович Володислав дебют м. Київ 2 місце
3 Жибак Олександр молодша А м. Івано-Франківськ 2 місце
4 Ропало Олександра молодша В м. Запоріжжя 1 місце
5 Бучинська Іванна молодша В м. Харків 1 місце
6 Кузьменко Маргарита молодша В м. Дніпро 1 місце
7 Нежальський Костянтин молодша В м. Харків 1 місце
8 Нагорна Аделіна молодша В м. Суми 2 місце
9 Ляшевич Анастасія молодша В м. Дніпро 2 місце
10 Горбенко Вероніка молодша В м. Дніпро 2 місце
11 Романенко Даp’я молодша В м. Дніпро 2 місце
12 Юсупова Валерія молодша В м. Дніпро 3 місце
13 Саєнко Марія молодша В м. Харків 3 місце
14 Інюхіна Марія середня м. Харків 1 місце
15 Ткачук Артем середня м. Дніпро 1 місце
16 Селезньов Нікіта середня м. Харків 1 місце
17 Назарько Михайло середня м. Дніпро 1 місце
18 Ламзюк Аліна середня м. Харків 1 місце
19 Копил Даниїл середня смт. Нова-Борова 1 місце
20 Ясінський Родіон середня м. Одеса 2 місце
21 Прудський Тимур середня м Нова Каховка 2 місце
22 Прокопенко Павло середня м. Днiпро 2 місце
23 Анедченко Алекс середня м. Запоріжжя 2 місце
24 Романова Діана середня м. Харків 3 місце
25 Максименко Вероніка середня м. Харків 3 місце
26 Єрух Софія середня м. Горішні Плавні 3 місце
27 Сеник Ольга середня м. Горішні Плавні дипломант
28 Гарбузов Марк середня м. Добропілля дипломант 
29 Карманович Єгор старша м. Дніпро 1 місце
30 Деркач Давид старша м. Харьков 1 місце
31 Івахов Іван старша м. Хмельницький 1 місце
32 Белінський Богдан старша м. Хмельницький 2 місце
33 Шелест Софія старша м. Харків 3 місце
34 Зейдліц Софія юнацька м. Тернопіль 1 місце
35 Кириченко Антон юнацька м. Запоріжжя 1 місце
36 Горяйнов Михайло юнацька м. Кривий Ріг 1 місце
37 Савченко Ярослав юнацька м. Дніпро 1 місце
38 Трухачова Наталія юнацька м. Бахмут 2 місце
39 Лазарєва Ксенія юнацька м. Дніпро 2 місце
40 Заніна Вікторія юнацька м. Бахмут 3 місце
41 Урбан Ірина молодіжна м. Дніпро 1 місце
42 Бевз Денис молодіжна м. Харків 1 місце
43 Доманський Давид молодіжна м. Хмельницький 1 місце
44 Перловський Олександр молодіжна м. Кривий Ріг 1 місце
45 Мамецька Яна молодіжна м. Бровари 2 місце
46 Дует Колінська Анастасія           Інюхіна Марія змішана м. Харків 1 місце
47 Духовий оркестр  БФККіМ змішана м. Бахмут 1 місце
48 Тріо Макарова Марія,          Юсупова Валерія,           Романенко Дар’я змішана м. Дніпро 2 місце

Народні інструменти

1 Коричак Марія молодша А м. Хмельницький 2 місце
2 Кривоносова Маргарита молодша А м. Херсон 3 місце
3 Звонков Роман молодша В смт Панютине 1 місце
4 Абінякіна Анастасія молодша В смт. Чорнобай 2 місце
5 Коваленко Аліна молодша В м. Харків 2 місце
6 Ільченко Дар‘я молодша В м. Харків 2 місце
7 Таможнiкова Дiана молодша В м. Харкiв 3 місце
8 Бородін Радомір молодша В м. Київ дипломант
9 Єфіменко Ельдар середня м. Дніпро 1 місце
10 Бойко Марія середня м. Хмельницький 1 місце
11 Сапуга Артем середня м. Хмельницький 1 місце
12 Ярцева Дарiна середня м. Харкiв 2 місце
13 Попова Ірина середня м. Запоріжжя 2 місце
14 Цуркану Злата середня м. Київ 2 місце
15 Міщенко Ілля середня м. Київ 2 місце
16 Чернева Варвара середня м. Харкiв 3 місце
17 Коробкіна Катерина середня м. Лубни 3 місце
18 Житницький Микита середня м. Запоріжжя 3 місце
19 Тарасенко Маргарита середня смт. Гребінки 3 місце
20 Шапошник Андрій середня м. Київ 3 місце
21 Серкова Злата старша м. Харкiв 1 місце
22 Лавриненко Вікторія старша м. Київ 2 місце
23 Єріна Анна старша м. Київ 2 місце
24 Гулько Антон старша м. Полтава 3 місце
25 Давидюк Марк старша м. Київ 3 місце
26 Білецька Анна старша м. Біла Церква 3 місце
27 Гудзенко Владислав юнацька м. Запоріжжя 1 місце
28 Анікеєва Юліанна юнацька м. Харків 1 місце
29 Пересичанський Богдан юнацька м. Лозова 2 місце
30 Макаренко Юлія юнацька м. Харків 2 місце
31 Мазурик Вікторія молодіжна м. Дрогобич 2 місце
32 Ансамбль “Віночок” змішана м. Хмельницький 2 місце
33 Сучасний український оркестр «Tutti» старша м. Дніпро 1 місце
34 Дует гітаристів: „Експромт” Гринюк Віктор Євстіфейкін Дмитро середня м. Нововолинськ 3 місце
35 Дует баяністів-акордеоністів Мазурик Вікторія, Дидик Роман молодіжна м. Дрогобич 2 місце

Струнно-смичкові інструменти

1 Єршова Софія дебют м. Одеса 1 місце
2 Лиман Уляна молодша А м. Київ 1 місце
3 Попльонтаний Константин молодша А м. Горішні Плавні 3 місце
4 Юшковська Валентина молодша В м. Волноваха 2 місце
5 Унанян Сос молодша В м. Волноваха 2 місце
6 Крисіна Любов молодша В м. Слов’янськ 3 місце
7 Красовський Василь молодша В м. Київ 3 місце
8 Чередніченко Милана молодша В м. Краматорськ 3 місце
9 Лупійчук Христина молодша В м. Івано-Франківськ 3 місце
10 Гурт Вікторія середня м. Бровари 1 місце
11 Костюк Анна середня м. Слов’янськ 1 місце
12 Толуп Арсеній середня м. Слов’янськ 1 місце
13 Нахалов Тигран середня м. Одеса 1 місце
14 Гусєв Борис середня м. Харків 1 місце
15 Лазебний Микита середня м. Запоріжжя 2 місце
16 Нєнова Олександра середня м. Одеса 2 місце
17 Попович Марія-Дарія середня м. Львів 2 місце
18 Григоренко Олександра середня м. Одеса 2 місце
19 Кітіцев Ілля середня м. Запоріжжя 3 місце
20 Черноус Марія середня м. Прилуки 3 місце
21 Канурна Ольга середня м. Слов’янськ 3 місце
22 Унанян Марина середня м. Волноваха 3 місце
23 Дюбков Дмитро середня м. Харкiв 3 місце
24 Безган Марія середня м. Мирноград 3 місце
25 Приступа Євгеній середня м. Прилуки 3 місце
26 Сидоренко Поліна середня м. Бахмут дипломант
27 Вороніна Аліса старша м. Харків 2 місце
28 Вакуленко Данило старша м. Запоріжжя 3 місце
29 Авраменко Єлизавета старша м. Кам’янське 2 місце
30 Івасенко Костянтин юнацька м. Запоріжжя 1 місце
31 Сінельник Олег юнацька м. Слов’янськ 3 місце
32 Буханевич Вікторія молодіжна м. Київ 1 місце
33 Меньшиков Iван професiйна м. Бєлгород  Росія 1 місце
34 Ансамбль скрипалів «Мальви» молодша В м. Волноваха 1 місце
35 Ансамбль «Віола» середня м. Волноваха 1 місце
36 Ансамбль „Перлинки” молодша В м. Одеса 2 місце

Вітаємо всіх переможців фінального другого туру конкурсу!
Бажаємо подальших успіхів, натхнення, міцного здоров’я!!!
До нових  зустрічей в прийдешньому Новому, 2022 році!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *