ЦИРК У СТИЛІ ДЖАЗ

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ З АВТОРАМИ НОВОЇ ШОУ–ПРОГРАМИ

Незважаючи на військові дії, які відбуваються в Україні у зв’язку з нападом РФ, Національна всеукраїнська музична спілка та її структурний підрозділ Всеукраїнська асоціація естрадних та джазових оркестрів України працюють і радують своїх членів цікавими подіями.

Всеукраїнська асоціація, у складі якої чимало військових оркестрів та диригентів, проводить багато концертних виступів, як для Збройних Сил України, так і для цивільних, підтримуючи бойовий дух та надію на перемогу.

Нещодавно, 25 березня 2023 року, була проведена творча зустріч на запрошення керманича асоціації, головного диригента оркестру Національного цирку України, народного артиста України і президента асоціації Марка Резницького. Члени асоціації ознайомились та обговорили нову шоу-програму Національного цирку. На творчу зустріч завітав генеральний директор цирку, заслужений діяч мистецтв України Владислав Корнієнко, який привітав всіх присутніх та військових диригентів оркестрів і розповів про те, що у них ще багато нових цікавих творчих планів і креативних проектів.

На зустрічі були присутні художні керівники та військові диригенти оркестрів –  Почесної варти окремого полку Президента України Михайло Рябоконь, Роман Велігорський та музикант оркестру Євген Сочков; начальник оркестру Військового інституту Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка, військовий диригент Юрій Копач. Також зустріч відвідали журналіст-музикознавець, редакторка журналу «TV парк» Наталія Кряж та член Союзу композиторів, головна редакторкаУкраїнської музичної газети та Українського інтернет журналу «Музика» Ольга Голинська.

Творча зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Всі запрошені обмінялися думками та відмітили злагоджене звучання оркестру в тандемі з номерами програми, в яку джазова музика додала свіжих ноток та особливого драйву. Диригенти відмітили дуже цікаві аранжування відомих джазових стандартів та мелодій, які зробив маестро, видатний музикант України та диригент оркестру Марк Резницький.

Незважаючи на те, що НВМС зараз не має належних умов для спілкування, все ж таки таку цікаву творчу зустріч зуміли організувати члени Асоціації –  музикознавець Андрій Шеломенцев та відповідальний секретар Галина Макаренко-Дергунова, які подякували керівництву Цирку та головному диригенту його оркестру за запрошення на програму. Всі присутні були задоволені та вдячні організаторам такої чудової творчої акції.