ХVІІІ Літня гітарна академія “ЛіГА ГітАс”

Асоціація гітаристів Національної всеукраїнської музичної спілки 28.06-1.07.2024 проводить ХVІІІ Літню гітарну академію “ЛіГА ГітАс”, мета якої обмін досвідом провідних викладачів, підвищення рівня викладацької майстерності та пропаганда української музики в європейськім контексті.

            Академія 2024р. буде проводитись в режимі он-лайн у зв’язку з воєнним станом в Україні.

            Відкриття Академії пройде наживо в Києві.

В рамках Академії відбудуться семінари, доповіді, майстер-класи, творчі зустрічі з діячами гітарного мистецтва.
Учасники отримають Сертифікати Літньої гітарної академії “ЛіГА ГітАс” 36 годин / 1,2 кредити ЄКТС, а доповідачі – Сертифікати доповідача, які будуть надіслані в цифровому форматі.

Запрошуємо до участі в Академії всіх шанувальників гітарного мистецтва: професіоналів та любителів, викладачів та учнів.

Директор Академії – Голова Асоціації гітаристів НВМС, заслужений діяч мистецтв України, професор, кандидат мистецтвознавства, композитор Костянтин Чеченя (+380966257027, chechenya@gmail.com ), заступник директора – заступник Голови Асоціації гітаристів НВМС, лауреат міжнародних конкурсів, викладач-методист, композитор Аліна Бойко (моб. +380973508226, uaguitar@gmail.com ).

З питань реєстрації для участі в Академії в якості слухача звертатись до А.Бойко, з питань участі в Академії як доповідача – до К.Чечені.

Форма заявки (подається в електронному вигляді на адресу uaguitar@gmail.com)

  1. Прізвище, ім’я та по-батькові учасника (повністю).
  2. Місце роботи, посада (музичний навчальний заклад та курс для студентів).
  3. Країна, місто, мобільний телефон, E mail учасника.