ХІV Літня гітарна академія (“ЛіГА ГітАс”)

Асоціація гітаристів Національної всеукраїнської музичної спілки 28-30 червня 2019 року у м. Ворзель (під Києвом) проводить ХІV Літню гітарну академію (“ЛіГА ГітАс”), мета якої обмін досвідом провідних викладачів, підвищення рівня викладацької майстерності та пропаганда української музики в європейськім контексті.
В рамках Академії відбудуться семінари, майстер-класи, творчі зустрічі з діячами гітарного мистецтва, насичена концертна програма, репетиції та виступ зведеного гітарного оркестру. Активні учасники отримають Свідоцтва та Довідки (Сертифікати) Літньої гітарної академії за підписами видатних музикантів.
Плата (орієнтовно!) в розмірі 1500 гривень вноситься до 14 червня 2019 року. Для членів Асоціації гітаристів НВМС плата (орієнтовно!) в розмірі 1450 грн. В плату входить проживання в пансіонаті, триразове харчування та участь у заходах Академії (контактний телефон +38-068-363-02-24, uaguitar@gmail.com Аліна Бойко). Проїзд за рахунок учасників Академії.
Запрошуємо до участі в Академії всіх шанувальників гітарного мистецтва: професіоналів та любителів. Приймаються перші 40 заявок.
Директор Літньої гітарної академії – голова Асоціації гітаристів НВМС, заслужений діяч мистецтв України, професор Костянтин Чеченя; заступник директора – викладач-методист, композитор, заступник голови Асоціації гітаристів НВМС Аліна Бойко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *