VIII Всеукраїнський фестиваль «День українського баяна і акордеона»

Дорогі друзі та колеги, вітаємо Вас з новорічними та Різдвяними святами та зичимо всіляких гараздів!

Повідомляємо про те, що Національна всеукраїнська музична спілка, Асоціація баяністів та акордеоністів НВМС та Концертна серія «Нова музика в Україні» у березні ц.р. проводитиме Восьмий всеукраїнський фестиваль «День українського баяна і акордеона».

Київський міжнародний марафон баянно-акордеонної музики буде проходити у Києві 14-15 березня, субота-неділя, з 12.00 – 21.00 у Концертному залі Національної Спілки композиторів України (м. Київ, вул. Пушкінська, 32). У концертах братимуть участь кращі українські баяністи та акордеоністи з багатьох регіонів України, а також гості з Німеччини, Колумбії, Польщі та Китаю. Будемо раді бачити Вас на наших київських концертах.

Пропонуємо Вам у березні у своїх містах також проводити подібні свята присвячені нашим інструментам баяну та акордеону. Цим ми будемо зберігати інтерес до наших інструментів у слухачів, учнів, концертних організацій, учбових закладів та органів місцевої влади. Будемо вдячні Вам за поширення цієї інформації серед своїх колег та друзів.

Дякуємо Вам за співпрацю та з найкращими побажаннями,

Володимир Рунчак, художній керівник фестивалю

http://vrunchak.wix.com/runchak

https://www.youtube.com/user/Runchak

runchak@gmail.com

Залишити відповідь