ПОЛОЖЕННЯ I Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу хорового мистецтва імені Михайла Кречка (м. Ужгород, 3-5 квітня 2020 р.)

За підтримки: Національної Всеукраїнської  Музичної Спілки
Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича

Місце: м. Ужгород, КВНЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д.Э. Задора, Закарпатська обласна філармонія, Закарпатський обласний музей народної архітектури та побуту, Закарпатський обласний краєзнавчий музей «Ужгородський замок».  

Час: 3 – 5  квітня 2020 р.

Засновники та організатори: Громадська організація «ЯСКРАВА КРАЇНА»

За підтримки: Національної всеукраїнської музичної спілки, Всеукраїнського хорового товариства імені Миколи Леонтовича.

Мета фестивалю-конкурсу: І Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс хорового мистецтва ім. Михайла Кречка (далі – Фестиваль-конкурс) є наступним етапом відкритого хорового фестивалю-конкурсу «Голоси Яскравої Країни» і проводиться з метою сприяння подальшому розвитку хорового мистецтва, збагачення традицій української музично-хорової культури, зростання її значення у духовному житті суспільства.

Завдання фестивалю-конкурсу:

  • Збереження і розвиток традицій хорового співу, популяризація вокально-хорового мистецтва;
  • Обмін творчим досвідом, укріплення творчих зв’язків між колективами;
  • Підвищення професійного рівня вокальних і хорових колективів та їх керівників;
  • Виховання художнього смаку і культури у підростаючого покоління;
  • Знайомство з історичною та культурною спадщиною Закарпаття.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ- КОНКУРСУ:

І день (3.04.2020 р.) – День відкриття фестивалю

Приїзд колективів, розміщення. Установчі збори керівників колективів і оргкомітету фестивалю. Урочиста церемонія відкриття фестивалю в приміщенні КЗ «Закарпатський обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького» ? «Ужгородський замок». За можливістю – концерт в Ужгородському Хрестовоздвиженському греко-католицькому кафедральному соборі.

ІІ день (4.04.2020 р.) – Конкурсний день

Конкурсний день в приміщення КЗ «Ужгородський музичний коледж ім. Д.Є. Задора».. У вільний час – оглядова екскурсія по Ужгороду.

ІІІ день (5.04.2020 р.) – День закриття фестивалю та Гала-концерту

Методична підсумкова нарада керівників і членів журі фестивалю за підсумками конкурсу. Підготовка до Гала-концерту.

Заключний Гала-концерт та нагородження учасників. Від’їзд учасників.

Оргкомітет  фестивалю залишає за собою право змінювати порядок проведення заходів.

КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ: Вокальні ансамблі (6-12 учасників) Дитячі хорові колективи  (від 16 учасників) Молодіжні хорові колективи (від 16 учасників) Однорідні: Жіночі (дівочі) Чоловічі (юнацькі) Мішані Дорослі хорові колективи (від 16 учасників) Однорідні: Жіночі Чоловічі Мішані ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ: А ? діти (до 16 років). В – молодь (17-35 років). С ? дорослі (36-60 років). D – ветерани.  

НОМІНАЦІЇ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ:

– хорові колективи  з академічною манерою співу;

– вокальні ансамблі з академічною манерою співу;

– хорові колективи з народною манерою співу;

– вокальні ансамблі з народною манерою співу.

КОНКУРСНІ ВИМОГИ:

Конкурсна програма складається з трьох різнохарактерних творів, як мінімум один з яких виконується a cappella.

Використання фонограм не допускається. Тривалість виступу колективу  – до 15 хвилин.

Заявлену програму дозволяється змінювати тільки за погодженням з журі.

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:

а) Оргкомітет може змінювати вікові категорії учасників залежно від отриманих заявок;

б) У разі перевищення зазначеного часу журі має право зупинити виступ конкурсантів;

в) Порядок виступів конкурсантів визначає оргкомітет;

г) За бажанням колективи можуть привозити додаткову позаконкурсну програму (до 10 хвилин) для участі в благодійних концертах в замку, храмі. Для храму просимо a cappella спів. Не всі заявлені твори можуть бути включені в такі концертні програми. Склад учасників концертів та програми затверджує оргкомітет фестивалю і своєчасно попереджає обраних учасників.

ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ТА КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ:

Виступи учасників оцінюють високоповажні члени журі з числа заслужених діячів культури, народних артистів, фахових спеціалістів. Рішення журі не обговорюється і перегляду не підлягає.

Оцінювання учасників відбувається за 10-бальною системою за наступними критеріями: інтонація і стрій, ритміка; вокально-хорова техніка; дотримання стилістики; художня виразність; підбір репертуару.

За рішенням суддів допускається дублювання призових місць за результатами конкурсу. Журі має право присудити не всі призові місця, Гран-прі  може не присуджуватися.

НАГОРОДЖЕННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ГАЛА-КОНЦЕРТУ

Результати конкурсу оголошуються на заключному Гала-концерті. Присуджуються дипломи абсолютного переможця – володаря «Гран-прі»; лауреатів І, ІІ, ІІІ ступеню; дипломанта та учасника фестивалю.  Учасники фестивалю нагороджуються дипломами, призами та пам’ятними подарунками, а також спеціальними призами від оргкомітету та партнерів фестивалю.

Не всі учасники фестивалю можуть бути включені в програму Гала-концерту. Номери в Гала-концерт відбираються тільки за рішенням журі після перегляду всіх конкурсних виступів.

ДЛЯ УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ НЕОБХІДНО

  1. подати заявку встановленого зразку до 01 березня 2020 року на:

 e-mail:  jaskrava.kraina@gmail.com.

  • разом з заявкою надіслати коротку творчу біографію, підписане фото керівника колективу та 2-3 якісних фото колективу до 01 березня 2020 року на: e-mail:  jaskrava.kraina@gmail.com. Фотографії недостатньої якості та надіслані невчасно не будуть включені до друку в офіційному каталозі фестивалю.
  • Дочекатися відповіді-підтвердження від оргкомітету фестивалю щодо прийому заявки.
  • ОПЛАТИТИ реєстраційний внесок до 10 березня 2020 року  на р/р оргкомітету фестивалю:
РЕКВІЗИТИ ГО «ЯСКРАВА КРАЇНА», Р/р UA60 305299 00000 26006050254911 в ПАТ «ПриватБанк», МФО 305299, ЄДРПОУ 35862919. З формулюванням: забезпечення участі у фестивалі (вказати назву колективу або прізвище учасника).

Подання заявки на участь у Фестивалі-конкурсі свідчить про згоду з його умовами.

 У випадку відмови учасника від участі у конкурсі реєстраційний внесок не повертається.

Реєстраційний внесок становить: для колективів Закарпатської області або, тих які беруть участь без проживання та харчування. 1000 грн./колектив (для груп до 25 осіб включно)                                                                                          1500 грн./колектив (для груп від 26 осіб)  

ФІНАНСОВІ УМОВИ УЧАСТІ У ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

Пакет А: 2500 грн./чол.  включає: Пакет B: 2000 грн./чол.  включає:
– участь у конкурсі  за умовами положення; – реєстраційний внесок;  – проживання в готелі в номерах зі зручностями 2 ночі;  – харчування: 03.04 обід і вечеря, 04.04 сніданок, обід, вечеря, 05.04 сніданок; – внутрішні транспортні перевезення за програмою фестивалю; – кожне 16 місце для керівників безкоштовне;  – оглядова екскурсія по м. Ужгород з відвідуванням Ужгородського замку та Музею народної архітектури та побуту;  – поліграфічна та сувенірна продукція для учасників конкурсу.      – участь у конкурсі  за умовами положення;  – реєстраційний внесок;  – проживання у гуртожитку в блочних номерах чи хостелі, зручності на поверсі  2 ночі; – харчування: 03.04 обід і вечеря, 04.04 сніданок, обід, вечеря, 05.04 сніданок; – внутрішні транспортні перевезення за програмою фестивалю; – кожне 16 місце для керівників безкоштовне;  – оглядова екскурсія по м. Ужгород з відвідуванням Ужгородського замку та Музею народної архітектури та побуту; – поліграфічна та сувенірна продукція для учасників конкурсу.
Увага! При умові подачі заявки та передплати до 20 лютого діють пільги для керівників.

Важливо: У зв’язку з можливим подорожчанням цін на паливо та продукти харчування можливе підвищення ціни пакету.

Розрахункова година в готелі 12:00. Раннє заселення або пізнє виселення можливе за попередньою домовленістю та за додаткову плату. Наявність місць підтверджується в черговості подачі заявок.

У разі несвоєчасного внесення оплати, заявка на участь у Фестивалі-конкурсі не реєструється, місця на проживання не бронюються.

Умови проживання та харчування обговорюються безпосередньо керівником колективу / групи, батьками або учасниками.

Контактний тел.: +38 (095) 580-86-82  Вікторія

e-mail: jaskrava.kraina@gmail.com

Офіційний сайт:http://www.y-k.com.ua

УВАГА!

1. В заявці просимо вказувати номери для конкурсу в тому порядку, в якому зручно виступати для вашого колективу. Режисер фестивалю при складанні конкурсної програми буде максимально враховувати ваші побажання.

2. В заявці учасники за власним бажанням вказують один номер для виступу на Церемонії відкриття фестивалю. Не всі заявлені номери включаються в програму церемонії відкриття. Склад учасників та послідовність виступів затверджує оргкомітет та режисер фестивалю після прийому всіх заявок.

3. За власним бажанням колективи можуть привозити додаткову позаконкурсну програму, один чи більше номерів (до 10 хвилин), для участі в благодійних концертах в замку, храмі тощо. Для храму просимо a cappella спів. Не всі заявлені твори можуть бути включені в такі концертні програми. Склад учасників концертів та програми затверджує оргкомітет фестивалю і своєчасно попереджає обраних учасників.

4. На конкурсі керівник колективу повинен надати 3 копії власних партитур для конкурсного виступу (вимога журі!).

5. При поселенні керівники колективів повинні мати списки груп (П.І.Б., дата народження, номер і серія паспорта або свідоцтва про народження).

За бажанням додатково можна замовити:

Трансфер з залізничного чи автовокзалу на базу поселення.

Вартість трансферів та екскурсій розраховується індивідуально для кожної групи.

Додаткові екскурсії в Мукачеве і Замок Паланок, в термальні басейни Косино, в замок Шенборна.

Можлива організація творчого виступу у Премостатному костелі у м. Кошице (Словаччина) одразу після фесту (Ужгород-Кошице 110 км). Розміщення в готелі 1 ніч, 3 разове харчування, оглядова екскурсія містом, виступ в Кошице, екскурсія в зоопарк . Ціни розраховуються для кожної групи  індивідуально.

Можлива організована поїздка до  м. Будапешт  (Угорщина).  Розміщення в готелі  та  3 разове  харчування,  оглядова екскурсія  містом,  екскурсія в зоопарк,  відвідування купалень в  м. Мішкольц. Ціни розраховуються для кожної групи  індивідуально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *