Національна всеукраїнська музична спілка в авангарді джазового молодіжного руху України

Майбутнє джазу в усі часи формувалося молодими музикантами, які у своїй діяльності відображають зміни того часу, в який вони живуть

НВМС і її підрозділ – Асоціація естрадних і джазових оркестрів України, у лавах якої багато джазової молоді, беруть участь у всіх головних джазових заходах країни: фестивалях, конкурсах, творчих проєктах тощо.

Як активний учасник цих заходів, асоціація вирішила сприяти професійному музичному розвитку молоді та вдосконаленню форм проведення джазових молодіжних і дитячих концертних заходів, конкурсів, фестивалів-конкурсів, творчих проєктів для забезпечення розвитку джазового мистецтва в Україні як невід’ємної частини світової музичної культури.

Для досягнення цієї мети НВМС та Асоціація створили «Всеукраїнський єдиний реєстр молодіжних джазових конкурсів і фестивалів-конкурсів» із додатком новітніх творчих проєктів.

Реєстр сприятиме налагодженню ефективної форми взаємодії організацій, які працюють із дітьми та молоддю у напрямку професійного джазового мистецтва. Розміщення реєстру в інтернет-мережі забезпечить загальнодоступність інформації для всіх зацікавлених музичних закладів та окремих осіб, обумовить планомірність і узгодженість проведення цих заходів у масштабах країни, дозволить своєчасно планувати участь у них дітей і молоді.    

Остаточне затвердження всеукраїнського єдиного реєстру молодіжних джазових конкурсів і фестивалів-конкурсів відбудеться на презентації  Всеукраїнського відкритого «Молодіжного джазового форуму», про дати проведення якого буде повідомлено заздалегідь.

Коментарі 1

  • Доброго дня, де можна подивитись результати Конкурсу ЧАРІВНІ ФАНТАЗІЇ м. Бердянськ, учасник Шутак Софія? Буду дуже вдячна))

Залишити відповідь