Результати VIII Міжнародного учнівського та студентського конкурсу музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ» (12.06-16.06. 2020 року)

Дистанційно

Фортепіано

1Калюжна Анжелікамолодіжна КиївГран-Прі 
2Хаджинова Софіямолодша АВолноваха1 місце
3Шкурко Тимофій молодша  АСуми1 місце
4Проноза ВарварамолодшаАЧервоногригорівка1 місце
5Хатту Мохамед Алі молодша АПолтава1 місце
6Двалішвілі Діанамолодша ВХарків1 місце
7Захарчук Маріямолодша ВХарків1 місце
8Роне Владиславмолодша ВКиїв1 місце
9Сутуріна Васілісамолодша ВДніпро1 місце
10Бондаренко Вірамолодша ВХарків1 місце
11Балута Алінамолодша ВЗапоріжжя1 місце
12Таран КатеринасередняЗапоріжжя1 місце
13Дмитренко КірасередняЗапоріжжя1 місце
14Борова Тетяна, Шеховцова АнастасіясередняХарків1 місце
15Тернова КсеніясередняЛиман1 місце
16Можаєва КсеніясередняКиїв1 місце
17Тіняєва СофіясередняПолтава1 місце
18Кузьменко МаріясередняКиїв1 місце
19Федусенко МаріясередняКиїв1 місце
20Безбородова ЄвгеніясередняПолтава1 місце
21Возьянова КатеринасередняВишгород1 місце
22Дует: Кулікова Дар’я Скорич Оленасередняс.Червоногригорівка1 місце
23Книш ІваннасередняДніпро1 місце
24Дубов Мирон середняДніпро1 місце
25Юшковський  ЮрійстаршаВолноваха1 місце
26Кафарська ЗлатастаршаІвано – Франківськ1 місце
27Сергеєнкова МаріястаршаХарьков1 місце
28Городецький Дмитро Сергійчук ВеронікастаршаЖитомир1 місце
29Місюра АнастасіяМорозова СофіястаршаПолтава1 місце
30Ремезовська ОленаюнацькаКиїв1 місце
31Котило СергійюнацькаХарків1 місце
32Воропаєва ОлександраюнацькаХарків1 місце
33Мындреску ИринаюнацькаКишинев1 місце
34Добровольська ІринамолодіжнаДніпро1 місце
35Панченко МихаілмолодіжнаХарків1 місце
36Жук АнастасіямолодіжнаМінск1 місце
37Фортепіанний квартет “Capriccio” молодіжна Київ1 місце
38Проноза Варвара Кулікова Софіязмішанас.Червоногригорівка1 місце
39Богаєвська ОльгапрофесійнаДобропілля1 місце
40Арабаджийська АльонадебютЗапоріжжя2 місце
41Місюра СофіядебютПолтава2 місце
42Гаркавець Янамолодша АКиїв2 місце
43Меланіна Анастасіямолодша АХерсон2 місце
44Мотуз Марія молодша АЗапоріжжя2 місце
45Красилець Дар′ямолодша АЗапоріжжя2 місце
46Петровська Софіямолодша АІвано – Франківськ2 місце
47Воропай  Олександр молодша ВБіла  Церква2 місце
48Осипенко Маріямолодша ВВишгород2 місце
49Родіонова Маріямолодша ВВишгород2 місце
50Нікітіна  Оленамолодша ВВишгород2 місце
51Сарбаш Златамолодша ВВолноваха2 місце
52Шлик Владиславамолодша ВСуми2 місце
53Жеганська Анастасіямолодша ВДніпро2 місце
54Вітренко Ладамолодша ВКиїв2 місце
55Шепелєв Ярославмолодша ВХарків2 місце
56Дробець Аїда молодша ВКарлівка2 місце
57Білоусов Артурмолодша ВВолноваха2 місце
58Поліщук Андріймолодша BЗапоріжжя2 місце
59Фрумусаке Бианкамолодша BКишинев2 місце
60Шеметов БогдансередняХарків2 місце
61Шкляр ОлександрасередняПолтава2 місце
62Чунту КаролинасередняКишинев2 місце
63Глущенко НадіясередняКиїв2 місце
64Панченко ЯрославсередняХарків2 місце
65Замостян НикитасередняКишинев2 місце
66Ківа ВеронікасередняЗапоріжжя2 місце
67Шашко УлянасередняЗапоріжжя2 місце
68Гнилосир ІвансередняКарловка2 місце
69Процик ЮліясередняІвано – Франківськ2 місце
70Сторожук ЯрославасередняІвано – Франківськ2 місце
71Шевчук-Шнайдер ІларіясередняХерсон2 місце
72Подвиг ЮліястаршаКиїв2 місце
73Калісецький ЛеонідстаршаЗапоріжжя2 місце
74Кондор НаталястаршаВолноваха2 місце
75Аврамець Катерини Супрун МаріїстаршаВінниця2 місце
76Кириченко АнтонстаршаЗапоріжжя2 місце
77Стельмах ЯнастаршаЧернігів2 місце
78Аганіна ОксанаюнацькаСуми2 місце
79Кузьмін КирилоюнацькаБахмут2 місце
80Васильченко АлінамолодіжнаДніпро2 місце
81PianoArt  Юрчишина Ірина, Безп‘ятко Марина , Берьозова Валентина , Байбарза Віта професіоналиГнівань2 місто 
82Рубан Поліна дебютЗапоріжжя3 місце
83Нагорна Маріядебют Полтава3 місце
84Волошан СофіядебютХарків3 місце
85Капустян Іринамолодша АКиїв3 місце
86Андрощук Діанамолодша АКиїв3 місце
87Притула Заринамолодша АКиїв3 місце
88Пущак Веронікамолодша_АКиїв3 місце
89Костюк Амалія Огороднік Владиславмолодша АКиїв3 місце
90Унгурян Ралукамолодша ВКишинев3 місце
91Котляр Максиммолодша АХарків3 місце
92Саманов Володимирмолодша ВГорностаївка3 місце
93Квасневська Ярославамолодша  ВХарків3 місце
94Матюшина Кірамолодша ВХерсон3 місце
95Шутак Софіямолодша ВІвано-Франківськ3 місце
96Процик Ліліямолодша ВІвано-Франківськ3 місце
97Рудник Богданамолодша ВІвано-Франківськ3 місце
98Кочетова Ксеніямолодша ВХарків3 місце
99Вишинська Анастасіямолодша ВКиїв3 місце
100Гнатюк Олександрамолодша ВЕнергодар3 місце
101Першина Маріямолодша ВКиїв3 місце
102Варава Євамолодша ВЗапоріжжя3 місце
103Притула Златамолодша ВКиїв3 місце
104Скрипник Марія молодша ВКиїв3 місце
105Дует Дробець АідаЛисовський Романмолодша ВПолтава3 місце
106Кшапко АнастасіясередняКиїв3 місце
107Мотузюк  АрсенсередняБіла  Церква 3 місце
108Ніколаєва  ЄкатеринасередняВишгород3 місце
109Алічановська Анастасія середня Київ3 місце
110Лінський РомансередняКиїв3 місце
111Варецька ЛадасередняВугледар3 місце
112Педченко АнастасіясередняВугледар3 місце
113Балакший ЕлінасередняЗапоріжжя3 місце
114Місюра АнастасіясередняПолтава3 місце
115Яновська ДіанасередняПолтава3 місце
116Павленко МаріясередняКиїв3 місце
117Соловій КатеринастаршаКиїв3 місце
118Бугай Дар’ястаршаЧернігів3 місце
119Кошевая АлинастаршаДніпро3 місце
120Живолуп СофіястаршаКарлівка3 місце
121Ковтун ЗлатастаршаКиїв3 місце
122Шутак Ілля старшаІвано-Франківськ3 місце
123Орішко ЕлізаветастаршаЧернігів3 місце
124Уколова КатеринаюнацькаЗапоріжжя3 місце
125Кондратюк Катерина
юнацькаРадомишль3 місце
126Перепічко МаріяюнацькаКривий Ріг3 місце
127Волошина  АнастасіямолодіжнаДніпро3 місце
128Федорів УлянапрофесійнаЯмницьк3 місце
129Юрчишина ІринапрофесіоналГнівань3 місце
130Семенець ОльгапрофесійнаЗапоріжжя3 місце
131Лисовська КатеринаМреква ОленапрофесійнаКарлівка3 місце
132Сінілова Вікторіямолодша АКиївдипломант
133Махновець Олександрамолодша АВишгороддипломант
134Поліщук Софіямолодша ВКиївдипломант
135Бондаренко Левмолодша ВКиївдипломант
136Замкова Анастасіямолодша BКарлівкадипломант
137Матюхіна КаролінасередняЗапоріжжядипломант
138Суворова МаргаритасередняХерсондипломант
139Мельниченко ЗахарсередняІвано-Франківськдипломант
140Мельник Тетяна старшаВишгороддипломант
141Пташенчук  ДмитростаршаГорностаївкадипломант
142Карпець ОленастаршаХарківдипломант
143Долинна ВарварастаршаЗапоріжжядипломант
144Артющенко ІринамолодіжнаКиївдипломант
145Савченко КсеніямолодіжнаКиївдипломант

Академічний спів

1Хор «TEENS SPIRIT»змішанаКиївГран-Прі
2Бардакова  НiкольсередняХарків1 місце
3Барило ІллясередняВінниця1 місце
4Добра Марія середняВінниця1 місце
5Коваль ДмитросередняСуми1 місце
6Дует: Барило Ілля  Добра Марія середняВінниця1 місце
7Бурковська НінастаршаВінниця1 місце
8Безсонова ЄваюнацькаХарків1 місце
9Рупета СергіймолодіжнаХарків1 місце
10Россіхіна МаринамолодіжнаКиїв1 місце
11Тараненко ВікторіядебютЗапоріжжя2 місце
12Закурдаєва Кірамолодша АЗапоріжжя2 місце
13Хошаба Власамолодша АВінниця2 місце
14Вокальний ансамбль «Дзвінкі малюки»молодша АЗапоріжжя2 місце
15Псхациєва Амінамолодша ВЕнергодар2 місце
16Гавриленко Валеріямолодша ВСуми2 місце
17Пешеходько Артеммолодша Вс. Мала Білозерка2 місце
18Полікарпов Олександр молодша ВХарків2 місце
19Олійник АнгелінасередняВінниця2 місце
20Ахмедова ГюнельсередняЗапоріжжя2 місце
21Попова ВладиславасередняХарків2 місце
22Шкарупєта АнастасіястаршаХарків2 місце
23Вокальний ансамбль студентів факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. молодіжнаЧернігів2 місце
24Сібільова  Кірамолодша Ас. Мала Білозерка3 місце
25Хода Вікторіямолодша АЗапоріжжя3 місце
26Юрченко Златамолодша ВЗапоріжжя3 місце
27Власенко АннасередняСуми3 місце
28Сичова АнастасіясередняЗапоріжжя3 місце
29Галенко ЛіясередняСуми3 місце
30Місюра АнастасіясередняПолтава3 місце
31Дует «Розмай»професійнаЛюбашівка3 місце
32Затворницька КатеринадебютВінницядипломант
33Чернацька Ксеніямолодша АЗапоріжжядипломант
34Ковш Анастасія молодша Вс. Мала Білозеркадипломант

Народний спів

1Бублій Олександрамолодіжна СумиГран-Прі
2Босак ВікторіясередняЛюбашівка3 місце

Естрадний спів

1Гарькава ДарьядебютКиїв1 місце
2Юдіна МаріясередняДобропілля1 місце
3Бантюк ОрисясередняКиїв1 місце
4Гнатченко АнастасіяюнацькаКиїв1 місце
5тріо «Hermanos»молодіжнаСуми1 місце
6Вокальний ансамбль «КНОПОЧКИ»змішанаКиїв1 місце
7Коверзюк Дарямолодша ВЛюбашівка2 місце
8Хоровий ансамбль “Ladon`ky”старшаКиїв2 місце
9Якименко МаріяюнацькаКиїв 2 місце
10Ворфоломєєв Михайломолодіжна Суми2 місце
11Подрядчикова Катеринамолодша АКиїв3 місце
12Хроніна Алісамолодша ВДобропілля3 місце
13Монтецька Мартамолодша ВЛюбашівка3 місце
14Матковська Єлизаветамолодша ВЗапоріжжя3 місце
15Терещенко ДаріясередняХорол3 місце
16Зуєва Софіяюнацькам. Коржі3 місце
17Бабенко Маріямолодша АЗапоріжжяДипломант
18Мартиненко ТетянастаршаКиївДипломант 

Духові та ударні інструменти

1Павленко МаріясередняКиївГран-Прі
2Ламзюк Аліна молодша ВХарків1місце
3Міщенко Тимофіймолодша ВКиїв2місце
4Костюк Амалія Огороднік Владиславмолодшпа АКиїв2місце
5Пукліч Аннамолодша ВХарків2місце
6Мартенс Ліліямолодша ВЗапоріжжя2місце
7Хоменчук Полінамолодша ВКиїв2місце
8Городов АртемсередняЗапоріжжя2місце
9Садретдінова МаринасередняКиїв2місце
10Войтенко БогданюнацькаЗапоріжжя2місце
11Саєнко Маріямолодша АХарків3місце
12Кравченко ОлександрБауков Олексіймолодша ВЗапоріжжя3місце
13Імаметдінов ВладиславсередняКиїв3місце
14Гусейнов ВолодимирсередняПолтава3місце
15Романенко ЄгорсередняКиїв3місце
16Жданов ТрохимсередняДніпро3місце
17Михайлик ОльгастаршаКиїв3місце
18Романенко МихайлостаршаКиїв3місце
19Євдокімова АнастасіядебютНовий Бугдипломант

Народні інструменти

1Ансмамбль бандуристівсередняКиїв1 місце
2Загоровська ЛюдмиласередняКиїв1 місце
3Кулик ОлександрстаршаКиїв1 місце
4Калініч Вероніка юнацькаКиїв1 місце
5Янковенко МаркдебютЧеркаси2 місце
6Подгурський Глібмолодша АХарків2 місце
7Прокоф’єв Григоріймолодша АЗапоріжжя2 місце
8Орел Єгормолодша ВЧеркаси2 місце
9Дивнич Станіславмолодша ВЧеркаси2 місце
10Міщенко Іллямолодша ВКиїв2 місце
11Щербаков Артеммолодша ВЗапоріжжя2 місце
12Проклов Ілля молодша ВСуми2 місце
13Горган Петромолодша ВНоводністровськ2 місце
14Сошина Софіямолодша ВКиїв2 місце
15Сухий Володимирмолодша ВНоводністровськ2 місце
16Гуменюк Назар молодша В Київ2 місце
17Ганзюк  ДениссередняГорностаївка2 місце
18Ансамбль домристів ДМШ№16середняКиїв2 місце
19Єцкало Юліясередняс. Мала Білозерка2 місце
20Крікун МаргаритасередняКиїв2 місце
21Безбородова ЄвгеніясередняПолтава2 місце
22Барковський ДмитросередняЗапоріжжя2 місце
23Марчук МаксимсередняКиїв2 місце
24Барковський Дмитро Марчук Максим середняЗапоріжжя2 місце
25Кулик ВолодимирсередняЗапоріжжя2 місце
26Бура НікітастаршаНоводністровськ2 місце
27Тріо у складі: Віхорєва Єва, Хоменко Мирослава, Кулик ОлександрстаршаКиїв2 місце
28Дует: Хоменко Мирослава, Кулик ОлександрстаршаКиїв2 місце
29Дует: Шемяткіна Єва, Кулик ОлександрстаршаКиїв2 місце
30Хмеленок ЄвгеніястаршаЧернігів2 місце
31Стороженко ДіанастаршаКиїв2 місце
32Калініч ВеронікаХолопова МартаюнацькаКиїв2 місце
33Северинко ЄлизаветасередняКиїв2 місце
34Фісан ІллясередняКиїв2 місце
35Карпенко ВікторіямолодіжнаЗапоріжжя2 місце
36Пешеходько АнастасіяСучков Ігорпрофесійнас. Мала Білозерка2 місце
37Цвіркун Олександрамолодша АЧеркаси3 місце
38Кайдаш Артеммолодша В Черкаси 3 місце
39Кайдаш Богданмолодша АЧеркаси3 місце
40Сек Аннамолодша ВХмельницький3 місце
41Котолуп Андріймолодша ВКиїв3 місце
42Лемешинський Миколайсередня Київ3 місце
43Русавський Артем середняХорол3 місце
44Голованов НікітасередняЗапоріжжя3 місце
45Дидик РоманмолодіжнаДрогобич3 місце
46Пилипенко МаринапрофесійнаЗапоріжжя3 місце
47Квінтет «Legiero» Ременюк Богдан, Сушко Ірина, Дяченко-Севлюк Алла, Тригуб Ірина, Вітряченко АллапрофесійнаПрилуки3 місце
48Яценко Надіямтарша КиївДипломант
49Гудошнікова АнастасіямолодіжнаКиївДипломант

Музично-теоретична композиція

1Барабан ТимурсередняЗапоріжжя2 місце
2Змушко КсеніясередняЗапоріжжя2 місце
3Аврамець КатеринастаршаВінниця2 місце
4Балакший Еліна середняЗапоріжжя3 місце
5Супрун МаріястаршаВінниця3 місце
6Какарцева ТетянапрофесійнаІвано-Франківськ3 місце
7Байша АнастасіястаршаЗапоріжжяДипломант

Композитор-виконавець

1Безпаль Артеммолодша ВЗапоріжжя 1 місце
2Рижова ВікторіясередняЗапоріжжя1 місце
3Таран Катеринасередня Запоріжжя1 місце
4Дмитренко КірасередняЗапоріжжя1 місце
5Плетень РоманстаршаЗапоріжжя1 місце
6Наумов ВолодимирстаршаЗапоріжжя1 місце
7Забара ЛарисапрофесійнаЧернігів1 місце
8Сергієнко Маріямолодша Вс. Софіївська Борщагівка2 місце
9Литвин Михайлоюнацькас. Софіївська Борщагівка2 місце
10Котляр Максим молодша АХарків3 місце
11Гаркуша Маргарита молодша ВЗапоріжжя3 місце 
12Євстаф’єва МілапрофесійнаЗапоріжжя3 місце

Струнно-смичкові інструменти

1Унанян Сосмолодша АВолноваха1 місце
2Ліпшанська АлінасередняЧернігів1 місце
3Бухало ВсеволодсередняКиїв1 місце
4Ломідзе СофіясередняХарків1 місце
5Фіглюк НінасередняКиїв1 місце
6Підгорний ВадимсередняЧернігів1 місце
7Петряєва  ЄлизаветастаршаКиїв1 місце
8Жигарєва ІринамолодіжнаКиїв1 місце
9Юшковська Валентинамолодша АВолноваха2 місце
10Ларіонова Світланамолодша ВЧернігів2 місце
11Красюк ІллямередняКиїв2 місце
12Унанян МаринасередняВолноваха2 місце
13Котигорошко Олена середняПолтава2 місце
14Дрьомова КірасередняПолтава2 місце
15Снегірьова КатеринасередняДніпро2 місце
16Лазебний МикитасередняЗапоріжжя2 місце
17Константінова ДіанасередняПрилуки2 місце
18Вінніченко АндрійстаршаКиїв2 місце
19Ансамбль скрипалів «Сувенір»старшаКиїв2 місце
20Братусіна ВеронікастаршаКиїв2 місце
21Черневецька Олександра юнацькаПолтава2 місце
22Ансамбль «TUTTI»змішанаДніпро2 місце
23Світлична Маріямолодша АБаришівка3 місце
24Маркосян Анастасіямолодша А Полтава3 місце
25Плетень ЄвгенсередняЗапоріжжя3 місце
26Монінець АлесясередняПолтава3 місце
27Камерне тріо Підгорний Владислав (скрипка), Підгорний Вадим (віолончель), Стельмах Яна (фортепіано)середняЧернігів3 місце
28Трикашна МаринасередняЧернігів3 місце
29Бухоніна АнтонінасередняЧернігів3 місце
30Рубан ОлегстаршаЗапоріжжя3 місце
31Ставицька НікастаршаПолтава3 місце
32Ансамбль Скрипалівстаршас.Ямниця3 місце
33Гавриш БогданастаршаПрилуки3 місце

Конкурсанти, яких немає в списку, вважаються учасниками Конкурсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *