Результати IX Всеукраїнського учнівського та студентського конкурсу музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ» (30.10-01.11.2020 року м. Київ). Дистанційно.

Фортепіанний концерт

1 Меланіна Анастасія молодша А Херсон 2 місце
2 Матюшина Кіра молодша В Херсон 1 місце
3 Анохіна Анастасія середня Дніпро 2 місце
4 Шевчук- Шнайдер Іларія старша Херсон 1 місце

Фортепіано

1 Груба Мілан молодша А Бердянськ 1 місце
2 Хаджинова Софія молодша А Волноваха 1 місце
3 Дяченко Марина молодша А Полтава 1 місце
4 Меланіна Анастасія молодша А Херсон 1 місце
5 Дует Проноза Варвара, Куликова Софія молодша А-В Червоногригорівка 1 місце
6 Двалішвілі Діана молодша А Харків 2 місце
7 Коломієць Анастасія молодша А Чернігів 3 місце
8 Кардаш Єва молодша А Запоріжжя 3 місце
9 Федоренко Поліна молодша А Дніпро 3 місце
10 Харлан Владислава молодша А Запоріжжя дипломант
11 Ворох Аліса-Марія молодша В Одеса 1 місце
12 Матюшина Кіра молодша В Херсон 1 місце
13 Білоусов Артур молодша В Волноваха 1 місце
14 Каюкова Софія молодша В Горішні Плавні 1 місце
15 Проноза Варвара молодша В Червоногригорівка 1 місце
16 Дереза Гліб молодша В Київ 2 місце
17 Ємець Поліна молодша В Нікополь 2 місце
18 Сарбаш Злата молодша В Волноваха 2 місце
19 Маханькова Тетяна молодша В Київ 3 місце
20 Казі Софія молодша В Добропілля 3 місце
21 Лакуста Аристарх молодша В Київ 3 місце
22 Бригневич Ксенія молодша В Умань 3 місце
23 Курленко Уляна молодша B Київ 3 місце
24 Завгородня Ліна молодша В Харків дипломант
25 Ходков Гліб молодша В Київ дипломант
26 Соломаха Єва молодша В Київ дипломант
27 Павленко Марія середня Київ 1 місце
28 Шеметов Богдан середня Харків 1 місце
29 Кутковська Лариса середня  Херсон 1 місце
30 Глозус Олександр середня  Харків 1 місце
31 Войко Олександр середня Запоріжжя 1 місце
32 Дмитренко Кіра середня Запоріжжя 1 місце
33 Федусенко Марія середня Київ 1 місце
34 Котрікова Єлизавета середня Дніпро 1 місце
35 Мазлова Поліна середня Волноваха 1 місце
36 Кшапко Анастасія середня Київ 1 місце
37 Познахірко Катерина середня Покровськ 1 місце
38 Дубов Мирон середня Дніпро 1 місце
39 Тернова Ксенія середня Лиман 2 місце
40 Шеховцова Анастасія середня Харків 2 місце
41 Розкошенко Софія середня Київ 2 місце
42 Кошель Тетяна середня Запоріжжя 2 місце
43 Дует Міхеєва Марина, Лисенко Катерина середня Київ 2 місце
44 Малик  Ілля середня Дніпро 2 місце
45 Бахчева Юлія середня Дніпро 2 місце
46 Здольник Софія середня Радомишль 3 місце
47 Верьовочкіна Катерина середня Київ 3 місце
48 Колесов Василь середня Дніпро 3 місце
49 Найда- Абрамчук Аурелія середня Дніпро 3 місце
50 Калініченко Іван середня Запоріжжя дипломант
51 Гасюк Марія  середня Київ дипломант
52 Панайірджи Евеліна середня Київ дипломант
53 Чаплоуцька Анастасія старша  Умань 1 місце
54 Борова Тетяна старша Харків 2 місце
55 Сушицька Анастасія старша Добропілля 2 місце
56 Соловій Катерина старша Київ 2 місце
57 Деренський Ян старша Запоріжжя 3 місце
58 Бовкун  Юлія старша Умань 3 місце
59 Герасименко Анастасія старша Харків 3 місце
60 Бай Володимир старша Київ дипломант
61 Вікрамасінгхе Єлизавета юнацька Київ 2 місце
62 Андрющенко Ірина молодіжна Київ дипломант
63 Оржехівська Наталія професійна Київ 3 місце
64 Мещерякова Тетяна професіонали Вишгород 2 місце

Концертмейстер

1 Прошак Ангеліна середня Запоріжжя 1 місце
2 Бондар Дар’я юнацька Одеса 1 місце
3 Прач Карина юнацька Одеса 2 місце
4 Селіванова Марта юнацька Одеса 2 місце
5 Корель Анна юнацька Одеса 2 місце
6 Федюніна Софія молодіжна Одеса 1 місце
7 Мерзликіна Ірина молодіжна Одеса 1 місце
8 Русановська Поліна молодіжна Одеса 2 місце
9 Русанова Сабіна молодіжна Одеса 2 місце
10 Мерзликіна Ірина молодіжна Одеса 2 місце
11 Горбуліна Ганна професійна Мирноград 1 місце
12 Слобченко Юлія професійна Київ 3 місце

Музично-теоретична композиція

1 Самохвалов Микита молодша В Київ 1 місце
2 Маценко Максим середня Борова 1 місце
3 Перестюк Софія середня Борова 1 місце
4 Заброцький Богдан середня Борова 2 місце

Композитор-виконавець

1 Горобець Іван дебют Запоріжжя 3 місце
2 Какуріна Крістіна молодша А Харків 1 місце
3 Сербіна Надія молодша А Харків 2 місце
4 Комар Марія молодша В Запоріжжя 2 місце
5 Логвин Марія молодша В Київ 1 місце
6 Безпаль Артем середня Запоріжжя 1 місце
7 Дмитренко Кіра середня Запоріжжя 1 місце
8 Панченко Ярослав середня Харків 1 місце
9 Селіванова Марія середня Харків 3 місце
10 Бондаренко Валерія середня Харків 3 місце
11 Дібірова Сабіна старша Запоріжжя 1 місце
12 Плетень Роман старша Запоріжжя 1 місце
13 Гусєва Катерина старша Черкаси 2 місце
14 Чертополох Софія старша Черкаси 2 місце
15 Головчак Микола професійна Дрогобич 1 місце
16 Бордюгова Оксана професійна Покровськ 1 місце

Академічний спів

1 Черна Марія дебют Київ 1 місце
2 Чілінгарян Іларія молодша А Запоріжжя 1 місце
3 Юрова Адріана молодша А Запоріжжя 2 місце
4 Андрющенко Катерина молодша А Запоріжжя 2 місце
5 Шаменкова Дар’я молодша В Запоріжжя 3 місце
6 Хор дівчат «Ліра» середня Харків 1 місце
7 Лазечний Іван середня Запоріжжя 1 місце
8 Нечушкіна Даріна середня Черкаси 1 місце
9 Ніколов Віталій середня Запоріжжя 1 місце
10 Вокальний ансамбль «Домінанта» середня Харків 2 місце
11 Теслюк Анна середня Черкаси 2 місце
12 Грипак Даниїл середня Запоріжжя 2 місце
13 Попова Владислава середня Харків 3 місце
14 Літвіненко Ірина середня Харків дипломант
15 Голубєва Карина старша Черкаси 1 місце
16 Павловська Анастасія старша Запоріжжя 2 місце
17 Шевченко Юлія старша Київ 2 місце
18 Мамакова Вероніка старша Запоріжжя 2 місце
19 Онопрієнко Вероніка старша Васильків 2 місце
20 Вокальний ансамбль «Campanelli» змішана Харків 3 місце

Народний спів

1 Тєпайкіна Яна середня Черкаси 2 місце
2 Татаровська Руслана молодіжна Черкаси 1 місце

Джаз-вокал

1 Корженевська Дар’я юнацька Черкаси 3 місце
2 Миколенко Аліна молодіжна Суми 1 місце

Естрадний спів

1 Зразковий художній колектив «Студія дитячої естрадної пісні «Лілея»  молодша А Васильків 1 місце
2 Бараболя Злата молодша А Київ 2 місце
3 Уніженна Каріна молодша А Васильків 3 місце
4 Демшевська Ольга середня Київ 3 місце
5 Федоренко Дарина старша Лиман 3 місце
6 Савченко Дарина старша Харків 1 місце
7 Худьо Соломія молодіжна Дрогобич 1 місце
8 Сиротенко Владислава молодіжна Суми 2 місце
9 Дулиш Наталія молодіжна Дрогобич 2 місце
10 Вокальний дует Валерія Герасименко та Юлія Куровська молодіжна Суми 3 місце
11 Дякунець Мирослава юнацька Дрогобич 3 місце

Духові та ударні інструменти

1 Сірий Олександр молодша А Запоріжжя 1 місце
2 Горбунов Дмитро молодша В Запоріжжя 1 місце
3 Кисельов Ілля молодша В Запоріжжя 1 місце
4 Абрамович Надія молодша В Київ 1 місце
5 Міщенко Тимофій молодша В Київ 1 місце
6 Сергєєв Михайло молодша В Запоріжжя 2 місце
7 Білий Семен молодша В Запоріжжя 2 місце
8 Щур Веронiка молодша В Запоріжжя 2 місце
9 Бончєва Анастасія молодша В Запоріжжя 3 місце
10 Тахтаджиєва Євгенія  молодша В Запоріжжя 3 місце
11 Полікарпов Олександр молодша В Харків 3 місце
12 Коновал Яков молодша В Київ 3 місце
13 Чумаков Тимур молодша В Запоріжжя 3 місце
14 Зновяк Іван молодша В Київ дипломант
15 Дзюба Олег середня Запоріжжя 1 місце
16 Павленко Марія  середня Київ 2 місце
17 Чаплик Андрій середня Київ 3 місце
18 Мартенс Лілія середня Запоріжжя 3 місце
19 Золотарьова Аріна середня Київ дипломант
20 Сієнко Гліб середня Дніпро дипломант
21 Гаврилюк Марія старша Київ 3 місце

Народні інструменти

1 Лапушинська Дарія молодша В Хмельницький 2 місце
2 Міщенко Ілля молодша В Київ 3 місце
3 Гурт «Z.K.» молодша В Запоріжжя 3 місце
4 Жукова Владислава молодша В Запоріжжя 3 місце
5 Поронюк Гліб молодша В Запоріжжя дипломант
6 Годес Олександр середня м. Запоріжжя 1 місце
7 Крікун Маргарита середня Київ 2 місце
8 Жукова Маргарита середня Запоріжжя 2 місце
9 Корінь Владислав середня Запоріжжя 2 місце
10 Харевич Никита середня Київ 3 місце
11 Тріо баяністів «Гармонія» середня Київ 3 місце
12 Сікачина Єгор середня Київ 3 місце
13 Кіблицька Марія середня Запоріжжя дипломант
14 Дует Бардін Віктор, Бомко Ліза старша Київ 1 місце
15 Бардін Віктор старша Київ 1 місце
16 Бохова Єлизавета старша Запоріжжя 1 місце
17 Дует Бохова Єлизавета, Ладигіна Марія старша Запоріжжя 2 місце
18 Нагорна Ольга старша Вугледар 2 місце
19 Ансамбль «Аколада» старша Київ 3 місце
20 Кравцов Максим старша Вугледар 3 місце
21 Фірюлін Ярослав юнацька Сєвєродонецьк 2 місце
22 Глазунов Олександр молодіжна Сєвєродонецьк 1 місце
23 Климко Роман молодіжна Дрогобич 1 місце
24 Мацьків Андрій молодіжна Дрогобич 1 місце
25 Дует Мазурик Вікторія, Дидик Роман молодіжна Дрогобич 2 місце

Струнно-смичкові інструменти

1 Дует Гарлицька Вікторія, Романченко Кузьма молодша А Харків 2 місце
2 Пасєкова Каріна молодша А Київ 2 місце
3 Юшковська Валентина молодша А Волноваха 2 місце
4 Мораллі Гала молодша А Київ 3 місце
5 Сітшаєва Зарема молодша В Київ 1 місце
6 Шершень Анна молодша B Черкаси 1 місце
7 Яновська Софія молодша В Київ 1 місце
8 Антонова Дарина молодша В Київ 3 місце
9 Авраменко  Богдан молодша В Запоріжжя 3 місце
10 Старинський Іван середня Київ 1 місце
11 Снегірьова Катерина середня Дніпро 1 місце
12 Кирієнко Вікторія середня Прилуки 2 місце
13 Теслюк Анна середня Черкаси 2 місце
14 Рощукін Ілля середня Запоріжжя 2 місце
15 Дует Лупина Ніка, Заєць Анна середня Черкаси 2 місце
16 Лупина Ніка середня Черкаси 2 місце
17 Пархоменко Яна середня Дніпро 2 місце
18 Заєць Анна середня Черкаси 3 місце
19 Тріо Тарасова Поліна, Коваленко Вероніка, Младших Ксенія середня Харків 3 місце
20 Приступа Євген середня Прилуки 3 місце
21 Василюк Іван старша Київ 1 місце
22 Купріков Павло старша Мирноград 2 місце
23 Сидоренко Давид юнацька Одеса 1 місце
24 Скутська Богдана юнацька Одеса 2 місце
25 Мерікова Валерія юнацька Одеса 2 місце
26 Жуєвська Ірина молодіжна Волинь 1 місце
27 Сімонов Федор молодіжна Одеса 2 місце
28 Ансамбль скрипалів «Бриз» змішана Київ 3 місце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *