Всеукраїнський відкритий “Молодіжний джазовий форум”

Прес – реліз
Всеукраїнського творчого проекту
«Молодіжний джазовий форум»
Шановні колеги та друзі!
Сьогодні для всіх людей, що навчають молодь джазовому мистецтву – святковий день, до якого ми готувалися цілий рік. За цей період був створений Координаційний центр молодіжного джазового руху України, ініціатором якого була Асоціація естрадних та джазових оркестрів України і Національна всеукраїнська музична спілка.
Джаз стрімко набирає обертів в Україні, інтерес до нього постійно зростає серед різних верст населення та різних вікових категорій, особливо молоді. В Україні проходять все більше джазових змагань серед молоді – конкурсів, фестивалів-конкурсів, творчих проектів. Ця обставина зобов’язала нас, представників найголовнішого творчого музичного об’єднання України – Національної всеукраїнської музичної спілки та Асоціації естрадних та джазових оркестрів України – створити такий творчий проект, як Координаційний центр молодіжного джазового руху України та розробити Всеукраїнський єдиний реєстр молодіжних джазових конкурсів та фестивалів-конкурсів і додаток до нього (Творчі молодіжні джазові проекти міст України).
Для втілення в життя головних задач цього центру був створений щорічний Всеукраїнський творчий проект «Молодіжний джазовий форум», головною метою якого стало удосконалення форм проведення джазових заходів, узгодження строків проведення між організаторами цих проектів, вирішувати актуальні питання, підводити підсумки, проводити майстер-класи провідних джазових викладачів, ділитися досвідом та представляти гру кращих виконавців джазової музики.
Сьогодні, у зв’язку з епідемічною ситуацією в країні, ми проводимо лише презентацію форуму для обмеженої кількості учасників з дотриманням всіх санітарних норм.
Бажаємо всім міцного здоров’я, творчої наснаги та мирного неба над головою!

Залишити відповідь