Науково-методичний вебінар “Принцип людиномірності в оригінальних і духовних творах М. Леонтовича”

У межах реалізації заходів, присвячених пам’яті М. Леонтовича, 18 лютого 2021 року о 9.30 відбудеться науково-методичний вебінар “Принцип людиномірності в оригінальних і духовних творах  М. Леонтовича”.

У заході візьмуть участь голова Запорізького обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки Пелюк Сергій Олександрович, члени Спілки – професор Сегеда Н. А., доцент Федоров М. П., викладачі Терещенко С. В., Мержева Л. Ф., Переверзева О. В., Багрій Т. Є., Харченко Ю. Т.

У програмі заходу обмін думками про сучасний стан музично-педагогічного вивчення історіогенези творчості М. Леонтовича, зокрема, тієї її частини, яка недостаньо відома шанувальникам хорової культури України на засадах людиновимірного підходу. Захід організовує і проводить кафедра теорії і методики музичної освіти та хореографії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (зав. кафедри  проф.Сегеда Н. А.). Представники сучасної вітчизняної науково-педагогічної думки, викладачі диригентсько-хорових дисциплін, регенти, співаки хорів, студенти мистецького відділення Навчально-наукового інституту соціально-педагогічної та мистецької освіти МДПУ імені Богдана Хмельницького обмінюватимуться поглядами про людиноцентрований зміст оригінальних творів М. Леонтовича, що супроводжуватиметься художньо-виконавською ілюстрацією невідомих широкому слухачу духовних і оригінальних творів композитора.

Заявлений науково-методичний вебінар відкриває цикл заходів кафедри теорії і методики музичної освіти та хореографії Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького на 2021 н. р., присвячених сучасній науковій, педагогічній, музикологічній рефлексії хорової  спадщини М. Леонтовича та її популяризації у некласичний спосіб із застосуванням сучасних інформаційних технологій. До циклу заходів належать конкурс флеш-анімацій творів хорової спадщини М. Леонтовича (березень 2021 р.), номінація у щорічному Мистецькому форумі-фестивалі “Полікультурні артидіалоги” (листопад 2021 р.), який відбуватиметься у межах щорічної Міжнародної науково-практичної конференції “Педагогіка мистецтва для збереження і розвитку психофізіологічного здоров’я і культурного зростання особистості впродовж життя”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *