РЕЗУЛЬТАТИ V Всеукраїнського професійного конкурсу учнівського та студентського музичного мистецтва «Чарівний камертон» 19–21 лютого 2021 року м. Дніпро Проводився дистанційно!

1 Марцинков Серафим (духові та ударні інструменти) середня м. Дніпро Гран-Прі
2 Том’юк Сюзанна (народні інструменти) молодіжна м. Київ Гран-Прі
3 Тріо «Music Time» (камерний ансамбль) професійна м. Горішні Плавні Гран-Прі

Фортепіанний концерт

1 Діденко Тимур молодша А м. Татарбунари 1 місце

Фортепіано

1 Харчук Поліна дебют м. Костянтинівка 2 місце
2 Гребьонкін Антон дебют м. Київ 3 місце
3 Мудрієвська Дарья дебют м. Днiпро 3 місце
4 Самойленко Анна дебют м. Українка 3 місце
5 Цимбал Ольга дебют м. Запоріжжя 3 місце
6 Сапожнікова Анастасія дебют м. Запоріжжя дипломант
7 Коргун  Ірина дебют м. Запоріжжя дипломант
8 Хаджинова Софія молодша А м. Волноваха 1 місце
9 Діденко Тимур молодша А м. Татарбунари 1 місце
10 Дяченко Марина молодша А м. Полтава 1 місце
11 Михайленко Таїсія молодша А м. Харків 2 місце
12 Сопільняк Катерина молодша А м. Дніпро 2 місце
13 Матвієнко Тимофій молодша А м. Полтава 2 місце
14 Крижненко Олексій молодша  А м. Харків 2 місце
15 Загребельна Марія молодша А м. Лозова 2 місце
16 Бажутін Ілля молодша А м. Днiпро 3 місце
17 Донець Анастасія молодша А м. Кам’янка 3 місце
18 Троценко Марія молодша А м. Волноваха 3 місце
19 Темербек Уляна молодша А м. Дружківка 3 місце
20 Ковальчук Тетяна молодша А смт. Горностаївка 3 місце
21 Гаган Зоряна молодша А м. Соснівка 3 місце
22 Щепанко Олександр молодша А м. Київ 3 місце
23 Завершинський Володимир молодша А м. Харків 3 місце
24 Ріпний Богдан молодша А м. Київ 3 місце
25 Сергієнко Ангеліна молодша А м. Покровськ дипломант
26 Довгань Тихон молодша А м. Харків дипломант
27 Бокоч Тіна молодша А с. В. Лучки дипломант
28 Паладій Анна молодша А м. Миколаїв дипломант
29 Гончаренко Георгій молодша В м. Харків 1 місце
30 Саманов Володимир молодша В смт. Горностаївка 1 місце
31 Лисенко Вероніка молодша В м. Дніпро 1 місце
32 Дробець Аїда молодша В м. Карлівка 1 місце
33 Федина Марія-Анна молодша В м. Івано-Францівськ 2 місце
34 Гльоза Ярина молодша В м. Київ 2 місце
35 Оленчук Валентина молодша В м. Чернівці 2 місце
36 Захарова Єва молодша В м. Дніпро 2 місце
37 Жидких Аліса молодша В м. Харків 2 місце
38 Балута Аліна молодша В м. Запоріжжя 2 місце
39 Кравченко Єлизавета молодша В м. Світловодськ 2 місце
40 Шепелєв Ярослав молодша В м. Харків 2 місце
41 Кравченко Валентина молодша B м. Київ 2 місце
42 Чернишова  Аріна молодша  В м. Лиман 2 місце
43 Бондар Ганна молодша В м. Маріуполь 2 місце
44 Лазько Ксенія молодша В м. Миколаїв 3 місце
45 Сарбаш Злата молодша В м. Волноваха 3 місце
46 Приходько Анна молодша В м. Камінь- Каширський 3 місце
47 Юхимчук Каріна молодша В м. Ківерці 3 місце
48 Ларченко Євгенія молодша В м. Українка 3 місце
49 Калініченко Віра молодша В м. Світловодськ 3 місце
50 Падун Ірина молодша В м. Костянтинівка 3 місце
51 Лебедюк Софія молодша В м. Ківерці 3 місце
52 Пешеходько Артем молодша В с. Мала Білозерка, 3 місце
53 Худенко Дар’я молодша В м. Київ 3 місце
54 Околот Микола молодша В м. Миронівка 3 місце
55 Макарова Олена молодша В м. Знам’янка дипломант
56 Завгородня Ліна молодша В м. Харків дипломант
57 Москалюк    Естер молодша В м. Ківерці дипломант
58 Сергієнко Матвій молодша В м. Покровськ дипломант
59 Дмитренко Кіра середня м. Запоріжжя 1 місце
60 Журжа Поліна середня м. Дніпро 1 місце
61 Зіньковський Данило середня м. Буча 1 місце
62 Котрікова Єлизавета середня м. Дніпро 1 місце
63 Мещеряков Костянтин середня м. Мирноград 1 місце
64 Шевеленко Лука середня м. Мелітополь 1 місце
65 Огілько Аліса середня м. Черкаси 1 місце
66 Басиста Олександра середня м. Черкаси 1 місце
67 Тіщенко Юлія середня м. Світловодськ 1 місце
68 Люзович_Анастасія середня м. Соснівка 1 місце
69 Федонюк Олександр середня м. Соснівка 1 місце
70 Безбородова Євгенія середня м. Полтава 1 місце
71 Мельникова Єлизавета середня м. Костянтинівка 1 місце
72 Шаповалова Єлизавета середня м. Харків 2 місце
73 Афсіа Леонардо середня м. Маріуполь 2 місце
74 Сидоренко Софія середня м. Лубни 2 місце
75 Пономаренко Іван середня м. Мирноград 2 місце
76 Мельник Анна середня м. Кропивницький 2 місце
77 Бурдаш Валерія середня м. Львів 2 місце
78 Кутковська Лариса середня м. Херсон 2 місце
79 Таран Катерина середня м. Запоріжжя 2 місце
80 Проценко Олег середня м. Запоріжжя 2 місце
81 Гасюк Марія середня м. Київ 2 місце
82 Балог Дарія середня м. Мукачево 2 місце
83 Курукчі Ріммаль середня м. Березань 2 місце
84 Хабенко Вікторія середня м. Білицьке 2 місце
85 Білоусов Артур середня м. Волноваха 2 місце
86 Мазлова Поліна середня м. Волноваха 2 місце
87 Черних Марія середня м. Харків 2 місце
88 Тіняєва Софія середня м. Полтава 2 місце
89 Гуляєва Єва середня м. Одеса 2 місце
90 Паненкова Дар’я середня м. Покровськ 2 місце
91 Балюк Олексій середня м. Київ 3 місце
92 Петрусенко Назар середня м. Лубни 3 місце
93 Гнилосир Іван середня м. Карлівка 3 місце
94 Корольова Марія середня м. Харків 3 місце
95 Апрінцева Юлія середня м. Чернівці 3 місце
96 Зенкін Богдан середня м. Запоріжжя 3 місце
97 Короташ Марія середня м. Дніпро 3 місце
98 Вашуріна Варвара середня м. Миколаїв 3 місце
99 Мальцева Софія середня м. Добропілля 3 місце
100 Кравченко Володимир середня м. Глухів 3 місце
101 Селюков Валентин середня смт. Близнюки 3 місце
102 Григораш Михайло середня м. Українка 3 місце
103 Храпачов Лев середня м. Запоріжжя 3 місце
104 Чернова Софія середня м. Харків 3 місце
105 Макарова Софія середня м. Українка 3 місце
106 Тарасюк Тетяна середня м. Кременець 3 місце
107 Балакинас Євгеній середня м. Харків дипломант
108 Гапен Марія середня м. Харків дипломант
109 Нікіфорчук Владислав середня м. Кременець дипломант
110 Бабій Софія середня м. Могилів-Подільський дипломант
111 Величко Тимофій старша м. Харків 1 місце
112 Потапов Лев старша м. Первомайський 2 місце
113 Романів Софія старша м. Львів 2 місце
114 Місюра Анастасія старша м. Полтава 2 місце
115 Винник Олеся старша м. Світловодськ 2 місце
116 Деренський Ян старша м. Запоріжжя 2 місце
117 Волошин Сергій старша м. Чернігів  2 місце
118 Ходзінська Наталія старша м. Вінниця 2 місце
119 Компан Марія старша м. Київ 3 місце
120 Фортепіанний секстет старша м. Лубни 3 місце
121 Шевченко Маргарита старша м. Українка 3 місце
122 Португальська Арина старша м. Херсон 3 місце
123 Османова Аріна старша м. Нікополь 3 місце
124 Згурська Анастасія старша м. Чабани 3 місце
125 Гнатюк Оксана старша м. Енергодар 3 місце
126 Юзєфович Валерія старша м. Українка 3 місце
127 Рябуха Євгенiя старша м. Мелiтополь дипломант
128 Крохмаль Артем юнацька м. Маріуполь 1 місце
129 Мунтяну Анастасія юнацька м. Тростянець 1 місце
130 Сахновська Олександра юнацька м. Харків 2 місце
131 Лиманська Світлана юнацька м. Бершадь дипломант
132 Рудова Ольга молодіжна м. Дніпро 1 місце
133 Шарко Анна професійна м. Запоріжжя 1 місце
135 Дует: Ворона Артем Тригубов Іван молодша В м. Дніпро 1 місце
136 Дует: Мурга Злата Гнатюк Олександра молодша В м. Енергодар 2 місце
137 Дует: Дробець Аїда Лисовський Роман молодша В м. Карлівка 3 місце
138 Дует: Мосіна Ольга Мостовенко Олександра середня м. Карлівка 1 місце
139 Дует: Дмитренко Кіра Таран Катерина середня м. Запоріжжя 2 місце
140 Дует: Поляк Марія Чернова Злата середня м. Пологи 3 місце
141 Дует: Ковалюк Єлизавета Філь Аріна середня м. Запоріжжя 3 місце
141 Тріо: Макєєнко Поліна, Удовенко Світлана, Кім Ангеліна середня м. Бахмут 3 місце
143 Дует: Глінка Єлизавета Слободянюк Ольга середня м. Кривий Ріг   3 місце
144 Ф-ний дует «Натхнення»: Грибкова Анна Паненкова Дар’я середня м. Покровськ 3 місце
145 Дует: Лісова Аліса Андросова Світлана середня м. Запоріжжя 3 місце
146 Дует: Абрамова Тетяна Данилко Єва старша м. Лубни 3 місце
147 Дует: Заблоцька Софія Щельник Антон старша м. Кропивницький дипломант
148 Дует: Вашуріна Варвара  Єжонков Андрій старша м. Миколаїв дипломант
149 Дуєт: Мамонтова Тетяна  Шашина Олена Професійна м. Горішні Плавні 1 місце
150 Дует «Time to dream» Муха Ірина  Ситник Наталія Професійна м. Дніпро 1 місце
151 Дует: Метельська Тетяна Маціюк Ірина професійна м. Кременець 2 місце
152 Квартет: Грицун Ольга Самойленко Людмила Потоцька Любов  Гулакова Олена професійна м. Лубни 2 місце
153 Дует: Єрух Наталія Андріянова Тетяна професійна м. Горішні Плавні 1 місце
154 Дует: Чех Ольга Дарда Роман Змішана м. Київ 3 місце

Композитор-виконавець

1 Рубан Поліна молодша А м. Запоріжжя 2 місце
2 Герасименко Олександра молодша В м. Бершадь 2 місце
3 Гаркуша Маргарита молодша В м. Запоріжжя 3 місце
4 Дмитренко Кіра середня м. Запоріжжя 1 місце
5 Романова Олександра середня м. Одеса 1 місце
6 Асєєва Анна середня м. Запоріжжя 2 місце
7 Хімченко Каріна середня м. Енергодар 2 місце
8 Гурак Марія середня м. Енергодар 2 місце
9 Безпаль Артем середня м. Запоріжжя 2 місце
10 Козлова Маргарита середня м. Миколаїв 3 місце
11 Наумов Володимир старша м. Запоріжжя 1 місце
12 Кобзєва Юлія старша м. Херсон 2 місце
13 Бондар Ілля юнацька м. Дніпро 2 місце
14 Усатенко Владислав молодіжна м. Київ 1 місце
15 Богун Злата професійна м. Берислав 2 місце
16 Ломакіна Олена професійна смт. Черкаське 2 місце
17 Царевська Оксана професійна м. Хмельницький 3 місце

Камерні ансамблі

1 Інструментальний ансамбль: Лебедєв Олександр Шевельова Аміна Батичко Людмила Бондар Ганна середня м. Маріуполь 3 місце
2 Дует: Гринь Софія Богданова Марія середня м. Бахмут 3 місце
3 Дует: Котигорошко Олена  Місюра Анастасія старша м. Полтава 1 місце
4 Усатенко Владислав молодіжна м. Київ 1 місце
5 Дует: Зябрєва Марина Третьякова Маргарита професійна м. Нікополь 2 місце
6 Ансамбль «Гармонія» професійна смт. Тиврів 1 місце
7 Тріо «Dolce»:  Лук’янова Діна Гарлайчук Ольга Мізинець Марина професійна м. Вараш 1 місце
8 Тріо: Поліщук Анастасія   Іващенко Євген Огілько Аліса змішана м. Черкаси 2 місце
9 Дует: Бень Діана, Ковальчук Таня змішана смт. Горностаївка 3 місце

Концертмейстер

1 Бурдакова Мілана молодша А м. Запоріжжя 2 місце
2 Покадько Кристина середня м. Запоріжжя дипломант
3 Мезь Стелла старша м. Чернігів 2 місце
4 Поптанич Марія Стефанія старша м. Київ 3 місце
5 Зайдун Олександра юнацька м. Запоріжжя 2 місце
6 Русановська Поліна молодіжна м. Одеса 1 місце
7 Бажінова Юлія молодіжна м. Одеса 1 місце
8 Шевєльова Єлизавета молодіжна м. Запоріжжя 1 місце
9 Бавикіна Ксенія молодіжна м. Одеса 3 місце
10 Кагановська Олена професійна м. Запоріжжя 1 місце
11 Ревуцька Ганна професійна м. Харків 1 місце
12 Клоченко Юлія професійна м. Кривий Ріг 2 місце
13 Субачєва  Лiлiя професійна м. Мелiтополь 2 місце
14 Крупа Оксана професійна м. Львів 2 місце
15 Маліченко Катерина професійна м. Херсон 2 місце
16 Забара Лариса професійна м. Чернігів 2 місце
17 Шарко Анна професійна м. Запоріжжя 3 місце

Музично-теоретична композиція

1 Сондей Каміла молодша А м. Київ 3 місце
2 Федорчук Златослава молодша В м. Новоукраїнка 3 місце
3 Любченко Єлизавета середня м. Бахмут 1 місце
4 Дует: Хархан Діана, Земелько Дарина середня м. Білицьке 2 місце
5 Мельник Анна середня м. Кропивницький 2 місце
6 Балакший Еліна  середня м. Запоріжжя 2 місце
7 Поворознюк Ольга середня  смт. Тиврів 3 місце
8 Блажеєв Владислав середня м. Дунаївці 3 місце
9 Самулик Олександра середня м. Шостка 3 місце
10 Билінкина Валерія середня м. Дунаївці дипломант
11 Ляшенко Ярослав старша м. Шостка 2 місце
12 Чухно Євгенія старша м. Запоріжжя 2 місце
13 Малюкова Єлизавета старша м. Київ 2 місце
14 Курдиба Софія старша м. Харків 2 місце
15 Узбекова Дар’я старша м. Шостка 3 місце
16 Христенко Руслан старша м. Хорол 3 місце
17 Вартанян Марина старша м. Енергодар  3 місце
18 Варфоломєєв Єгор старша м. Миколаїв дипломант
19 Баля Вероніка юнацька м. Запоріжжя 1 місце
20 Урсакій Тетяна професійна м. Тростянець 1 місце
21 Гофман Ірина професійна м. Львів 2 місце

Академічний спів

1 Даньшина Ангеліна молодша А м. Київ 1 місце
2 Зінченко Анастасія молодша А м. Запоріжжя 1 місце
3 Коваль Іван молодша А м. Київ 1 місце
4 Андрющенко Катерина молодша А м. Запоріжжя 1 місце
5 Панченко Софія молодша А  м. Київ 2 місце
6 Герчук Євгенія молодша А м. Хотин 2 місце
7 Цюкало Марія молодша А м. Обухів 2 місце
8 Чернацька Ксенія молодша А м. Запоріжжя 2 місце
9 Шапарна Варвара молодша А м. Запоріжжя 2 місце
10 Сібільова Кіра молодша А с. Мала Білозерка 3 місце
11 Хвостенко Каріна молодша А м. Суми 3 місце
12 Сущенко Ангеліна молодша А м. Карлівка 3 місце
13 Рогожна  Ія молодша А м. Суми 3 місце
14 Пархоменко Олеся молодша А м. Запоріжжя 3 місце
15 Чурпіта Софія молодша В м. Березань 1 місце
16 Бабель Максим молодша В м. Хуст 2 місце
17 Агу Стефані молодша В смт. Тиврів 2 місце
18 Смірнова Поліна молодша В м. Запоріжжя 2 місце
19 Павлова Вероніка  молодша В м. Енергодар 2 місце
20 Левченко Анастасія молодша В м. Черкаси 2 місце
21 Коваль Оля  молодша В м. Київ 2 місце
22 Семикоз Анастасія молодша В м. Запоріжжя 2 місце
23 Воложанінова Олександра молодша В м. Запоріжжя 2 місце
24 Матковська Єлизавета молодша В м. Запоріжжя 2 місце
25 Тимошенко Єлизавета молодша В м. Чернігів 2 місце
26 Полікарпов Олександр молодша В м. Харків 3 місце
27 Урсатій Олексій молодша В м. Черкаси 3 місце
28 Кірашенко Анатолій молодша В м. Обухів 3 місце
29 Петріщева Дарина молодша В м. Запоріжжя дипломант
30 Ковш Анастасія молодша В с. Мала Білозерка дипломант
31 Палій Анна молодша B м. Хотин дипломант
32 Федосєєва Катерина середня смт. Якимівка 1 місце
33 Салькова Софія середня смт. Партеніт 1 місце
34 Олійник Ангеліна середня м. Вінниця 1 місце
35 Ніколов Віталій середня м. Запоріжжя 1 місце
36 Міронова Христина середня смт. Партеніт 1 місце
37 Шепель Світлана середня м. Павлоград 2 місце
38 Білинець Юлія середня м. Хуст 2 місце
39 Архангельська Поліна середня м. Київ 2 місце
40 Ульянова Владислава середня м. Запоріжжя 2 місце
41 Нагель Аліна середня м. Запоріжжя 2 місце
42 Черненко Анна середня м. Миколаїв 2 місце
43 Плєхова Катерина середня м. Харків 2 місце
44 Ахмедова Гюнель середня м. Запоріжжя 2 місце
45 Толстоп’ятенко Володимир середня м. Запоріжжя 2 місце
46 Барабаш Олексій середня м. Хотин 2 місце
47 Міщенко Катерина середня смт. Таїрове 2 місце
48 Дутка Анна середня м. Запоріжжя 2 місце
49 Гавадзін Станіслав середня м. Запоріжжя 2 місце
50 Кравченко Олександр середня м. Запоріжжя 2 місце
51 Ляскало Вікторія середня м. Карлівка 3 місце
52 Стародубець Юлія середня м. Берислав 3 місце
53 Антоненко Лада середня м. Миколаїв 3 місце
54 Філатова Уляна середня м. Енергодар 3 місце
55 Снісаренко Діана середня м. Черкаси 3 місце
56 Пожуєва Алла середня м. Запоріжжя 3 місце
57 Царенко Анна середня м. Запоріжжя 3 місце
58 Леона Єлизавета середня м. Берислав 3 місце
59 Воробйова Валерія середня м. Берислав 3 місце
60 Ткач Анна середня м. Берислав 3 місце
61 Пістружак Вікторія середня м. Хотин 3 місце
62 Флаасс Ангеліна середня м. Запоріжжя 3 місце
63 Андрусенко Віолетта середня м. Обухів 3 місце
64 Сахнюк Ганна середня м. Берислав 3 місце
65 Перекупка Олеся середня м. Маріуполь дипломант
66 Король Марк середня м. Миколаїв дипломант
67 Барило Вероніка старша м. Київ 1 місце
68 Воєнна Софія старша м. Бердянськ 1 місце
69 Гавриленко Олександра старша м. Суми 1 місце
70 Христенко Даніїл   есть старша м. Берислав 2 місце
71 Фуркало Даниіл старша м. Українка 2 місце
72 Єлісєєва Аліса старша м. Миколаїв 2 місце
73 Чепурна Вероніка старша м. Суми 3 місце
74 Глущенко Вікторія старша м. Суми 3 місце
75 Гурська  Діана старша м. Семенівка 3 місце
76 Коваленко Софія старша м. Соледар 3 місце
77 Дубчак Богдан старша м. Хотин дипломант
78 Верещук Ірина старша смт. Шишаки дипломант
79 Петрішин-Канішевський Степан юнацька м. Біла Церква 3 місце
80 Ступницька Марія юнацька м. Київ 3 місце
81 Бесчастна Маргарита молодіжна м. Одеса 1 місце
82 Виповський Станіслав молодіжна м. Київ 1 місце
83 Гернега Олена молодіжна м. Київ 1 місце
84 Варга Анастасія молодіжна м. Київ 1 місце
85 Ніколаєнко Альона молодіжна м. Білопілля 2 місце
86 Міхеда Віола молодіжна м. Маріуполь 2 місце
87 Богданова Катерина молодіжна м. Бахмут 3 місце
88 Андріїв  Надія професійна м. Долина 1 місце
89 Сукало Михайло професійна м. Київ 2 місце
90 Стаднік Маріанна професійна смт. Тиврів 2 місце
91 Литвин Анастасія професійна м. Запоріжжя 2 місце
92 Хор молодших класів «Струмочок” молодша м. Обухів 1 місце
93 Хор «Срібне джерело» молодша В м. Київ 2 місце
94 Хор Хмельницької дитячої музичної школи №3 молодша В м. Хмельницький 2 місце
95 Вокальний ансамбль «Sunrise» середня м. Запоріжжя 2 місце
96 Ансамбль: Шуляк Станіслав, Стребков Ростислав, Білоус-Василишин  Дмитро, Анікієнка Андрія,  Чурпіта Софія середня м. Березань 2 місце
97 Дует: Осиченко Крістіна Макидон Єлизавета старша м. Світловодськ 3 місце
98 Дует: Котова Аліна Некрасова Дар’я юнацька м. Маріуполь 2 місце
99 Тріо: Дунаєва Юлія Коваль Марія Даньшина Наталія професійна м. Київ 1 місце
100 Вокально-хоровий ансамбль «Барвінок» змішана м. Чугуїв 1 місце
101 Вокальний ансамбль «Харьковские соловушки» змішана м. Харків 2 місце
102 Хор «Натхнення» змішана м. Харків 1 місце
103 Зведений хор школи середня м. Лозова  2 місце

Народний спів

1 Колеснік Валерія молодша А смт. Тиврів 1 місце
2 Вокальний ансамбль «Вишиванка» старша смт. Шишаки 1 місце
3 Вокальне тріо «Med.OK» молодіжна м. Суми 1 місце

Естрадний вокал

1 Соо Інесса дебют м. Хуст 1 місце
2 Акулова Катерина дебют м. Бахмут 1 місце
3 Бєлухін Ростислав дебют м. Дніпро 3 місце
4 Ластовецька Єлизавета дебют м. Миколаїв дипломант
5 Олійник Семен молодша А м. Новоархангельськ 2 місце
6 Короткіх Дар’я молодша А м. Харків 2 місце
7 Жепко Володимир молодша А м. Чугуєв 2 місце
8 Азарова Катерина молодша А м. Дніпро 3 місце
9 Хода Вікторія молодша А м. Запоріжжя 3 місце
10 Гурова Софія молодша А м. Київ дипломант
11 Лесюк Вікторія молодша В м. Івано-Франківськ 1 місце
12 Мостовий Данило молодша В м. Дніпро 1 місце
13 Ситнікова Діана молодша В м. Соледар 2 місце
14 Фесенко Альона молодша В м. Дніпро 2 місце
15 Жовмір Аріна молодша В смт. Тиврів 1 місце
16 Хоменко Анна молодша В м. Лубни 2 місце
17 Сластіна Софія молодша В м. Запоріжжя 2 місце
18 Мішалкін Дмитро молодша B м. Калинівка 3 місце
19 Філоненко Таїсія молодша В м. Світлодарськ дипломант
20 Дрожжина Олександра середня м. Харків 1 місце
21 Зяблова Анна середня смт. Таїрове 1 місце
22 Мельничук Світлана середня м. Маріуполь 1 місце
23 Драгниш Олександра середня м. Соледар 2 місце
24 Журжа Поліна середня м. Дніпро 2 місце
25 Ломінська Анна середня смт. Тиврів 2 місце
26 Петрусенко Назар середня м. Лубни 2 місце
27 Антонюк Андрій середня м. Дніпро 3 місце
28 Груша Катерина середня м. Соледар 3 місце
29 Галичина Анастасія середня м. Нікополь 3 місце
30 Данченко Настя середня м. Дніпро 3 місце
31 Савченко Дарина старша м. Харків 1 місце
32 Чемеренко Ярослава старша м. Миколаїв 1 місце
33 Крутій Діана старша м. Київ 1 місце
34 Удовик Ганна старша м. Дніпро 2 місце
35 Волков Кирило старша м. Нікополь 2 місце
36 Панасенко Катерина юнацька м. Нікополь 2 місце
37 Рибка Дар´я юнацька м. Дніпро 3 місце
38 Шульга Володимир молодіжна м. Суми 1 місце
39 Народний аматорський ВА «Камертон душі» професійна   м. Городок 3 місце
40 Агієнко Оксана професійна смт. Березна 1 місце
41 Дует: Сухопар Поліна Сухопар Софія середня м. Харків 1 місце
42 Ансамбль DOREMI середня м. Дніпро 3 місце
43 Тріо «Perfeсtum»  старша м. Бахмут 1 місце

Духові та ударні інструменти

1 Счастливець Олексій дебют м. Харків 2 місце
2 Козаченко Фелікс дебют м. Харків 2 місце
3 Устьян Михаіл дебют м. Дніпро 3 місце
4 Сущенко Софія молодша А м. Дніпро 1 місце
5 Сірий Олександр  молодша А м. Запоріжжя 1 місце
6 Марченко Тетяна молодша А м. Харків 1 місце
7 Пронін Володимир молодша А м. Київ 2 місце
8 Мамаєва Таїсія молодша А м. Одеса 2 місце
9 Нестеренко Вероніка молодша А м. Запоріжжя 2 місце
10 Гангалов Давид молодша А м. Соледар 2 місце
11 Блазій Дмитро молодша А м. Київ 3 місце
12 Карвацька Христина молодша А м. Львів 3 місце
13 Сичевський Богдан молодша А м. Київ 3 місце
14 Івашко Олександр молодша А м. Миронівка дипломант
15 Ковтун Євгенія молодша В м. Одеса 1 місце
16 Малій Катерина молодша В м. Дніпро 1 місце
17 Литвин Анастасія молодша В м. Львів  1 місце
18 Спасибо Міхаїл молодша В м. Харків 1 місце
19 Карвацька Марія молодша В м. Львів 1 місце
20 Олійник Таїсія молодша B м. Харків 2 місце
21 Білий Семен молодша В м. Запоріжжя 2 місце
22 Гордієнко Михайло молодша В с. Опитне 2 місце
23 Ковтун Любов молодша В м. Кролевець 2 місце
24 Дудка Олександра молодша В м. Маріуполь 3 місце
25 Кравчук Олександр молодша В м. Соледар 3 місце
26 Зикунова Віра молодша В м. Середина-Буда 3 місце
27 Шкодін Денис молодша В м. Харків дипломант
28 Ткачук Артем середня м. Дніпро 1 місце
29 Блазій Тимофій середня м. Київ 1 місце
30 Каличак Катерина середня м. Львів 1 місце
31 Щур Вероніка середня м. Запоріжжя 1 місце
32 Федчик Веніамін середня м. Камінь-Каширський 1 місце
33 Усань Іван середня м. Харків 2 місце
34 Лобода Маргарита середня м. Харків 2 місце
35 Мазур Єва середня м. Дніпро 2 місце   
36 Гуменюк Костянтин середня м. Кролевець 2 місце
37 Чуйко Арсеній середня м. Харків 2 місце
38 Ковальова Марія середня м. Середина-Буда 2 місце
39 Ністратов Назар середня м. Соледар 2 місце
40 Марченко Анастасія середня м. Харків 2 місце
41 Макарова Марія середня м. Дніпро 2 місце
42 Кривцова Марія середня с. Опитне 2 місце
43 Фатєєва Софія середня м. Дружківка 3 місце
44 Пастухов Степан  середня м. Кролевець 3 місце
45 Попов Вячеслав середня м. Дніпро 3 місце
46 Нещерет Віталій середня с. Опитне 3 місце
47 Сосна Микита середня м. Харків 3 місце
48 Пінчук Анна середня м. Кролевець 3 місце
49 Кислий Богдан середня м. Харків дипломант
50 Колесов Микита середня м. Дніпро дипломант
51 Бєлінський Євген старша м. Харків 1 місце
52 Ларченко Захар старша м. Шостка 2 місце
53 Михальчук Ілля старша м. Камінь-Каширський 2 місце
54 Полунов Андрій старша м. Маріуполь 2 місце
55 Солонська Олена старша м. Маріуполь 2 місце
56 Перепелиця Дмитро старша м. Запоріжжя 3 місце
57 Глушко Сергій старша м. Дніпро 3 місце
58 Єлшанська Олеся старша м. Суми 3 місце
59 Удод Сергій юнацька м. Київ 1 місце
60 Новак Дарія юнацька м. Вінниця 2 місце
61 Яковишенко Софія юнацька м. Вінниця 2 місце
62 Добровольський Валентин молодіжна м. Івано-Франківськ 1 місце
63 Бевз Денис молодіжна м. Харків 1 місце
64 Коваль Світлана професійна м. Дніпро 1 місце
65 Федо Єлена професійна м. Кривий Ріг 2 місце
66 Ансамбль блок-флейт «Чарівники» змішана с. Опитне 2 місце

Народні інструменти

1 Читако Діана молодша А м. Біла Церква 3 місце
2 Єфіменко Ельдар молодша В м. Дніпро 2 місце
3 Лукомський Станіслав молодша В м. Хмельницький 2 місце
4 Козлов Георгій молодша В м. Київ 3 місце
5 Коваленко Андрій молодша В м. Київ дипломант
6 Нечепоренко Діана молодша В м. Городок дипломант
7 Федосенко Михайло молодша В м. Запоріжжя дипломант
8 Візер Марк молодша В м. Запоріжжя Дипломант
9 Квятковський Роман середня м. Бахмут 2 місце
10 Смолярчук Олександр середня м. Камінь-Каширський 2 місце
11 Короткий Олександр середня м. Кропивницький 2 місце
12 Чурякова Катерина середня м. Запоріжжя 2 місце
13 Тимошенко Валерій середня м. Дніпро 2 місце
14 Ребицька Ксенія  середня м. Київ 3 місце
15 Тарануха Денис середня м. Тростянець 3 місце
16 Хижняк Владислав  середня м. Запоріжжя 3 місце
17 Логвиненко Денис середня смт. Шишики 3 місце
18 Левицький Владислав середня м. Вінниця 3 місце
19 Різник Ілля середня м. Дніпро 3 місце
20 Квич Тереза середня м. Запоріжжя дипломант
21 Літвінов Микола середня смт. Шишаки дипломант
22 Передеркко Назар середня м. Київ дипломант
23 Корчемна Оксана середня м. Новий Розділ дипломант
24 Блєдніков Євген старша м. Вінниця 1 місце
25 Онолова Бажена старша м. Кропивницький 1 місце
26 Каліщук Назарій юнацька м. Житомир 1 місце
27 Бабич Вікторія старша м. Львів 3 місце
28 Коваленко Ігор старша м. Бахмут 3 місце
29 Єцкало Юлія старша с. Мала Білозерка 3 місце
30 Гнатишин Владислав старша м. Хотин дипломант
31 Артюх Остап старша м. Київ дипломант
32 Мастикаш Ольга старша м. Київ дипломант
33 Зирянова Антоніна юнацька м. Запоріжжя 2 місце
34 Лиманська Світлана юнацька м. Бершадь дипломант
35 Путятін Максим юнацька м. Харків дипломант
36 Скрипка Сергій молодіжна м. Вінниця 1 місце
37 Грибінюк Іван молодіжна м. Київ 2 місце
38 Паламарчук Олексій професійна смт. Шишаки 3 місце
39 Дует баяністів «Дебют» Надольняк Кіра Комаров Яків дебют м. Первомайськ 3 місце
40 Дует баяністів:  Похильченко Максим Кравець Владислав молодша В м. Первомайськ дипломант
41 Дует: Блєдніков Євген Блєднікова Олена старша м. Вінниця 2 місце
42 Тріо  домристів: Зайцева Ксенія Пешнограєва Катерина Бондаренко Катерина середня м. Запоріжжя 2 місце
43 Ансамбль домристів «Vivo» середня м. Запоріжжя 3 місце
44 Інструментальний ансамбль: Пєхов Андрій Андронов Станіслав Некряч Микола Шимко Людмила середня смт. Велика Олександрівка 3 місце
45 Тріо-бандуристок «Журавка» професійна м. Хотин 2 місце
46 Тріо: Голотюк Юлія  Барзишена Вікторія Ліщук Анастасія професійна м. Хмельницький 2 місце
47 Інструментальний ансамбль «Smile» професійна м. Бахмут 2 місце
48 Ансамбль викладачів: Шмєткова Світлана, Мішкіна Тетяна, Бурбело Олена, Нікітіна Олена  Лазарєв Станіслав професійна м. Приморськ 3 місце
49 Ансамбль народної музики «Калинова сопілка» професіойна смт. Шишаки 3 місце
50 Задорожна Віта професійна м. Київ 2 місце
51 Оркестр народних інструментів змішана м. Одеса 2 місце
52 Зразковий дитячий колектив оркестр народних інструментів змішана м. Бахмут 2 місце
53 Квартет домристів «Єралаш» змішана м. Бахмут 2 місце
54 Дует: Коваленко Ігор, Квятковський Роман змішана м. Бахмут 3 місце
55 Ансамбль народної музики «Барвінок» змішана смт. Шишаки 3 місце

Струнно-смичкові інструменти

1 Шворак Вікторія дебют м. Луцьк 3 місце
2 Горобець Іван дебют м Запоріжжя 3 місце
3 Войтович Ілля молодша А м. Рівне 1 місце
4 Орєшина Марія молодша А м. Київ 2 місце
5 Сергач Поліна молодша А м Запоріжжя 2 місце
6 Назаренко Тимофій  молодша А м Запоріжжя 2 місце
7 Сливенко Ярослав молодша А м. Запоріжжя 2 місце
8 Власенко Марія молодша А м. Миронівка 2 місце
9 Василишин Ярина молодша А смт. Вигода 2 місце
10 Єронько Артем молодша А м. Маріуполь 3 місце
11 Пінаєв Макар молодша А м. Костянтинівка 3 місце
12 Прокопенко Вікторія молодша В  м. Запоріжжя 1 місце
13 Сітшаєва Зарема молодша В м. Київ 1 місце
14 Стецюк Альона молодша В м. Рівне 1 місце
15 Яловець Даніела молодша В м. Маріуполь 2 місце
16 Коритник Аріна молодша В м. Миронівка 2 місце
17 Комнацька Яна молодша В м. Київ 2 місце
18 Авраменко Богдан молодша В м. Запоріжжя 2 місце
19 Анісімова Софія молодша В м. Маріуполь 2 місце
20 Турчаненко Михайло молодша В м. Запоріжжя 2 місце
21 Лавришин Давид молодша В м. Київ 2 місце
22 Чернова Катерина молодша В м. Татарбунари 2 місце
23 Луцик Мар´яна молодша В м. Львів 2 місце
24 Маркосян Анастасія молодша В м. Полтава 2 місце
25 Калина Марина молодша В м. Харків 2 місце
26 Лук’ян Елліс молодша В м. Чернівці 2 місце
27 Красовський Василь молодша В м. Київ 3 місце
28 Головченко Андрій молодша В м. Кропивницький 3 місце
29 Тарасенко Ілля молодша В м. Кропивницький 3 місце
30 Хлівнюк Денис молодша В м. Горішні Плавні 3 місце
31 Шмигель Ольга молодша В с. Острів 3 місце
32 Шевельова Аміна середня м. Маріуполь 1 місце
33 Лазебний Микита середня м Запоріжжя 1 місце
34 Нєнова Олександра середня м. Одеса 1 місце
35 Нахалов Тигран середня м. Одеса 1 місце
36 Кітіцев Ілля середня м Запоріжжя 2 місце
37 Снегірьова Катерина середня м. Дніпро 2 місце
38 Океке Огечі Стелла середня м. Мирноград 2 місце
39 Попович Марія-Дарія середня м. Львів 2 місце
40 Коновал Вікторія середня м. Дружківка 2 місце
41 Фадіна Софія середня м. Запоріжжя 2 місце
42 Горбунов Святослав середня м. Вугледар 2 місце
43 Гнедко Гліб середня м. Київ 3 місце
44 Чепурна Софія середня м. Дружківка 3 місце
45 Вакуленко Данило середня м Запоріжжя 3 місце
46 Сергієнко Карина середня смт. Якимівка 3 місце
47 Катрич Альона середня м. Запоріжжя 3 місце
48 Савченко Анна середня м. Кропивницький 3 місце
49 Кашуба Дмитро середня м. Маріуполь 3 місце
50 Короленко Вероніка середня м. Кропивницький дипломант
51 Поліщук Анастасія старша м. Черкаси 2 місце
52 Волікова Маргарита старша м. Харків 2 місце
53 Рильков Данило старша м. Маріуполь 2 місце
54 Лазаренко Юлія старша м. Київ 3 місце
55 Луцик Марта старша м. Львів 3 місце
56 Ліщина Наталія старша м. Миронівка 3 місце
57 Брона Дмитро старша с. Острів 3 місце
58 Подольська Ольга юнацька м. Одеса 1 місце
59 Балинський Сергій юнацька м. Одеса 1 місце
60 Скутська Богдана юнацька м. Одеса 1 місце
61 Курбатова Валерія молодіжна м. Київ 3 місце
62 Івашко Наталія професійна м. Миронівка 2 місце
63 Ансамбль скрипалів «Віолінки» середня  м. Запоріжжя 1 місце
64 Тріо скрипалів «Cool boys» середня м Запоріжжя 2 місце
65 Дует: Красюк Ілля Сидорик Гавриїл середня м. Київ 2 місце
66 Дует скрипалів «Да-Нік» середня м Запоріжжя 2 місце
67 Ансамбль скрипалів «Віолінчики» середня м Запоріжжя 2 місце
68 Ансамбль скрипалів: Калина Марина, Ляхно Алевтина, Цепотан Софія середня м. Харків 3 місце
69 Ансамбль скрипалів «Сувенір». старша м. Київ 2 місце
70 Квартет “Гранд” старша м. Полтава 2 місце
71 Дует: Приходько Діана  Приходько Інеса  змішана м. Дніпро 3 місце
72 Ансамбль скрипалів «Чарівна скрипка» змішана м. Миронівка 1 місце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *