РЕЗУЛЬТАТИ IX Міжнародного учнівського та студентського конкурсу музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ» (26.03-28.03. 2021 року м. Київ) Проводився дистанційно!

Диплом учасника отримають всі, хто не пройшов у другий тур.

1 Стогнушенко Діана (фортепіано) середня м. Костянтинівка Гран-Прі
2 Гудим Анастасія (академічний спів) старша м. Новий Буг Гран-Прі

Фортепіанний концерт

1 Матюшина Кіра молодша В м. Херсон 2 місце
2 Вітренко Лада молодша В м. Київ 3 місце

Фортепіано

1 Цимбал Ольга дебют м. Запоріжжя 2 місце
2 Сіренький Олександр дебют м. Київ 2 місце
3 Зубрицький    Денис  дебют смт. Гусятин 3 місце
4 Хаджинова Софія молодша А м. Волноваха 1 місце
5 Вітренко Ярослава молодша А м. Київ 1 місце
6 Красилець Дар’я молодша А м. Запоріжжя 1 місце
7 Kesy Zheng вeginner A Italy 1 місце
8 Peixi Kimi Zheng вeginner A Italy 1 місце
9 Загоруй Софія молодша А м. Київ 1 місце
10 Місюра Софія молодша А м. Полтава 2 місце
11 Михасик Анжеліка молодша А м. Київ 2 місце
12 Сінілова Вікторія молодша А м. Київ 2 місце
13 Коломієць Анастасія молодша А м. Чернігів 2 місце
14 Головко Анна молодша А м. Вишгород 2 місце
15 Нагорна Марія молодша А м. Полтава 2 місце
16 Полоцька Емілія молодша А м. Київ 2 місце
17 Пуштарик Тимофій молодша А м. Чернігів 2 місце
18 Назаренко Іванка молодша А смт Тиврів 3 місце
19 Паламар Вікторія молодша А м. Харків 3 місце
20 Сірик Марія молодша А м. Харків 3 місце
21 Школіна Аріна молодша А м. Чернігів 3 місце
22 Гузовата Марія молодша А м. Дніпро 3 місце
23 Ковальчук Олександр молодша А Італія 3 місце
24 Кудельчак Марія молодша А м. Лозова 3 місце
25 Порсова   Марія молодша А м. Суми 3 місце
26 Свиридова Олександра молодша А м. Запоріжжя дипломант
27 Воловик Аліса молодша А м. Харків дипломант
28 Подробаха Меланія молодша В м. Полтава 1 місце
29 Балута Аліна молодша В м. Запоріжжя 1 місце
30 Оганнісян Ані молодша В м. Київ 1 місце
31 Кравцов Артем молодша В м. Харків 1 місце
32 Гончарук Анастасія молодша В м. Вінниця 1 місце
33 Федорищева Василиса молодша В: м. Київ 1 місце
34 Каменєва Софія молодша В м. Харків 1 місце
35 Фрумусаке Бианка молодша В Молдова, Кишиньов 1 місце
36 Федотова Катерина молодша В м. Кропивницький 1 місце
37 Груба Мілан молодша В м. Бердянськ 1 місце
38 Шаліна Марія молодша В м. Полтава 2 місце
39 Матюшина Кіра молодша В м. Херсон 2 місце
40 Бахметьєва Олександра молодша В м. Запоріжжя 2 місце
41 Метьолкіна Дар`я молодша В смт. Борівське 2 місце
42 Канський Максим молодша В м. Вінниця 2 місце
43 Шепелєв Ярослав молодша В м. Харків 2 місце
44 Андрощук Діана молодша В м. Київ 2 місце
45 Бандура Аліса молодша В м. Миколаїв 2 місце
46 Чернишова Аріна молодша В м. Лиман 2 місце
47 Поліщук Андрій молодша В м. Запоріжжя 2 місце
48 Циханович Никита молодша В м. Харків 3 місце
49 Петровська Софія молодша В. м. Івано-Франківськ 3 місце
50 Порсова Катерина молодша В м. Суми 3 місце
51 Тішина Катерина молодша В м. Білицьке 3 місце
52 Савковська Людмила молодша В м. Черкаси 3 місце
53 Жидких Аліса молодша В м. Харків  3 місце
54 Бережна Вероніка молодша В м. Костянтинівка 3 місце
55 Штанопруд Костянтин молодша В м. Українка 3 місце
56 Книгіна Поліна молодша В м. Костянтинівка 3 місце
57 Ліснича Валентина молодша В м. Харків дипломант
58 Попович Лоіда молодша В с. Великі Лучки дипломант
59 Дмитренко Кіра середня м. Запоріжжя 1 місце
60 Никитюк  Катерина середня м. Сарни 1 місце
61 Бахчева Юлія середня м. Дніпро 1 місце
62 Можаєва Ксенія середня м. Київ 1 місце
63 Будась Дар’я середня м. Чернігів 1 місце
64 Котрікова Єлизавета середня м. Дніпро 1 місце
65 Білоусов Артур середня м. Волноваха 2 місце
66 Мазлова Поліна середня м. Волноваха 2 місце
67 Мещеряков Костянтин середня м. Мирноград 2 місце
68 Драчко Анастасія середня м. Харків 2 місце
69 Леза Анна середня м. Рава-Руська 2 місце
70 Желізняк Софія середня м. Київ 2 місце
71 Хабенко Вікторія середня м. Білицьке 2 місце
72 Журжа Поліна середня м. Дніпро 2 місце
73 Ільєнко Олександра середня м. Чернігів 2 місце
74 Люзович Анастасія середня м. Соснівка 2 місце
75 Шашко Уляна середня м. Запоріжжя 2 місце
76 Кутковська Лариса середня м. Херсон 2 місце
77 Безбородова Євгенія середня м. Полтава 2 місце
78 Федусенко Марія середня м. Київ 2 місце
79 Євтухова Таїсія середня м. Суми 3 місце
80 Калюх Анна середня м. Камінь-Каширський 3 місце
81 Апрінцева Юлія середня м. Чернівці 3 місце
82 Бугай Дар’я середня м. Чернівці 3 місце
83 Гусєва Єлизавета середня м. Харків 3 місце
84 Кухарець  Анастасія середня м. Вінниця 3 місце
85 Андрушкевич Вікторія середня м. Житомир 3 місце
86 Фатєєва Іванна середня м. Харків 3 місце
87 Храпачов Лев середня м. Запоріжжя 3 місце
88 Бєсєда Анастасія середня м. Вінниця 3 місце
89 Колісниченко Софія середня м. Харків 3 місце
90 Кіт Сергій середня м. Харків 3 місце
91 Руда Ярослава середня м. Київ 3 місце
92 Григораш Михайло середня м. Київ 3 місце
93 Шеховцов Єгор середня м. Полтава 3 місце
94 Радіонова Марія середня м. Вишгород 3 місце
95 João Miguel Dias середня Portugal 3 місце
96 Могильда Злата середня м. Миколаїв дипломант
97 Кучерява Анна середня м. Вижниця дипломант
98 Климчук Богдан середня м. Миколаїв дипломант
99 Скоробогатько Віра середня м. Вишгород дипломант
100 Величко Аліна середня м. Благовіщенське дипломант
101 Ек  Фiлiпп старша м. Слов´янськ 1 місце
102 Bekmyrza Zhanas старша Kazakhstan 1 місце
103 Винник Олеся старша м. Світловодськ 2 місце
104 Войко Олександр старша м. Запорiжжя 2 місце
105 Узбекова Дар’я старша м. Шостка 2 місце
106 Мех Софія старша м. Чернігів 2 місце
107 Забарна Вікторія старша м. Київ 2 місце
108 Юшковський  Юрій старша м. Волноваха 2 місце
109 Супрун Марія старша м. Вінниця 2 місце
110 Місюра Анастасія старша  м. Полтава 2 місце
111 Бабій  Марта старша м. Стрий 2 місце
112 Деренський Ян старша м. Запоріжжя 3 місце
113 Недайхліб Натан старша м. Суми 3 місце
114 Черкас Марія старша м. Бердянськ 3 місце
115 Миголь Карина старша м. Київ 3 місце
116 Бордакова Олена юнацька м. Миколаїв 2 місце
117 Лобойко Василина юнацька м. Київ 3 місце
118 Мунтяну Анастасія юнацька м. Тростянець 3 місце
119 Осика Лука юнацька м. Київ дипломант
120 Гулова Ангеліна молодіжна м. Запоріжжя 2 місце

Фортепіанні ансамблі, дуети

1 Бєляєва Сніжана Єршова Марія молодша А м. Запоріжжя 1 місце
2 Арабаджийська Альона Глущенко Марат молодша А м. Запоріжжя 3 місце
3 Андрющенко Катерина Калініна Софія молодша А м. Запоріжжя 3 місце
4 Місюра Софія Омелечко Вікторія молодша А м. Полтава 3 місце
5 Статьєва Мілана Новіков Денис молодша В м. Запоріжжя 2 місце
6 Мирошниченко Марія Білик Діана молодша В м. Запоріжжя дипломант
7 Петренко Поліна Пірятін Тимур середня м. Харків 1 місце
8 Дмитренко Кіра Таран Катерина середня м. Запоріжжя 2 місце
9 Люзович Анастасія Федонюк Олександр середня м. Соснівка 2 місце
10 Літвінцова Валерія Малашенко Семен середня м. Кривий Ріг 2 місце
11 Алтухова Олена Кабарухіна Діана старша м. Запоріжжя 2 місце
12 Фортепіанний квартет: Низола Марія Беспалько Алекс Драчко Анастасія Перебейнос Марина старша м. Харків 2 місце
13 Шпортко Світлана, Ободенко Людмила професійна м. Вишгород 2 місце

Композитор-виконавець

1 Свірчевська Олівія молодша А м. Запоріжжя 2 місце
2 Іванова Ніка молодша А м. Харків 2 місце
3 Морозов Iуліан молодша А м. Одеса 2 місце
4 Семикоз Анастасія молодша В м. Запоріжжя 1 місце
5 Комар Марія молодша В м. Запоріжжя 1 місце
6 Пидорич Поліна молодша В м. Запоріжжя 2 місце
7 Юрченко Злата молодша В м. Запоріжжя 2 місце
8 Любченко Аліна середня смт. Побузьке 2 місце
9 Приходько Віра середня м. Харків 2 місце
10 Безпаль Артем середня м. Запоріжжя 2 місце
11 Асєєва Анна середня м. Запоріжжя 2 місце
12 Дмитренко Кіра середня м. Запоріжжя 1 місце
13 Гурак Марія середня м. Енергодар 2 місце
14 Гнатюк Оксана старша м. Енергодар 1 місце
15 Макаренко Юлія старша м. Харків 2 місце
16 Ткачук Роман старша м. Київ 3 місце
17 Скибицька Віра юнацька с. Княжичі 2 місце
18 Бондар  Ілля юнацька м. Дніпро 2 місце
19 Strus Nataliia професійна Germany 2 місце

Камерні ансамблі

1 Козир Варвара Маркосян Анастасія молодша В м. Полтава 3 місце
2 Інструментальний ансамбль «Small band» середня м. Київ  3 місце
3 Котигорошко Олена Місюра Анастасія старша м. Полтава 2 місце
4 Дзіковська Дарина Ковальова Поліна старша м. Київ  3 місце
5 Подпалов Артур Павленко Марія старша м. Київ  3 місце
6 Ансамбль «Гармонія» професійна смт. Тиврів 1 місце

Концертмейстер

1 Бурдакова Мілана молодша А м. Запоріжжя 1 місце
2 Дземух Марія молодша В м. Вінниця 2 місце
3 Кравцов Артем молодша В м. Харків 2 місце
4 Гусєва Єлизавета середня м. Харків 1 місце
5 Леженко Богдан середня м. Запоріжжя 3 місце
6 Старцев Бєнжамін середня м. Запоріжжя 3 місце
7 Лаврик Софія середня м. Запоріжжя 3 місце
8 Войко Олександр старша м. Запоріжжя 2 місце
9 Калісецький Леонід старша м. Запоріжжя 3 місце
10 Селіванова Марта юнацька м. Чорноморськ 2 місце
11 Бондар Дар’я юнацька м. Одеса 3 місце
12 Татарнікова Сабіна юнацька м. Одеса 3 місце
13 Мерзликіна Ірина молодіжна м. Одеса 1 місце
14 Уколова Катерина молодіжна м. Запоріжжя 2 місце
15 Семенець Ольга професійна м. Запоріжжя 1 місце
16 Ревуцька Ганна професійна м. Харків 1 місце
17 Якимова Світлана професійна м. Суми 3 місце

Музично-теоретична композиція

1 Захарова Дар’я молодша В м. Дніпрорудне 1 місце
2 Логачова Аліса молодша В м. Запоріжжя 2 місце
3 Мельник Марія молодша В смт Тиврів 3 місце
4 Мельник Софія середня м. Стрий 1 місце
5 Чебикіна  Марія середня м. Кропивницький 2 місце
6 Кузьменко Олександра середня м. Кропивницький 3 місце
7 Блажеєв Владислав середня м. Дунаївці 3 місце
8 Варфоломєєв  Єгор старша м. Миколаїв 2 місце
9 Шевченко Маргарита старша м. Українка 2 місце
10 Дяченко Маргарита старша м. Долинська 2 місце
11 Альохіна Катерина старша м. Харків 2 місце
12 Рудик Анна старша м. Харків 3 місце
13 Малюкова Єлизавета старша м. Київ 3 місце
14 Грицюк Катерина молодіжна м. Вінниця 2 місце

Академічний спів

1 Родченко Рената дебют м. Миколаїв 2 місце
2 Бабич Анастасія дебют м. Карлівка 2 місце
3 Панченко Кіра молодша А м. Суми 1 місце
4 Чілінгарян Іларія молодша А м. Запоріжжя 1 місце
5 Панченко Софія молодша А м. Київ 2 місце
6 Пархоменко Олеся молодша А м. Запоріжжя 2 місце
7 Юрова  Адріана молодша А м. Запоріжжя 2 місце
8 Загребельна Катерина молодша А м. Миколаїв 2 місце
9 Чернацька Ксенія молодша А м. Запоріжжя 3 місце
10 Звонська Софія  молодша А м. Запоріжжя 3 місце
11 Хамлик Єлизавета молодша А м. Суми 3 місце
12 Власенко Анастасія молодша В м. Черкаси 1 місце
13 Гречана Діана молодша В м. Черкаси 1 місце
14 Цурік Єва молодша В м. Харків 1 місце
15 Пащенко Олександр молодша В м. Суми 1 місце
16 Сапунова Злата молодша В м. Запоріжжя 2 місце
17 Воложанінова Олександра молодша В м. Запоріжжя 2 місце
18 Левченко  Анастасія молодша В м. Черкаси 2 місце
19 Ширалієва Мар’ям молодша B м. Маріуполь 2 місце
20 Ражик Тимофій молодша В м. Запоріжжя 2 місце
21 Кундіус Ангеліна молодша В м. Харків 2 місце
22 Поліщук Софія молодша В м. Київ 2 місце
23 Скорик Діана молодша В м. Черкаси 2 місце
24 Смирнова Кароліна молодша В м. Суми 2 місце
25 Сячина Анастасія молодша В м. Миколаїв 3 місце
26 Матковська Єлизавета молодша В м. Запоріжжя 3 місце
27 Зарудна Владислава молодша В м. Черкаси 3 місце
28 Смірнова Поліна молодша В м. Запоріжжя 3 місце
29 Полікарпов Олександр молодша В м. Харків 3 місце
30 Кокарєв Іван молодша В м. Черкаси 3 місце
31 Родименко Михайло молодша В м. Запоріжжя 3 місце
32 Раздобудько Анастасія молодша В м. Миколаїв 3 місце
33 Климова Даніелла молодша В м. Миколаїв 3 місце
34 Чабан Єлизавета молодша В смт Побузьке 3 місце
35 Ткаченко Анастасія молодша В м. Чернігів 3 місце
36 Тарасенко Данило молодша В м. Чернігів 3 місце
37 Лазечний Іван середня м. Запоріжжя 1 місце
38 Ніколов Віталій середня м. Запоріжжя 1 місце
39 Нечушкіна Даріна середня м. Черкаси 1 місце
40 Мазіна Олександра середня м. Суми 1 місце
41 Погорелець Вероніка середня м. Запоріжжя 2 місце
42 Ульянова Владислава середня м. Запоріжжя 2 місце
43 Євтухова Таїсія середня м. Суми 2 місце
44 Чабан  Таїсія середня м. Черкаси 2 місце
45 Калініченко Анастасія середня м. Суми 2 місце
46 Чуб Софія середня м. Чернігів 2 місце
47 Архангельська Поліна середня м. Київ 2 місце
48 Сіренко Віталіна середня м. Київ 2 місце
49 Полупанова Софія середня м. Миколаїв 2 місце
50 Малюга Єва середня м. Запоріжжя 2 місце
51 Яблонська Вікторія середня м. Миколаїв 2 місце
52 Буренко Марія середня м. Миколаїв 2 місце
53 Галенко Лія середня м. Суми 2 місце
54 Міщук Алла середня м. Чернігів 2 місце
55 Тернова Анастасія середня м. Запоріжжя 3 місце
56 Нагель Аліна середня м. Запоріжжя 3 місце
57 Алексєєва Катерина середня м. Миколаїв 3 місце
58 Пряхіна Зоряна середня м. Київ 3 місце
59 Калініна Єлизавета середня м. Черкаси 3 місце
60 Карпенко Ганна середня м. Київ 3 місце
61 Костюченко Анна середня м. Миколаїв 3 місце
62 Тараповська Анастасія середня м. Суми 3 місце
63 Власенко Анна середня м. Суми 3 місце
64 Чабан Олексій середня м. Обухів 3 місце
65 Горбачова Арина середня м. Харків 3 місце
66 Тітієвська Богдана середня м. Миколаїв дипломант
67 Кольман Ілля середня м. Запоріжжя дипломант
68 Павлова Софія середня м. Запоріжжя дипломант
69 Вариченко Анна середня м. Миколаїв дипломант
70 Ємшанова Марія старша м. Київ 1 місце
71 Мариняк Софія старша м. Львів 1 місце
72 Никитюк Кірілл старша м. Миколаїв 1 місце
73 Барабаш Катя старша м. Новодністровськ 1 місце
74 Никитюк Марія старша м. Миколаїв 2 місце
75 Украдиженко Валентин старша м. Запоріжжя 2 місце
76 Богоровська Анастасія старша м. Харків 2 місце
77 Галушка Максим старша м. Суми 2 місце
78 Мирошниченко Анастасія старша м. Запоріжжя 2 місце
79 Вартанян Марина старша м. Енергодар 2 місце
80 Черницька Ольга старша м. Миколаїв 3 місце
81 Ткаліч Софія юнацька м. Запоріжжя 1 місце
82 Голубєва Карина юнацька м. Черкаси 1 місце
83 Веліханова Заріна юнацька м. Черкаси 1 місце
84 Животовський Марат юнацька м. Миколаїв 2 місце
85 Косова Аліна юнацька м. Чернігів 3 місце
86 Д’яченко Олександра молодіжна м. Київ 1 місце
87 CHEN FANG молодіжна Китай 1 місце
88 Мироненко Анастасія молодіжна м. Одеса 2 місце
89 Стаднік Маріанна професійна смт Тиврів 1 місце

Народний спів

1 Шелудько Надія середня м. Березань 2 місце
2 Пономарьова Світлана старша смт. Шишаки 2 місце

Хори, ансамблі

1 Хор молодших класів „Доремідошка“ молодша В м. Миколаїв 1 місце
2 Вокально-хоровий ансамбль «Срібне джерело» молодша В м. Київ 2 місце
3 Вокальний ансамбль «Бурлеска» середня м. Запоріжжя 1 місце
4 Вокальний ансамбль «Домісолька» старша м. Запоріжжя 1 місце
5 Хор «Шкільний корабель» змішана м. Київ 1 місце
6 Хор «Грайливі промінчики» змішана м. Запоріжжя 2 місце
7 Вокальний ансамбль «Непоседы» змішана м. Запоріжжя 2 місце

Естрадний спів

1 Бєлухін Ростислав дебют м. Дніпро 3 місце
2 Алтухова Людмила дебют м. Київ 3 місце
3 Гаркуша Валерія молодша А м. Маріуполь 2 місце
4 Хода Вікторія молодша А м. Запоріжжя 3 місце
5 Азарова Катерина молодша А м. Дніпро дипломант
6 Фесенко Альона молодша В м. Дніпро 1 місце
7 Маношин Максим молодша В м. Маріуполь 1 місце
8 Мостовий Данило молодша В м. Дніпро 2 місце
9 Нетеча Поліна молодша В м. Київ дипломант
10 Журжа Поліна середня м. Дніпро 1 місце
11 Проценко Ілля середня м. Херсон 1 місце
12 Біла Ксенія середня м. Дрогобич 1 місце
13 Заєць Надія середня м. Київ 1 місце
14 Антонюк  Андрій середня м. Дніпро дипломант
15 Данченко Настя середня м. Дніпро 3 місце
16 Трегуб Єлизавета середня м. Київ 2 місце
17 Шквара Дар’я середня м. Миколаїв 2 місце
18 Шапіна Софія старша м. Маріуполь 1 місце
19 Рибка Дар‘я юнацька м. Дніпро 1 місце
20 Рябоконь Діана молодіжна м. Суми 1 місце
21 Бердник Юлія молодіжна м. Суми 1 місце
22 Татаровська Руслана молодіжна м. Черкаси 2 місце
23 Бабиніна Юлія молодіжна м. Харків 3 місце
24 Вокальний ансамбль «ЮНА» старша м. Черкаси 2 місце

Духові та ударні інструменти

1 Євдокімова Анастасія молодша А м. Новий Буг 3 місце
2 Купін Дмитро молодша А м. Харків дипломант
3 Волкова Дарина молодша В м. Козелець 3 місце
4 Кравчук Володимир молодша В с. Рахни-Лісові 3 місце
5 Пузир Іван молодша В м. Харків 3 місце
6 Малій Катерина молодша В м. Дніпро дипломант
7 Ламзюк Аліна середня м. Харків 1 місце
8 Марцинков Серафим середня м. Дніпро 1 місце
9 Макарова Марія середня м. Дніпро 2 місце
10 Івко Олексій середня  м. Запоріжжя 3 місце
11 Марченко Ігор середня м. Запоріжжя 3 місце
12 Сулаєв Антон середня м. Запоріжжя 3 місце
13 Тішин Дмитро старша м. Дніпро 1 місце
14 Аркушенко Владислав старша смт. Тиврів 2 місце
15 Кравченко Крістіна старша м. Київ 2 місце
16 Плетень Роман старша м. Запоріжжя 3 місце
17 Салтовський Богдан старша м. Костянтинівка 3 місце
18 Оранський Владислав старша м. Нікополь 3 місце
19 Гальом Ілля юнацька м. Камінь-Каширський 2 місце
20 Панченко Кирило молодіжна м. Харків 1 місце
21 Яковенко Маргарита молодіжна м. Київ 1 місце
22 Ансамбль «Фрістайл-джаз» середня м. Миколаїв 2 місце
23 Дует гобоїстів: Макарова Марія, Малій Катерина змішана м. Дніпро 3 місце

Народні інструменти

1 Кузнецов Владислав молодша А смт Тиврів 2 місце
2 Дмитриченко Філіп молодша А м. Київ 2 місце
3 Сидорець Валерія молодша А с. Вергуни 3 місце
4 Бородін Радомір молодша А м. Київ 3 місце
5 Міщенко Ілля молодша В м. Київ 2 місце
6 Момот Анна молодша В м. Запоріжжя 2 місце
7 Годованець Павло молодша В м. Київ 2 місце
8 Сошина Софія молодша В м. Київ 3 місце
9 Ілик Аріна молодша В м. Київ 3 місце
10 Старов Дар’я молодша B с. Вергуни 3 місце
11 Рудзеєва Анастасія молодша B с. Вергуни 3 місце
12 Орел Назар молодша В м. Черкаси 3 місце
13 Федина Марія-Анна молодша В м. Івано-Франківськ 3 місце
14 Охремова Уляна молодша В м. Київ 3 місце
15 Козлов Георгій молодша В м. Київ 3 місце
16 Бондаренко Макар середня м. Хмельницький 1 місце
17 Грицаєнко Кирило середня м. Запоріжжя 2 місце
18 Мандзюк Карина середня м. Почаїв 2 місце
19 Кирилова Дар’я середня м. Запоріжжя 2 місце
20 Арана Санчез Ян Фарес середня м. Запоріжжя 2 місце
21 Прошак Ангеліна середня м. Запоріжжя 2 місце
22 Кулик  Володимир  середня м. Запоріжжя 3 місце
23 Асоненко Поліна середня м. Прилуки 3 місце
24 Кузнецова Анна середня м. Прилуки 3 місце
25 Тулінов Єгор середня м. Харків 3 місце
26 Голуб Олександр середня м. Черкаси 3 місце
27 Кавич Владислав середня м. Київ 3 місце
28 Носовська Анастасія середня м. Київ 3 місце
29 Давидюк Марк середня м. Київ 3 місце
30 Павленко Анастасія середня м. Київ 3 місце
31 Чурякова Катерина середня м. Запоріжжя 3 місце
32 Дубівка Олександра старша м. Коростишів 1 місце
33 Ільків Аліна старша м. Калуш 1 місце
34 Фесенко Михайло старша м. Запоріжжя 1 місце
35 Шемяткіна Єва старша м. Київ 1 місце
36 Сєркова Злата старша м. Харків 1 місце
37 Мусієнко Максим старша м. Новодністровськ 2 місце
38 Семко Олександр старша смт Перегінське 2 місце
39 Васильєва Анастасія старша м. Обухів 2 місце
40 Зубець Андрій старша м. Новодністровськ 2 місце
41 Левада Олександр старша м. Київ 3 місце
42 Замша Юлія старша м. Київ 3 місце
43 Левицький Владислав старша м. Вінниця 3 місце
44 Фісан Ілля старша м. Київ 3 місце
45 Каліщук Назарій юнацька м. Житомир 2 місце
46 Скрипка Сергій молодіжна м. Вінниця 2 місце
47 Збіглі Іван професійна м. Снятин 1 місце

Дуети, тріо, ансамблі

1 Тріо гітаристів у складі: Грабовий Олександр,  Котолуп Андрій,  Макогонов Іван молодша В м. Київ 3 місце
2 Ансамбль домристів середня м. Київ 1 місце
3 Ансамбль народних інструментів «Веселий FOLK»  середня м. Запоріжжя 2 місце
4 Ансамбль гітаристів ЗДШМ №2 середня м. Запоріжжя 2 місце
5 Ансамбль гітаристів «Консонанс» середня м. Запоріжжя 2 місце
6 Інструментальний ансамбль Андронов Станіслав, Некряч Микола, Шимко Людмила,  Гасілов С.Д. середня смт. Велика Олександрівка 3 місце
7 Ансамбль гітаристів старших класів «ALEGRIAS» старша м. Черкаси 2 місце
8 Смолянський Віктор Кушкін Федор старша м. Запоріжжя 2 місце
9 Дует: Шемяткіна Єва Кулик Олександр старша м. Київ 2 місце
10 Інструментальний ансамбль – Соловей Микита, Оробець Марія, Пигида Богдан,  Гасілов С.Д. старша смт. Велика Олександрівка 3 місце
11 Тріо у складі Козицьких Андрія ,Петра, Павла змішана м. Кременець 3 місце
12 Ансамбль української музики «Калейдоскоп» змішана м. Запоріжжя 2 місце
13 Ансамбль гітаристів «Настрій» змішана м. Обухів 3 місце
14 Ансамбль бандуристів «Український орнамент» змішана м. Запоріжжя 2 місце
15 Тріо «Журавка» професійна м. Хотин 1 місце

Струнно-смичкові інструменти

1 Кулиненко Поліна дебют м. Мирноград 3 місце
2 Тиський Ілля дебют м. Українка дипломант
3 Костів Олена дебют м. Українка дипломант
4 Кріль Варвара молодша А м. Чернігів 1 місце
5 Посошко Микола молодша А м. Сєвєродонецьк 1 місце
6 Аксіоненко Роман молодша А м. Київ 1 місце
7 Киришко Марія молодша А м. Луцьк 2 місце
8 Жердецька Агнiя молодша А м. Одеса 3 місце
9 Яцук  Єгор молодша А м. Запоріжжя 3 місце
10 Мораллі Гала молодша А м. Київ 3 місце
11 Назаренко Тимофій молодша А м. Запоріжжя 3 місце
12 Пінаєв Макар молодша А м. Костянтинівка 3 місце
13 Власенко Марія молодша А м. Миронівка 3 місце
14 Коваль Арсеній молодша А м. Чернігів дипломант
15 Бутко Марія молодша А м. Київ дипломант
16 Сітшаєва Зарема молодша В м. Київ  1 місце
17 Рябінець Наталія молодша В м. Львів 1 місце
18 Коритник Аріна молодша В м. Миронівка 2 місце
19 Шкаровська Ольга молодша В м. Харків 2 місце
20 Григорчак Анастасія молодша В м. Коломия 2 місце
21 Лавришин Давид молодша В м. Київ 2 місце
22 Веренько Таїсія молодша В м. Чернівці 2 місце
23 Паньків Анастасія молодша В м. Бурштин 2 місце
24 Авраменко Богдан молодша В м. Запоріжжя 3 місце
25 Слипець Євген молодша В м. Луцьк 3 місце
26 Грицай Валерія молодша В м. Вишгород дипломант
27 Мех Єлизавета середня м. Київ 1 місце
28 Лазебний Микита середня м. Запоріжжя 2 місце
29 Океке Огечі Стелла середня м. Мирноград 2 місце
30 Старинський Іван середня м. Київ 2 місце
31 Звонок Аліна середня м. Чернігів 3 місце
32 Трикашна Марина середня м. Чернігів 3 місце
33 Кітіцев Ілля середня м. Запоріжжя 3 місце
34 Безпала Поліна середня м. Чернігів 3 місце
35 Сіріна Арина середня м. Вишгород 3 місце
36 Мізюк Ілля старша м. Львів 1 місце
37 Волікова Маргарита старша м. Харків 2 місце
38 Грігорова Анастасія старша м. Чернівці 2 місце
39 Сокольська Олена старша м. Українка 3 місце
40 Гаманова Софія старша м. Краматорськ 3 місце
41 Самчинська Анастасія старша м. Київ дипломант
42 Петровець Анна молодіжна м. Львів 2 місце
43 Івашко Наталія професійна м. Миронівка 1 місце
44 Табанько Олег професійна м. Мелітополь 1 місце

Дуети, тріо, ансамблі

1 «Чарівна скрипка» змішана м. Миронівка 1 місце
2 Ансамбль скрипалів «Віолінчики» змішана м. Запоріжжя 2 місце
3 Ансамбль скрипалів «Пролісок» молодша В м. Чернігів 2 місце
4 Ансамбль скрипалів «Очаровашки» молодша В м. Запоріжжя 3 місце
5 Ансамбль скрипалів молодших класів Української ДШМ молодша В м. Українка дипломант
6 Ансамбль «Vivo» середня м. Київ 1 місце
7 Ансамбль скрипалів “Віолінки” середня м. Полтава 2 місце
8 Струнний ансамбль «TESORO» середня м. Запоріжжя 2 місце
9 Дует скрипалів «Да-Нік» середня м. Запоріжжя 2 місце
10 Тріо скрипалів «Cool boys» середня м. Запоріжжя 2 місце
11 Красюк Ілля Сидорик Гавриїл середня м. Київ 2 місце
12 Квартет “Гранд” старша м. Полтава 2 місце
13 Ансамбль скрипалів «Сувенір» старша м. Київ 2 місце

Примітка: 56 конкурсантів, які не пройшли у другий тур конкурсу, отримали Диплом учасника конкурсу «Київський колорит» 25.03.2021р.

Вітаємо всіх конкурсантів, викладачів, батьків!!! Дипломи в оригіналі та кубки, сертифікати очікуйте Новою поштою після 05.04.2021р.

З повагою та найкращими побажаннями нових досягнень, Організаційний комітет конкурсу «Київський колори 02.04.2021р.

Коментарі 3

  • Виражаємо щиру вдячність організаторам за підготовку і проведення Конкурсу та шановним членам журі за професіоналізм, неупередженність та величезну працю!Дякую за високу оцінку наших юних музикантів – Лауреатів Кокурсу, що є великим стимулом для натхнення та творчого зросту дітей і становленням їх як особистостей. Відчуваємо величезну радість та гордість за нашу юну піаністку Діану Стогнушенко, Україна , що своїм виступом підкорила серця журі та отримала найвище звання Конкурсу – звання володаря Гран-прі. Ця перемога надихає і разом з цим накладає велику відповідальність, яку ми постараємося виправдати і в майбутньому. Бажаємо Конкурсам НВМС процвітання, а учасникам цілоспрямованності, успіхів та натхнення!

  • Дуде вдячна організаторам конкурсу! Як на мене- абсолютно справедливе оцінювання конкурсантів , справедливе журі.
    Бажаю здоров’я,наснаги, нових ідей!

Залишити відповідь до Марія Скасувати відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *