Результати ХIX Всеукраїнського конкурсу юних композиторів «Жива музика» м. Київ Проводився дистанційно.

Фортепіанна музика

1 Романова Олександра середня м. Одеса ГРАН-ПРІ
2 Тодорова Даяна дебют м. Одеса 1 місце
3 Полоцька Емілія дебют м. Київ 2 місце
4 Свірчевська Олівія дебют м. Запоріжжя 2 місце
5 Кудлач Ганна молодша м. Одеса 1 місце
6 Лізогуб Арсен молодша м. Лиман 2 місце
7 Какуріна Крістіна молодша м. Харків 2 місце
8 Комар Марія молодша м. Запоріжжя 2 місце
9 Іванова Ніка молодша м. Харків 3 місце
10 Герасименко Олександра молодша м. Бершадь 3 місце
11 Романова Олександра середня м. Одеса 1 місце
12 Дарницький Ілля середня м. Київ 1 місце
13 Асєєва Анна середня м. Запоріжжя 1 місце
14 Дмитренко Кіра середня м. Запоріжжя 1 місце
15 Басиста Олександра середня м. Черкаси 2 місце
16 Хорватова Марія середня м. Київ 2 місце
17 Ніколенко Михайло середня м. Суми 2 місце
18 Красножон Анастасія середня м. Черкаси 2 місце
19 Качанов Іван середня м. Маріуполь 2 місце
20 Берчук Марія середня м. Луцьк 3 місце
21 Саква Валерія середня м. Луцьк 3 місце
22 Берчук Марія середня м. Луцьк 3 місце
23 Горєлова Єлизавета старша м. Київ 1 місце
24 Бондар Злата Амалія старша м. Київ 1 місце
25 Вебер Дар’я старша м. Харків 1 місце
26 Нємцов Олександр старша м. Дніпро 2 місце
27 Хатимлянський Тимофій старша м. Київ 2 місце
28 Даньков Олександр старша м. Запоріжжя 2 місце
29 Ротай Ілля старша м. Харків 3 місце
Музика для струнно-смичкових інструментів
1 Кириченко Марія молодша м. Київ 1 місце
2 Григоренко Олександра молодша м. Одеса 2 місце
3 Яржинов Оскар молодша м. Дніпро 3 місце
4 Дьомкін Петро середня м. Київ 1 місце
5 Романова Олександра середня м. Одеса 2 місце
6 Павлов Михайло старша м. Київ 1 місце
7 Чертополох Софія старша м. Черкаси 1 місце
8 Гусєва Катерина старша м. Черкаси 1 місце
Музика для духових інструментів
1 Новіков Микита дебют м. Запоріжжя 1 місце
2 Хай Тихон молодша м. Луцьк 1 місце
3 Безпаль Артем середня м. Запоріжжя 2 місце
4 Плетень Роман старша м. Запоріжжя 1 місце
5 Наумов Володимир старша м. Запоріжжя 2 місце
Музика для народних інструментів
1 Пидорич Поліна молодша м. Запоріжжя 2 місце
2 Макаренко Юлія старша м. Харків 2 місце
Вокальна музика, солоспів
1 Герасименко Олександра молодша м. Бершадь 2 місце
2 Яржинов Оскар молодша м. Дніпро 3 місце
3 Хорватова Марія середня м. Київ 1 місце
4 Романова Олександра  середня м. Одеса 1 місце
5 Бондар Софія середня м. Київ дипломант
6 Журак Антоніна старша м. Тернопіль 1 місце
7 Колобердянко Анна старша м. Запоріжжя 1 місце
8 Бабаєвська Марія старша м. Маріуполь 2 місце

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *