X Всеукраїнський учнівський та студентський конкурс музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ». Список переможців І відбіркового туру який відбувся 15-21 жовтня 2021 року

ПІ конкурсанта Місто
1 Єрух Артем м. Горішні Плавні
2 Куляба Діана м. Запоріжжя
3 Запорожець Вікторія м. Запоріжжя
4 Мацюра Мілена м. Запоріжжя
5 Лізогуб Арсен м. Лиман
6 Артюх Остап м. Київ
7 Бобрішова Інеса м. Харків
8 Коваль Дмитро м. Суми
9 Галенко Лія м. Суми
10 Будко Ірина м. Суми
11 Вокальний ансамбль «Сузір’я» м. Київ
12 Ковтун Злата (композитор-виконавець) м. Київ
13 Ковтун Злата (фортепіано) м. Київ
14 Холєва Єлизавета та Ліпман Еліна м. Українка
15 Годес Олександр м. Запоріжжя
16 Ансамбль домристів «Гарний настрій» м. Дніпро
17 Коновал Яков м. Київ
18 Тріо флейтістів «Fiato» м. Українка
19 Стан Марія м. Українка
20 Качанов Іван м. Маріуполь
21 Тернова Ксенія м. Лиман
22 Крепак Соломія м. Київ
23 Селіванова Марта м. Одеса
24 Опря Лада м. Одеса
25 Вороніна Аліса м. Харків
26 Козлов Тимофій смт. Черняхів
27 Лобик Марія м. Бар
28 Силенко Костя м. Чернігів
29 Любченко Володимир м. Чернігів
30 Заїка Єлизавета м. Горішні Плавні
31 Лимарова Вероніка м. Балаклія
32 Попович Марія-Дарія м. Львів
33 Подгурський Гліб м. Харків
34 Данько Анастасія м. Київ
35 Світлова Софія м. Київ
36 Шиндак Таїсія м. Івано-Франківськ
37 Тодорова Даяна м. Одеса
38 Хоу Жуй м. Одеса
39 Чуприна Лана м. Ірпінь
40 Данилова Каміла м. Ірпінь
41 Братко Євген м. Запоріжжя
42 Грищенко Аліса м. Київ
43 Савченко Ярослав м. Дніпро
44 Журавська Наталка м. Ірпінь
45 Анненкова Дар”я м. Запоріжжя
46 Міхеєва Марина м. Київ
47 Михайленко Іванна м. Світловодськ
48 Шило Нікаель м. Харків
49 Калініч Вероніка м. Київ
50 Загоровська Людмила м. Київ
51 Дует Калініч Вероніка, Загоровська Людмила м. Київ
52 Лукіна Любов м. Мукачево
53 Дует Скиданчук Марія, Кв`ятковський Олексій м. Калуш
54 Заславська Катерина м. Жовква
55 Федчик Веніамін м. Камінь-Каширський
56 Щербаков Артем м. Запоріжжя
57 Дмитренко Кіра (композитор-виконавець) м. Запоріжжя
58 Асєєва  Анна м. Запоріжжя
59 Семикоз  Анастасія м. Запоріжжя
60 Пидорич  Поліна м. Запоріжжя
61 Свергуненко Анастасія м. Харків
62 Макарова Евіта м. Харків
63 Макаров Ернест м. Харків
64 Литвинюк Єлизавета м. Київ
65 Саква Валерія м. Луцьк
66 Риковська Євгенія м. Луцьк
67 Берчук Марія м. Луцьк
68 Вишегородська Яніна м. Полтава
69 Книш Вікторія м. Бережани
70 Давиденко Вікторія м. Ромни
71 Овсієнко Кароліна м. Ромни
72 Капелюха Євдокія с. Софіївська
73 Савка Олена м.Дрогобич
74 Бабенко Дар’я м. Запоріжжя
75 Моісеєнко Анна м. Запоріжжя
76 Сластіна Софія м. Запоріжжя
77 Смірнова Поліна м. Запоріжжя
78 Степаніченко Микита м. Запоріжжя
79 Місюра Андрій м. Костянтинівка
80 Ткач Артур м. Чернігів
81 Фісенко Вероніка м. Харків
82 Коренькова Марія м. Київ
83 Мамецька Яна м. Київ
84 Антків Яна с. Острів
85 Чорна Слав’яна м. Полтава
86 Бура Нікіта м. Новодністровськ
87 Горган Петро м. Новодністровськ  
88 Сухий Володимир м. Новодністровськ
89 Жукова Владислава м. Запоріжжя
90 Жукова Маргарита м. Запоріжжя
91 Жаболенко Данііл м. Запоріжжя
92 Жаболенко Олександр м. Запоріжжя
93 Євсєєва Поліна м. Запоріжжя
94 Яременко Вікторія м. Запоріжжя
95 Меланіна Анастасія м. Херсон
96 Екзик Роксолана м. Дрогобич
97 Олефір Віра с. Лабурівка
98 Арестович Марія м. Київ
99 Тихон Хай м. Луцьк
100 Матюшина Кіра м. Херсон
101 Матковська Єлизавета м. Запоріжжя
102 Зінова Дар‘я м. Костянтинівка
103 Дует бандуристів  Васковець Уляна, Страхова Дарина смт Люблинець
104 Прохніцький Данил м. Хмельницький
105 Яцковський Владислав м. Хмельницький
106 Коляда Георгій м. Дніпро
107 Журавльова Юлія с. Бричківка
108 Фортепіанний ансамбль: Скрипник Вероніка, Соболева Єлизавета, Савченко Поліна м. Костянтинівка
109 ансамбль скрипалів “Грайлик” м. Київ
110 Хлабощина Єва м. Суми
111 Єлісєєв Андрій м. Київ
112 Дует Коршомна Катерина,  Шутов Артур м. Одеса
113 Яненко Вероніка М. Біла Церква, Київська обл
114 Бугай Дар’я м. Чернігів
115 Школіна Аріна м. Чернігів
116 Фортепіанний дует Шашина Олена, Мамонтова Тетяна м. Горішні Плавні
117 Ансамбль баяністів м. Прилуки
118 Григоренко Максим м. Київ
119 Черних Марія м. Харків
120 Копилова Марія м. Харків
121 Кошманенко Олеся м. Дніпро
122 Рогач Денис м. Боярка
123 Підгорний  Вадим м. Чернігів
124 Фортепіанний дует Вашуріна Варвара, Єжонков Андрій м. Миколаїв
125 Леонов Вадим м. Харків
126 Масалітін Владислав м. Харків
127 Молодикова Сніжана м. Харків
128 Серік Олена м. Харків
129 Прохоренко Дарина м. Київ
130 Ісіченко Дар’я м. Краматорськ
131 Астафьєва Тетяна м. Краматорськ 
132 Поліщук Юлія м. Харків
133 Дарницький Ілля  м. Київ
134 Дует Привалова Катерина, Смагіна Ася м. Одеса
135 Ламзюк Аліна м. Харків
136 Дон Андрій м. Запоріжжя
137 Рижова  Вікторія м. Запоріжжя
138 Шевченко Марія м. Костянтинівка
139 Атрощенко Ульяна м. Чернігів
140 Коровкевич Вікторія м. Чернігів
141 Чумак Марія м. Чернігів
142 Дует „Барви“: Данченко Анастасія, Швець Анна м. Київ
143 Дует Штанопруд Костянтин, Дубінчук Даніїл м. Українка
144 Охремова Уляна м. Київ
145 Дутка Даниїл м. Новодністровськ
146 Дмитренко Кіра (фортепіано) м. Запоріжжя
147 Зубенін Михайло м. Харків
148 Богуш Софія м. Чернігів
149 Вокальний ансамбль “Uni.Voice” м. Суми
150 Кашубіна Анна м. Запоріжжя
151 Ціуліна Ярослава м. Полтава
152 Мазурик Вікторія м. Дрогобич
153 Дяченко Марина м. Полтава
154 Безбородова Євгенія м. Полтава
155 Романова Олександра м. Одеса
156 Ландар Марія м. Київ
157 Муратов Максим м. Запоріжжя
158 Зінченко Софія м. Роздільня,  Одеська обл
159 Грекулова Єлизавета м. Київ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *