Київський колорит

?Всеукраїнський фестиваль-конкурс музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ  КОЛОРИТ»

Засновником Міжнародного фестивалю-конкурсу музичного мистецтва «КИЇВСЬКИЙ КОЛОРИТ»  є Національна всеукраїнська музична спілка при підтримці Міністерства культури України.

Фестиваль-Конкурс проводиться з метою збагачення та розвитку традицій вокального та  інструментального мистецтв, розширення спектру музичних напрямів, стилів і шкіл академічного та естрадного музичного виконавства в Україні та за її межами, популяризація української, європейської і світової класики, кращих музичних зразків композиторів-сучасників    у творчості дітей, юнацтва та молоді;  виявлення і підтримка обдарованих виконавців, створення умов для піднесення художнього рівня та удосконалення виконавської майстерності, виховання естетичного смаку, задоволення потреб самореалізації і спілкування молоді за творчими інтересами, формування інтелектуальної й художньої самосвідомості молодих музикантів; обмін досвідом з питань педагогіки та виконавської майстерності; репрезентація міста Києва, як культурного центру європейського простору.

Конкурс відбувається у м. Києві (Зал Національної Спілки композиторів України, вул. Пушкінська, 32). У фестивалі-конкурсі можуть брати участь професійні окремі виконавці, які пройшли перший та другий відбіркові тури: вокалісти, інструменталісти, вокальні, вокально-інструментальні, інструментальні ансамблі музичних театрів, театрально-концертних організацій, студій, творчих об’єднань, учні та студенти музичних навчальних закладів.

«Академічний вокал»         «Естрадний вокал»          «Інструментальний жанр»
1. Сольний спів;                          1. Сольний спів;            1. Фортепіано (солісти, ансамблі);
    1-A:Соліст з оркестром (перший,    відбірковий тур на 2-х інструментах);
    1-B: Концертмейстер.
2. Вокальні дуети;          2. Вокальні дуети;          2. Струнно-смичкові інструменти (солісти, ансамблі);
3. Вокальні ансамблі.  3. Вокальні ансамблі.  3. Народні інструменти (солісти, ансамблі);
    4. Духові інструменти (солісти, ансамблі).  
«Джаз-вокал»        «Джаз-інструментал»           «Композиторська творчість»
1. Сольний спів;                 1. Соло;                  Композитори представляють 2 твори: 1.Твір з національною тематикою. 2.Повільна композиція (інструментальний жанр, або вокальний).